דרוש מידע המפתח לא יוצא מהדלת

ט. ל. ח.

משתמש צעיר
התקנתי צילינדר לדלת פלדלת ומשום מה כשאני מסובב את המפתח לנעילה הוא לא יוצא אלא רק כשאני פותח את הנעילה מישהו יודע האם מדובר בהתקנה לא נכונה או שיש סיכוי שהצילינדר החדש תקול? תודה רבה מראש

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התקנתי צילינדר לדלת פלדלת ומשום מה כשאני מסובב את המפתח לנעילה הוא לא יוצא אלא רק כשאני פותח את הנעילה מישהו יודע האם מדובר בהתקנה לא נכונה או שיש סיכוי שהצילינדר החדש תקול? תודה רבה מראש
התקנה לא נכונה
לא סתם גובים תשלום בהתאם בהתקנת צילינדר רב בריח

ט. ל. ח.

משתמש צעיר
אני פשוט חושב שכן התקנתי נכון כי כך בדיוק ישב הצילינדר הקודם אז אולי מישהו נתקל בבעיה,
ואם לא התקנתי נכון אז אולי מישהו ידע לומר לי מה בדיוק לא יושב נכון (כלומר שזה קרה לו והוא יודע
מה לא הותקן נכון) בכל זאת מתקין עולה הון

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
אני פשוט חושב שכן התקנתי נכון כי כך בדיוק ישב הצילינדר הקודם אז אולי מישהו נתקל בבעיה,
ואם לא התקנתי נכון אז אולי מישהו ידע לומר לי מה בדיוק לא יושב נכון (כלומר שזה קרה לו והוא יודע
מה לא הותקן נכון) בכל זאת מתקין עולה הון
התקנה של צילינדר בין 250 ל400 הלא כך?

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
פעם שמעתי לשמן את הצילינדר בשמן סיליקון

אספקה טכנית

משתמש צעיר
לוודא שבנעילה יש סיבוב שלם
בהתחשב בכך שלצילנדר עצמו לא משנה אם פתוח או נעול רק אם המפתח ישר ומאוזן הוא יוצא
במידה וקשה לנעול עד הסוף ניתן לפתור על ידי העמקת החורים...
(קרא לי פעם בסגירה חזקה מידי של הבורג שתופס את הצילינדר שווה לבדוק את זה גם)
בהצלחה

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש מנגנון שינים במנעול בדלת תבדוק שהוא מכוון נכון אם לא תסובב אותו קצת לפני שמכניסים את הצילינדר הוא מחולק לפעמים ל2 או 3 גלגלים צריך לבדוק שכולם מכוונים נכון הכי אחורה אבל לא מידי שלא יכניס את הלשונית.

ט. ל. ח.

משתמש צעיר
יש מנגנון שינים במנעול בדלת תבדוק שהוא מכוון נכון אם לא תסובב אותו קצת לפני שמכניסים את הצילינדר הוא מחולק לפעמים ל2 או 3 גלגלים צריך לבדוק שכולם מכוונים נכון הכי אחורה אבל לא מידי שלא יכניס את הלשונית.
תודה רבה עשיתי את זה וב"ה הסתדר (y)(y)

חתול חברבר

משתמש חדש
יש מנועלים שנועדו להיות ככה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה