דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אולי אתה יכול לעזור אני גם מביתר ויש כאן עוד המון שלא קיבלו עד לרגע זה למרות שאושרו [כך נאמר במענה הממוחשב של אשל ירושלים] (אני לבש מכיר כ20 שלא קיבלו וכל אחד מהם מכיר גם עוד שלא קיבלו) ובמשרדי אשל ירושלים אומרים כבר כמה חודשים שעד חודש זה יגיע ולמרות זאת עד עכשיו לא הגיע
אנחנו ממתינים לאישור משרד הפנים כדי להמשיך בחלוקה, ברגע שיאשרו, תקבלו.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לנו עוד אלפי כרטיסים מוכנים להפצה, כרטיסים אלו מעוכבים אצלנו עד לסיום פרוצדורה מסוימת המטופלת בימים אלו על ידי משרד הפנים.
בע"ה כל מי ששומע במענה האוטומטי שהוא זכאי, ככל שהכתובת והטלפון שלו נכונים וזמינים, הכרטיס יגיע אליו.

התקשרתי, ובחיפוש במעקב זה מה שהופיע לי
זבתאריך 19/07/2021 שליח יצור קשר במהלך היום לתיאום מועד מסירה, ועבר מזמן ולא קבלתי טלפון....
התקשרתי אליהם והם טענו לי שאין להם דרך לדעת מתי זה יגיע אלי

צפה בקובץ המצורף 939195
תמשיך לעקוב, הם רוצים לסיים את המסירות בשבוע הקרוב
היום זה מה שמופיע לי
1627882973033.png

ועדיין לא יצרו איתי

פלנופסיס

משתמש חדש
@אשל ירושלים
עדיין לא קיבלנו את הכרטיס שלנו, כבר עבר הרבה יותר מחודשיים ועדיין לא נראה באופק...
היום התקשרתי למוקד האוטומטי והם נתנו מספר משלוח, וזה מה שהיה רשום לי באתר:

לא נמצאו נתונים תואמים למספר החבילה ומספר הטלפון. ניתן לנסות שוב.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
עדיין לא קיבלנו את הכרטיס שלנו, כבר עבר הרבה יותר מחודשיים ועדיין לא נראה באופק...
היום התקשרתי למוקד האוטומטי והם נתנו מספר משלוח, וזה מה שהיה רשום לי באתר:

לא נמצאו נתונים תואמים למספר החבילה ומספר הטלפון. ניתן לנסות שוב.
משמעות הדבר שמספר הטלפון שבר הפצה קיבלו מאיתנו (שזה מספר הטלפון שהעיריה נתנה לנו) שונה ממספר הטלפון שאותו את מקלידה, תנסי להתקשר למוקד הטלפוני של בר הפצה.

בסיעתא

משתמש פעיל
יש לנו עוד אלפי כרטיסים מוכנים להפצה, כרטיסים אלו מעוכבים אצלנו עד לסיום פרוצדורה מסוימת המטופלת בימים אלו על ידי משרד הפנים.
בע"ה כל מי ששומע במענה האוטומטי שהוא זכאי, ככל שהכתובת והטלפון שלו נכונים וזמינים, הכרטיס יגיע אליו.
מה מספר המענה האוטומטי?

פלנופסיס

משתמש חדש
משמעות הדבר שמספר הטלפון שבר הפצה קיבלו מאיתנו (שזה מספר הטלפון שהעיריה נתנה לנו) שונה ממספר הטלפון שאותו את מקלידה, תנסי להתקשר למוקד הטלפוני של בר הפצה.
עשיתי את זה ועדכנתי את המספר הנכון, שאין לי מושג איך הוחלף וזה מה כתוב שם, מה עושים???
 בוטל- מארז הוחזר ללקוח על
25/07/2021 10:46

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עשיתי את זה ועדכנתי את המספר הנכון, שאין לי מושג איך הוחלף וזה מה כתוב שם, מה עושים???
 בוטל- מארז הוחזר ללקוח על
25/07/2021 10:46
כנראה שלא הייתם זמינים במספר הטלפון שהיה להם, תנסי להתקשר למוקד של בר הפצה.

פלנופסיס

משתמש חדש
אז מה התשובה שקיבלת, שהם לא עובדים איתנו או שזה חזר אלינו, לא מבין.
בתחילה מספר באתר של בר הפצה הם אמרו שהפסיקו לעבוד עם אשל ושאתקשר למספר 03....,
עכשיו אחרי שהייתי איתם על הקו 15 דקות, הם אמרו שזה בוטל ואני צריכה לפנות לאשל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה