דרוש מידע המלצה על מזגן מפוצל של חברת מולר, נמכר באושר עד.

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
רגע רגע!!!
אנחנו קנינו מזגן נייד של "מולר" מאושר עד, ב- 800 ש"ח. אני לא רוצה ללכלך, אבל זה פשוט דפוק מכל בחינה שלא תסתכל עליו. לא מקרר (חום האמת לא בדקנו עדיין), לא מוציא כמעט אוויר, ועוד בחדר של 17-18 מ"ר. בקיצור, לא מומלץ. ואין לי סברא לומר שהתלוי שונה.

לארג'

משתמש סופר מקצוען
רגע רגע!!!
אנחנו קנינו מזגן נייד של "מולר" מאושר עד, ב- 800 ש"ח. אני לא רוצה ללכלך, אבל זה פשוט דפוק מכל בחינה שלא תסתכל עליו. לא מקרר (חום האמת לא בדקנו עדיין), לא מוציא כמעט אוויר, ועוד בחדר של 17-18 מ"ר. בקיצור, לא מומלץ. ואין לי סברא לומר שהתלוי שונה.
מעניין
אני מכיר מישהו שקנה ומאוד מרוצה

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אם המזגן מתאים לחדר. אני הייתי ממליץ ללכת להתרשם ממי שקנה ולא לקנות על סמך המלצות. ככה אפשר לשער אם הוא מתאים או לא...
אם זה היה 50 ש"ח עוד מילא... אבל 800 ש"ח (מינימום) זו השקעה יחסית.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה הכוונה 'מזגן מפוצל' ?
כמו בהודעה הראשונה באשכול.
עכשיו יש באושר עד מזגנים גם של 'מולר' וגם של 'אלקטרה' (ככה מישהו אמר לי, מקווה שהוא קורא טוב באנגלית...)
וכתוב עליהם 'מזגן מפוצל''
מה הכוונה?

noam1

משתמש מקצוען
כולל הובלה והתקנה זה בלי קידוח בטון וכו....
ואין מצב של התקנה בלי קידוח ,
וכולל רק 2 מטר צנרת שזה אם מתקינים את המזגן מעל החלון ואת המעבד מתחת לחלון
אם הם לא צמודים זה עןד סכום להתקנה
נראה לי שאף פעם לא יצא לי פחות מ450 התקנה
800 עלה לי לפרק ישן ולהחליף לחדש
ואחרי שסיים גם גיליתי הוא אפי' לא החליף צינורות אלא השתמש בישנים

כוכבים 10

משתמש רשום
רגע רגע!!!
חדר 18 מטר זה חדר ממש גדול!!!!!

חסידישער

משתמש צעיר
רגע רגע!!!
חדר של 18 מ"ר דורש מזגן של לפחות 1.5 כ"ס ואולי אפילו 2 (14-18 אלף BTU)

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם יש פה עוד שקנו מולר מאושר עד ומוכנים לשתף נשמח מאוד, רוצים לקנות גם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה