המרת מקלטת לדיסק

שלס

משתמש מקצוען
איפה קונים את זה מישהו יודע כתובת באזור בני ברק

תודה
יש ברחוב קאליש מול בית הכנסת הגדול חנות שמוכרת את זה.
כ-170 ש"ח.

דרך אגב, הייתי צריך עכשיו להמיר קלטת מוזיקה, והחלטתי שלפני זה אני מתיישב לפענח את ההוראות באנגלית, גיליתי שם אופציה נחמדה שלא ידעתי עליה: אם לוחצים לחיצה ארוכה - לפני ההקלטה - על הלחצן "למטה" בלחצנים הדיגיטליים שבחזית הווקמן, הנורה הירוקה מתחלפת לכחול, וזה אומר שבזמן ההקלטה אם הוא מזהה כמה שניות של שקט, הוא שומר את ההמשך בקובץ נפרד, וכך מקבלים כל שיר בנפרד ולא רצועה אחת ארוכה.

אמא של...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני קניתי בבאזר המציאות ברחוב קאליש בבני ברק (ליד בית כנסת הגדול), ב170 ש"ח כמדומני. בינתיים מרוצה מאד

א. פלוני

משתמש רשום
המרת קלטות טייפ לדיסק

כל ההוראות שניתנו כאן הם אינם מעשיות, מכיון שהפעולה לוקחת לכתוב שניות, ולעשות שעות על גבי שעות תלוי באורך הקלטת ובתוצאות...
הכי מומלץ להעביר קלטות פשוט להעביר אותם ל"מרכז הצריבות" בירושלים (הם גם לוקחים חינם ומחזירים מהביית) הם גם עושים בתוך 24 שעות (יש להם מכשיר שאין לאף אחד בארץ!!!) עד 200 קלטות טייפ כולל המרה לפורמט MP3 באותו מחיר אז פשוט חבל על הזמן לנסות ולהתאכזב עדיף למסור למקצוען וליהנות
הטלפון שלהם 02-6524956
או 052-7134596
עם איזה מכשיר הם משתמשים? תוכל לרשום את שם המכשיר?
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה