דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אם בלוד קיבלו היום הודעה מאשל אברהם עם קוד
וכתוב שהיום הוא צפוי להימסר
זה באמת היום?
שלא יחכו סתם בבית
כי מחברת השליחויות לא קיבלו הודעה? ולא יצרו איתם קשר?
תודה על המענה ושבת שלום
קבלתי באחיסמך הרגע ע"י שליח
מספר שליח 0586552290

אני וביתי

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים
האם זה נכון שכל היתרה לא תימחק גם כשיוטען הכרטיס מחדש?
היתרה לא תימחק בשום אופן, ההטענה הנוספת תמתין לך עד שיתפנה מקום בכרטיס

למישהו נכנס הפעימה השנייה?
כל התשובות כאן כבר על פי השאלות שנשאלו כבר באשכול זה. מי שרוצה תמצית מוזמן לחפש ותעזרו להוסיף פרטים.

מיריומה

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים
הגשתי לפני שבוע וחצי בקשה ועכשיו בדקתי בשלוחה 4 האם אני זכאי וזה אומר לי כך "בקשתך נקלטה והיא מטופלת על ידנו אין צורך להתקשר כרטיס חדש ישלח תוך חודש ימים"
האם זה אומר שאנו זכאים או שהם רק בודקים את זה ויכול להיות שאנו לא זכאים?
תודה מראש

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
הגשתי לפני שבוע וחצי בקשה ועכשיו בדקתי בשלוחה 4 האם אני זכאי וזה אומר לי כך "בקשתך נקלטה והיא מטופלת על ידנו אין צורך להתקשר כרטיס חדש ישלח תוך חודש ימים"
האם זה אומר שאנו זכאים או שהם רק בודקים את זה ויכול להיות שאנו לא זכאים?
תודה מראש
נשמע שזה לא היה בירור, אלא דיווחת במענה האוטומטי על אובדן כרטיס, חבל מאוד... עכשיו זה יעכב אותך הרבה הרבה יותר, כי יבטלו את הכרטיס הקודם גם אם הוא היה אמור להגיע אליך תוך ימים ספורים

שמחהלה

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
אתה מסכים להתייחס לטענה האם העמותות מרוויחות מכל קניה?
בחרת את מי לשאול, את השאלה הזאת אתה צריך לשאול את בעלי העסקים, שהסכימו להחזיר עשר אחוז בשביל הגדלת כח הקניה,
השאלה היא אם הכסף הולך לכיס של עמותה, או לתפעול המערכת, כרטיסי אשראי, וחברות שליחויות, הרי זה גם כמה מליונים מכובדים,

מיריומה

משתמש מקצוען
נשמע שזה לא היה בירור, אלא דיווחת במענה האוטומטי על אובדן כרטיס, חבל מאוד... עכשיו זה יעכב אותך הרבה הרבה יותר, כי יבטלו את הכרטיס הקודם גם אם הוא היה אמור להגיע אליך תוך ימים ספורים
צודק, טעית
עכשיו בדקתי בשלוחה 2 והוא אמר שפרטי לא נמצאו במערכת, מה זה אומר?
והאם עדיין מה שהקשתי בשלוחה 4 עדיין יעכב? וא"כ האם יש מה לעשות ?
תודה מראש

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צודק, טעית
עכשיו בדקתי בשלוחה 2 והוא אמר שפרטי לא נמצאו במערכת, מה זה אומר?
והאם עדיין מה שהקשתי בשלוחה 4 עדיין יעכב? וא"כ האם יש מה לעשות ?
תודה מראש
אם אתם לא נמצאים המערכת, אז הבעיה גדולה יותר, זה אומר שהרשות המקומית שלכם לא העבירה את השם שלכם אלינו, תבדקו ברשות המקומית.

אפרת יודאיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@אשל ירושלים
כתבתם שהשבוע בעז"ה תתקיים חלוקה ברמות
באיזה שעות והיכן החלוקה תתקיים ברמות א' (בפעם הקודמת זה היה במשכן שרגא)
תודה ושבוע טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה