דרוש מידע המלצה על עדשות עם צילינדר

נשג

משתמש צעיר
אם את מחפשת זול את יכולה להיבדק במכללת הדסה ולקנות שם
חשוב לעשות בדיקת התאמה טובה במקום מוסמך ולוודא שהם לוקחים אחריות במידה ולא תהי מרוצה שתוכלי לקבל זיכוי/להחליף סוג עדשות

שוקולד שוייצרי

משתמש מקצוען
אפשר להזמין בכל חנות משקפיים
תמיד עם צילינדר עולה יותר יקר,
אני שילמתי 120 לחודש. (אפשר להזמין כמות לחצי שנה / שנה)

כוכב יונה

משתמש חדש
אני עשיתי ממש עכשיו בחדות הראיה.
הייתי ממש מרוצה מהבדיקה והשירות.
יש לי מספר די בעייתי צילנדר גבוה יחסית עם מספר לא נמוך.
עשו לי בדיקה ממש מקיפה.
העדשות שאני קונה עולות באזור 1,200 ש"ח לשנה.
כ- 300 ש"ח לקופסא של 6 עדשות (אם יש לך את אותו מספר זה יוצא 3 זוגות ומספיק ל3 חודשים)
(עולה 300 ש"ח בדיקה + עדשות ניסיון כמה שצריך אח"כ אם מזמינים לשנה יורד כל ה- 300 ש"ח של הבדיקה)

ואהבת כמוך

משתמש פעיל
אני עשיתי ממש עכשיו בחדות הראיה.
הייתי ממש מרוצה מהבדיקה והשירות.
יש לי מספר די בעייתי צילנדר גבוה יחסית עם מספר לא נמוך.
עשו לי בדיקה ממש מקיפה.
העדשות שאני קונה עולות באזור 1,200 ש"ח לשנה.
כ- 300 ש"ח לקופסא של 6 עדשות (אם יש לך את אותו מספר זה יוצא 3 זוגות ומספיק ל3 חודשים)
(עולה 300 ש"ח בדיקה + עדשות ניסיון כמה שצריך אח"כ אם מזמינים לשנה יורד כל ה- 300 ש"ח של הבדיקה)
אם עשיתי בגיקה לפני 4 חודשים לדעתך צריך עוד?
כי רציתי להזמין אונליין

כוכב יונה

משתמש חדש
אם עשיתי בגיקה לפני 4 חודשים לדעתך צריך עוד?
כי רציתי להזמין אונליין
לא נראה לי שיש בעיה להזמין אונליין.
אני אישית רציתי בדיקה מקיפה.
אבל אם את יודעת מה המספר ואיזה חברה נוחה לך תזמיני איפה שיוצא לך הכי זול לקופסא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה