דרוש מידע המלצה על הנחיית הורים לילדים נשואים

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
מנחת הורים טובה- ועדיף: מטפלת משפחתית מוסמכת ומומלצת- עוסקת בקשרים, ובמיוחד בקשרים משפחתיים.
מטרת הטיפול בד"כ היא להבין מחדש את הקשר הבעייתי, להסתכל עליו באור חדש, ובעיקר- להבין איך בתוך הדינמיקה בקשר אני יכול/ה להחיל שינויים קטנים שמתאימים לי, ויכולים לגרור אחריהם שינוי גם מהפרטנר האחר בקשר,
או לסייע לי לבצע הפרדה בין מה שקור אלי למה שקשור אך ורק לאחרים- וכתוצאה מההפרדה הזו להיפגע פחות ולהתנהל נכון יותר.
כמובן שזה על קצה המזלג,
רק כדי להסביר ברמה הכללית למה בכל קשר מציק שהוא ניתן להיעזר באנשי המקצוע המתאימים :)

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מיכל פומרנץ 0527627352 מנחת הורים אלופה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה