המלצה: תוכנה לשליחת קבצים כבדים

Deena

משתמש פעיל
למי שלא מכיר:
Pando
תעשו חיפוש בגוגל ותורידו את התוכנה חינם.

זו תוכנה מצויינת לשליחת קבצים כבדים. מאז שהורדתי אותה אני כבר כמעט ולא משתמשת בYOUSENDIT (האופציה היחידה שהיתה לי עד אז). זה גם לא תופס את הSERVER.

הבעיה היחידה שלה (ולכן לא לכל לקוח זה מתאים) היא שמי שמקבל את האימייל גם צריך להוריד את התוכנה כדי לפתוח את הקובץ. אבל כמו שכתבתי, זה בחינם..

ד.ו.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לא ממליץ.
בעיקר בגלל הסיבה שכתבת למטה.
קיבלתי פעם קובץ ממישהו בפנדו, המהירות העלאה זה בדיוק כמו Sendthisfile, וזה סתם מעצבן.

Deena

משתמש פעיל
את sendthisfile לא היכרתי - תודה
היכרתי את yousendit והסיבה שחיפשתי משהו אחר היא בעיקר (ולא רק) בגלל פרסומות השחץ שנאלצים לסבול..

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
את קוראת לזה "הבעיה היחידה" זה בעצם הסיבה למה לא להוריד אותה
את מבקשת מכל בן אדם שאת שולחת אליו מייל להתקין ת' תוכנה לכבודך??

Deena

משתמש פעיל
כן - כל אחד ומה שמתאים לו.
אצלי זה מתאים לי מאד כי את השליחה של הקבצים בסוף אני עושה בד"כ לאותם האנשים (הדפוס). ללקוח אני לא שולחת את הקובץ הכבד אלא קובץ ברזולוציה נמוכה רק לאישור ולשינויים, עד שהגענו לתוצר המוגמר, אז אני מכינה את הקובץ המושלם והמוכן להדפסה ורק אותו אני צריכה לשלוח בפנדו.

בנוסף הרבה מהלקוחות שלי הם לקוחות קבועים.

כך שלי זה מצוין, ואני מאמינה שיהיו כאן הרבה אחרים שגם ימצאו את זה יעיל. בכל אופן - לא הכרחתי אף אחד להוריד את זה... :0)

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בyousendit אפשר לשלוח עד 20 מ"ב ומעבר לזה השרות בתשלום.
מה אם pando, גם מוגבל?

Sagi

משתמש רשום
לשליחת קבצים אפשרויות רבות.

להלן המלצותיי:

העדיפות הטובה ביותר: FTP/HTTP
ניתן גם לשלוח דרך תוכנות מסרים, כגון: mIRC, ICQ, MSN, Skype וכו'...
או כפי שצויין לאתרי אחסון כגון; RapidShare.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה