המעבדים של אינטל

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שאלה : מתי אמור לצאת המעבדים החדשים של אינטל ?
כי אני רוצה לקנות מחשב ואומרים לי שכדאי לחכות . ואני כבר מחכה יותר משלושה שבועות .
האם באמת אני זקוק למעבדים החדשים ?
זה הולך להיות באמת משהוא מאוד רציני ?
תודה מראש על התגובות .

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מי מה מו? איפה קראת על מעבדים חדשים? תוכל להביא קישור?

למה למחליפתה של ה-5D אתה לא מחכה?:)

אם לחכות - בתחום המחשבים לא מפסיקים לחכות.
אני נוקט בכלל כזה: אתה צריך מחשב? המחשב הנוכחי לא מתפקד כלל? קונים עכשיו ולא מחכים אפי' יום. המחשב מתפקד? לא משקיעים שקל.
אל תשכח שמעבדים חדשים עולים הרבה כסף...

bris

משתמש סופר מקצוען
לא נכון, אתה צודק בשבגדול תמיד אפשר לחכות, אבל כיוון שאינטל היא חברה מסודרת וגם כמעט מונופול בתחום אז העסק נהיה מסודר.
אתה יודע מראש מתי הם משיקים את המעבדים החדשים (בד"כ כל 6-9 חודשים) והמחירים של מעבדי הביניים יהיו זהים למקבילים שלהם מהסידרה הקודמת.

אז לכן, אם אתה יודע שהם משחררים מעבדים משהוא בסביבות 4 חודשים קדימה, אתה צודק 100 אחוז שאין מה לחכות, כי זמן שווה כסף. אבל אם אתה יודע שהמעבד כבר הושק בכמה מקומות בעולם וזה רק עניין של זמן עד שהוא יהיה הסנדרט אצל המשווקים הרשמיים בארץ באותו מחיר, אז כן שווה לחכות.

במקרה שלנו, מעבדי הוולפדייל כבר מסתובבים האסיה ובארה"ב למעלה משבועיים, הם הגיעו קצת לארץ ואיסטרוניקס (היבואן הרשמי), כבר הכניסו אותם למחירון, והם אומרים שכל יום הם צריכים להגיע ולהיות זמינים על בסיס מידי.
אני מאמין שבמשך השבוע הזה הם כבר יהיו זמינים.
וההפרש כמו שכתבתי במקום אחר, בין 5 ל 15 אחוז בביצועים לעומת הדור הקודם באותה מהירות שעון (הם גם יותר מהירים, חוצמזה...).
תוודא רק שהלוח שלך תומך, יכול להיות שתצטרך עידכון ביוס, אם מי שאתה קונה ממנו לא יודע, סימן שאתה לא צריך לקנות ממנו.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה רבה .
אני הולך לקנות מחשב חדש .
וזה שאני קונה אצלו אני ממש סומך עליו .
הוא יודע את העבודה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה