עזרה המרת קובץ אילוסטרייטור לוורד

den

משתמש חדש
עריכה תורנית
היי
אשמח לדעת האם יש אופציה, ואיך, להמיר קובץ אילוסטרייטור לוורד אבל שלא יהפוך לתמונה בוורד אלא ניתן לשינויים כמו טקסט וכד'?
תודה רבה!

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
להמיר ממש לוורד אני לא יודע אם יש אפשרות אבל אם יש טקסט על התמונה ורוצים להסיר אותו ולהכניס מחדש אפשר לנסות להיעזר עם עורכי תמונות של בינה מלאכותית למחוק את הטקסט ולאחר מכן לעצב אותו מחדש.
אם כל התמונה הוא רק טקסט והצורך הוא להמיר את הטקסט בתמונה לטקסט חי צריך להשתמש בתוכנת המרת תמונה לטקסט מה שנקרא באגנלית OCR ויש הרבה תוכנות כאלה בחינם ובתשלום. אבל אני לא יודע אם יש משהו שישמור על העיצוב. אני מכיר תוכנות שיעשו המרה בלי שמירה על העיצוב. אבל פשוט איני מכיר את כל התוכנות.

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: den

den

משתמש חדש
עריכה תורנית
להמיר ממש לוורד אני לא יודע אם יש אפשרות אבל אם יש טקסט על התמונה ורוצים להסיר אותו ולהכניס מחדש אפשר לנסות להיעזר עם עורכי תמונות של בינה מלאכותית למחוק את הטקסט ולאחר מכן לעצב אותו מחדש.
אם כל התמונה הוא רק טקסט והצורך הוא להמיר את הטקסט בתמונה לטקסט חי צריך להשתמש בתוכנהת המרת תמונה לטקסט מה שנקרא באגנלית OCR ויש הרבה תוכנות כאלה בחינם ובתשלום. אבל אני לא יודע אם יש משהו שישמור על העיצוב. אני מכיר תוכנות שיעשו המרה בלי שמירה על העיצוב. אבל פשוט איני מכיר את כל התוכנות.
תודה רבה
אך אני שואלת מהצד של גרפיקאית, שהלקוחה ביקשה ממני קובץ שבו אני מעצבת את המראה הכולל אך משאירה לה אופציה להחליף את הטקסט בהתאם לצרכיה, כמובן תוך שמירה על העיצוב, הפונטים והמיקומים של הטקסט. עד עכשיו עבדנו עם קוביות מילוי שהכנתי לה בPDF וכך נשמר הסדר והעיצוב, אך לטענתה זה פחות נוח לה ומעדיפה לעשות זאת בוורד
האם יש אופציה כזו?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם מדובר על קובץ שהחלק העיצובי לא נצרך לשינוי ורק הטקסטים נצרכים לשינוי, אפשר להכין מצגת פאוור פוינט שהתמונה המעוצבת נמצאת ברקע ומעל זה יש את הטקסטים חיים במצגת של הפאוור פוינט. והיא תוכל לערוך את זה בדומה לוורד.
ברמת הרעיון יכול להיות שאפשר לעשות את זה גם בוורד ממש, אבל פאוור פוינט יותר ממוקד לעיצובים, וגם פובלישר.
(פאוור פוינט, פובלישר, וורד, שלשתם מותקנים בד"כ ביחד בחבילה הכוללת של האופיס והם דומים זה לזה בכמה דברים).
אני מקווה שהובנתי.

• תודה
Reactions: den

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה