דרוש מידע המלצה על עגלת תאומים שניתן להפרדה

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בע''ה עוד מעט מגיע התינוק השני,ורצינו המלצות על עגלת תאומים שניתן להפרדה,כי אנחנו בקומה ד בלי מעלית,ורוצים שנוכל להשאיר העגלה למטה,ולפי הצורך להשתמש בשניהם או רק באחד

תודה רבה!

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שני עגלות יויו

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
המעלות של יויו:
עגלה קומפקטית וצרההה מפתיעה כל פעם כשמצליחה לעבור במעבר הכי צר..
כמה שתמיד חשבתי שהיא משחק ילדים, היא חזקה בטירוף ילדים בוגרים יושבים עליה חופשי והיא - לא מזיז לה....
היא מתקפלת לגודל מיניאטורי כך שאם מדובר בפגז' של רכב זה כמעט לא נספר ואם זה נסיעות באוטובוס אפשר לעלות למושבים בלי שיפריע לאפחד וגם לשמור על העגלה עם שלל המזוודות שם למטה....
מה שכן- הקיפול שלה דורש שתי ידים פנויות. יש עגלות שמתקפלות ביד אחת.
עכשיו יצא לזה גם אמבטיה כך שזה מותאם לניו בורן בצורה מושלמת.
וכמובן- מה שאת מחפשת, אפשר עם תופסן לחבר שנים כאלו ואז יש לך עגלת תאומים וברגע שאת לא צריכה את נשארת עם אחד וזה לא נראה חלק מ....
מה שכן, המחיר.
אבל זה כבר ענין תקציבי אישי, לא נכנסת...
בהצלחה

שרה עטיל

משתמש מקצוען
בעיקרון יש לקנות כזה וו קטן שמחבר בין עגלות, לאו דווקא של יויו,
אני ראיתי אשה שהלכה עם עגלת טיולון והשניה אמבטיה.
תבררי בחנויות ...

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המעלות של יויו:
כמה שתמיד חשבתי שהיא משחק ילדים, היא חזקה בטירוף ילדים בוגרים יושבים עליה חופשי והיא - לא מזיז לה....
היא מתקפלת לגודל מיניאטורי כך שאם מדובר בפגז' של רכב זה כמעט לא נספר ואם זה נסיעות באוטובוס אפשר לעלות למושבים בלי שיפריע לאפחד וגם לשמור על העגלה עם שלל המזוודות שם למטה....
מה שכן- הקיפול שלה דורש שתי ידים פנויות. יש עגלות שמתקפלות ביד אחת.
עכשיו יצא לזה גם אמבטיה כך שזה מותאם לניו בורן בצורה מושלמת.
וכמובן- מה שאת מחפשת, אפשר עם תופסן לחבר שנים כאלו ואז יש לך עגלת תאומים וברגע שאת לא צריכה את נשארת עם אחד וזה לא נראה חלק מ....
מה שכן, המחיר.
אבל זה כבר ענין תקציבי אישי, לא נכנסת...
בהצלחה

זה ממש נשמע כזה טוב חח,ומה המחיר באמת??

אוסטרלי

משתמש פעיל
מעלות של יויו:
שכחתם לציין כשמחברים 2 ביחד זה ממש לא צר אפשר לאמר שזה יוצא יותר רחב מהעגלות תאומים הצרות, וזה חיסרון גדול מאוד כי זה מאוד לא נח ללכת במקומות צרים עם 2 העגלות מחוברות.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכון. יחד זה כנראה מעט יותר רחב מעגלות תאומים אבל תאומים מקורי לא מביא פתרון לפותחת האשכול שמבקשת להפריד.
עכשיו לגבי חיבור 2 עגלות מזדמנות עם וו יתכן וזה אפשרי צריך לשאול בחנות אבל לא לשחק עם בטיחות, ביויו זה תפסן עם סגירה חזקה כמדומני עם תו תקן שיהיה בטיחותי.
מחיר - טיולון כ2000 שח עגלה משולבת עם אמבטיה כ 3200
אבל ביד 2 תוכלי למצוא מציאות אם את לא צריכה את זה לאתמול....

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון. יחד זה כנראה מעט יותר רחב מעגלות תאומים אבל תאומים מקורי לא מביא פתרון לפותחת האשכול שמבקשת להפריד.
עכשיו לגבי חיבור 2 עגלות מזדמנות עם וו יתכן וזה אפשרי צריך לשאול בחנות אבל לא לשחק עם בטיחות, ביויו זה תפסן עם סגירה חזקה כמדומני עם תו תקן שיהיה בטיחותי.
מחיר - טיולון כ2000 שח עגלה משולבת עם אמבטיה כ 3200
אבל ביד 2 תוכלי למצוא מציאות אם את לא צריכה את זה לאתמול....

כדי לחבר 2 יויו קונים וו מיוחדת שלהם,וו סטנדרטי או לא צריך לקנות?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי מתאים לך הקידילאק?
שמעתי עליו כאן בפורום, לא מנסיון בכלל.
אבל נשמע ממש טוב

chaia

משתמש מקצוען
לי היו 2 עגלות חיקוי של יויו שחיברתי עם מתאם מעלי אקספרס.
החיסרון היה הרוחב ושאי אפשר היה לעלות ולהוריד במדרגות במצב מחובר (לפעמים גם עליה וירידה מהמדרכה היה לא פשוט)

MalkiIndik

משתמש רשום
שוב מקפיצים!

כל עגלת תאומים שהיא נשמח לקבל המלצות
מחזקת את ידיה של @בבושקלה
יש לי 2 יויו מחוברים (לפעמים) עם מתאם מעלי אקספרס
רוב הזמן אני הולכת איתם בלי לחבר, כל עגלה ביד אחרת. הן כל כך מעולות שקל וכיף לתמרן איתן.
היתה לי בעבר עגלת תאומים, ואין מה להשוות את הנוחות
מעלות נוספות: אפשר לצאת רק עם עגלה אחת, ובאוטו או באוטובוס יותר קל לאפסן 2 יויו מאשר עגלת תאומים

marinda

משתמש רשום
לי היו 2 עגלות חיקוי של יויו שחיברתי עם מתאם מעלי אקספרס.
החיסרון היה הרוחב ושאי אפשר היה לעלות ולהוריד במדרגות במצב מחובר (לפעמים גם עליה וירידה מהמדרכה היה לא פשוט)
למה מסובך לעלות ולרדת איתם? במדרגות אני יכולה להבין בגלל הרוחב והסיבובים אבל ירידה ממדרכה?
אשמח לשמוע מעוד שיש להם יויו מחובר.
תודה

chaia

משתמש מקצוען
למה מסובך לעלות ולרדת איתם? במדרגות אני יכולה להבין בגלל הרוחב והסיבובים אבל ירידה ממדרכה?
אשמח לשמוע מעוד שיש להם יויו מחובר.
תודה
זה 2 עגלות מחוברות, זה לא יציב כמו עגלה אחת.
ויש מקומות שהמדרכה מאד מוגבהת מהכביש ואז עגלה אחת יורדת והשניה נשארת תלויה קצת באויר ואז צריך להוריד אותה.
מקווה שהצלחת להבין.
אבל בסה"כ זה היה לי פיתרון מאד מוצלח, כמו למשל שיש 2 ילדים ב2 מטפלות שונות ואז אפשר לשים את הילד עם העגלה במטפלת וכל הדרך העגלות מחוברות, וגם בתא מטען הן כמעט לא תופסות מקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה