דרוש מידע המלצות לעכבר ארגונומי

סנפיר

משתמש חדש
שלום, אני מחפשת המלצות לעכבר ארגונומי טוב, שמקל על העומס ביד.
אני עובדת המון מול המחשב בעבודות שדורשות לחיצות תכופות על העכבר (שרטוטים וגרפיקה)

לא ברור לי ההבדל בין עכבר ארגונומי עומד או שוכב, והאם יש משמעות לפער במחירים (100-800 ש"ח)

תודה רבה!

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
שלום, אני מחפשת המלצות לעכבר ארגונומי טוב, שמקל על העומס ביד.
אני עובדת המון מול המחשב בעבודות שדורשות לחיצות תכופות על העכבר (שרטוטים וגרפיקה)

לא ברור לי ההבדל בין עכבר ארגונומי עומד או שוכב, והאם יש משמעות לפער במחירים (100-800 ש"ח)

תודה רבה!
עכבר עומד הרבה יותר נח וקרוב לתנוחה הטבעית של היד.
דורש קצת הסתגלות, אבל שוה מאד לאורך זמן, אני נראה לי קניתי ב500 של לוג'יטק

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עכבר ארגונומי שווה את המחיר
לצערי אין לי דגם,
אבל בעבר השתמשתי ומאוד עזר לי עם הדלקות בכף היד

ממתינה

משתמש מקצוען
בעכבר שוכב - כל לחיצה על מקשי העכבר מפעילה לחץ על שורש כף היד,
ובשימוש תכוף ומרובה גורמת לדלקות עד כדי נזק בלתי הפיך.
בעכבר עומד - היד מונחת בתנוחה טבעית יותר שאינה מפעילה לחץ על שורש כף היד.
אחרי תקופה של סבל משימוש בעכבר סטנדרטי, קניתי עכבר ארגונומי חצי עומד (נראה כמו חצי כדור כך שהיד מוגבהת אבל לא ממש עומד) והוקל לי מאד.
ממליצה ללכת רק על לוג'יטק.
עכבר אלחוטי של מיקרוסופט התקלקל לי די מהר, כשהחלק של ה USB שנכנס למחשב קיבל מכה קטנה ויצא מכלל שימוש. אין שירות ואין חלקי חילוף.
לוג'יטק, לעומת זאת, מעוצב בצורה יותר בטיחותית (החלק של הUSB מאד קטן וכמעט נבלע במחשב, כך שלא נדפק בקלות) ויש להם גם שירות של קנית חלקי חילוף.

זה העכבר שקניתי בתחילה (מיקרוסופט) - לא מומלץ!!
זה העכבר שיש לי עכשיו, כבר מספר חודשים, ואני מרוצה מאד!

B HAPPY

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L

B HAPPY

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
יש עוד המלצות על דגמים טובים (מנסיון)?

סנפיר

משתמש חדש
זה מה שיש לי.
יש לו גם כפתור ששולט במהירות של הסמן, פיצ'ר נח מאד בעיני, כשלפעמים צריך רגישות יתר, ולפעמים צריך לרחף במהירות מקצה לקצה
תודה רבה! בהחלט נראה מעולה.
עוד שאלה קטנה- ראיתי את העכבר הזה- https://direct-israline.co.il/d5028...-אנכי-אורתופדי-למניעת-כאבים-בכף-היד-ימין.html

במחיר של 100 ש"ח, התנוחה של היד נראית נוחה בדיוק כמו בזה של ה-500 ש"ח.
ההבדל הוא גם בארגונומיה או רק בשכלולים ובדיוק של העכבר?

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
תודה רבה! בהחלט נראה מעולה.
עוד שאלה קטנה- ראיתי את העכבר הזה- https://direct-israline.co.il/d5028-עכבר-אלחוטי-נטען-ארגונומי-אנכי-אורתופדי-למניעת-כאבים-בכף-היד-ימין.html

במחיר של 100 ש"ח, התנוחה של היד נראית נוחה בדיוק כמו בזה של ה-500 ש"ח.
ההבדל הוא גם בארגונומיה או רק בשכלולים ובדיוק של העכבר?
מה שהבאת הוא USB 2 לעומת USB 3 ביקר יותר
הרזולוציה שלו היא 2,400 DPI לעומת 4,000 ביקר יותר

זה מלמעלה.
באופן עקרוני, אין ספק שאין לו סיכוי להיות איכותי כמו הלוג'יטק.
אבל, בעלות של 20% אולי הייתי מהמר, על דעת לקנות אח"כ את היקר.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
יש לי עכבר ארגונומי,
קניתי אותו באלי אקספרס בערך ב 70 ש"ח (תלוי במבצעים ראיתי אותו אחרי יומיים בערך ב 60 ש"ח),
עכבר מצויין, עובד גם על בלוטוס וגם על USB,
הגיע תוך שבוע וחצי,

B HAPPY

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מישהו מכיר את
MX Master3
של לוג'יטק?

chava malka

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אם זה עוד רלוונטי
אז הוא מומלץ מאוד!
דגם שמחזיק מעל שנתיים,
יש לו גם כפתור ששולט במהירות של הסמן.
מאלי אקספרס, לא יקר ומגיע ממש מהר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה