ב.ד.ה. המפקח הדגול הרב צבי ויזל ז"ל

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מצבו אנוש חייבים תפילות בבקשה
שכל אחד יקרא פרק, זה אבא של חברה שלי,
המצב לא פשוט בכלל!

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מתפלל
מי שיכול לקבל בלי נדר לקרות נשמכ"ח כשנתבשר טוב כסגולת הספה"ק ,יבורך.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמאלההה אני לא מאמינה!!
עצוב כל כך!:cry::cry::cry:
אדם גדול!!
חינך מאות תלמידים לתורה הקדושה
יהי זכרו ברוך.

פיקח גם בת"ת אחיעזר בבית וגן

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

המפקח של החיידרים בירושלים הלך לעולמו​

הרב צבי ויזל ז"ל משכונת רמות ד' בירושלים ששימש במשך שנים מפקח בתלמודי תורה רבים בירושלים, הלך לעולמו בגיל 61. נולד בזכות ברכתו של הרבי ה'אמרי חיים' זצ"ל​

משה ויסברג | ברוך דיין האמת17.5.2023 | 20:42
pltal.png

00:00

00:00
האזינו לכתבה

by colbass.com

358a3f3569c543f2c40d.jpg
אילוסטרציה | צילום: unsplash
ברוך דיין האמת: משכונת רמות ד' בירושלים נעקרה דמותו של הרב צבי ויזל ז"ל, מפקח בתלמודי תורה בירושלים שהלך לעולמו באופן פתאומי לאחר שהתמוטט לפני יומיים והוא בן 61 בפטירתו.
המנוח ז"ל נולד לאביו הרב אברהם הלוי ויזל ז"ל במופת גדול מברכתו של הרבי בעל ה'אמרי חיים' מויז'ניץ זצ"ל, לאחר שנים רבות שלא היו להוריו ילדים. הרבי ה'אמרי חיים' ראה בו כבנו ממש - "מיין קינד" - התבטא עליו, הרבי תדיר.
היה מפקח ומתווה דרך חינוך עשרות שנים בת"ת רבים בירושלים ומחוצה לה, בת"ת 'תורת העמק', 'חכמת שלמה', 'חקרי לב', 'אחיעזר', 'הראם', 'גבעות עולם', 'תורת בנימין', ידיד ה' ועוד.
למד עם חברותות קבועות שנים רבות בביהמ"ד של בעלזא ובכולל של הרב פרידמן ברמות.
השאיר אחריו שישה ילדים יתומים שמפארים את היכלי הישבות והסמינרים, זכה להשיא רק את בנו בכורו.
מסע הלוויה הערב בשעה 20:15 מבית הלוויות שמגר בירושלים להר המנוחות, שם ייטמן.
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.
בחדרי חרדים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ר' צבי בן אברהם לימד את משפחתו,
לפני שהולכים לישון אחרי קריאת שמע, ובבוקר לאחר נטילת ידים כשקמים מהמיטה.
מומלץ לקרוא את המשפטים הבאים.
מתוך שער הביטחון.

1) ה' אוהב אותי באהבה גדולה כמו שאף אחד לא יכול לאהוב אותי ה' מרחם עלי ברחמים גדולים כמו שאף אחד לא יכול לרחם עלי.
2) ה' משגיח עלי תמיד ודואג שיהיה לי כל מה שאני צריך.
3) רק ה' יודע בדיוק מה שאני צריך.
4) ה' הוא החזק ובעל הכוחות כולם אין שום כוח אחר בעולם.
5) אף אחד ושום דבר לא יכול להזיק לי או להועיל לי ללא רשות מה'.
6) ה' משגיח ומלווה אותי מיום שנולדתי עד היום וימשיך להשגיח וללות אותי עד 120.
7) ה' הוא בעל החסד וייטיב לי גם הרבה יותר ממה שמגיע לי מהמצוות שאני קיימתי ומקיים.

שיהיה לעילוי נשמתו.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה