דרוש מידע המלצה לעגלה

R555

משתמש רשום
ראיתי ביד 2 חדשות בקופסא- ממש ממליצה למי שעוד משיגה את דגמי הבי!

שני 100

משתמש רשום
אני מחפשת טיולון לבת שנה וחצי,
חשוב לי שישכב מלא וישב מלא.
וגגון שנסגר היטב ומגן על הילד.
לא בוגבו ולא יויו.
מה ההמלצות?

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גם ממליצה על דגמי הבי של בוגבו בלי עין הרע ב"ה סוס עבודה! אין לי מילים וזה מנסיון של 3 שנים ב"ה בלי עין הרע!
מי שמחפשת נוחות בלי להתפשר על איכות בוגבו מעולים! ואני מכורה לנראות אבל זה עניין של טעם.
דגמי הבי אבל כבדים נוראאא, לא?
היום יש עגלות קלילות וזה הקטע החדש
בוגבו כנראה הבינו שתם זמנם ופשוט הוציאו אותם כל הדגמים לגמרי כדי שיוכלו עכשיו לשווק טוב את הדרגונפליי, חוץ מיד2 אין אפשרות להשיג אותם כבר

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

R555

משתמש רשום
דגמי הבי אבל כבדים נוראאא, לא?
היום יש עגלות קלילות וזה הקטע החדש
בוגבו כנראה הבינו שתם זמנם ופשוט הוציאו אותם כל הדגמים לגמרי כדי שיוכלו עכשיו לשווק טוב את הדרגונפליי, חוץ מיד2 אין אפשרות להשיג אותם כבר
לא יודעת להשוות, הן סבבה אבל הסתכלתי על פרמטרים אחרים. יש לי מעלית בבניין אז זה לא שיקול עבורי.
אחרת אולי זה באמת היה שיקול. היא לא הכי קלה.

Ayala Kar

משתמש רשום
יש למישהו טיולון סייבקס Orfeo??
אם כן, אשמח לביקורות.

זוהר05

משתמש פעיל
אני מחפשת טיולון לבת שנה וחצי,
חשוב לי שישכב מלא וישב מלא.
וגגון שנסגר היטב ומגן על הילד.
לא בוגבו ולא יויו.
מה ההמלצות?
INFANITI MOON
שכיבה מלאה, מקום ברוחב לילד ולא צפוף כמו יויו ואחרות וגם ישיבה יותר מיויו
מתקפלת בקלות ממש
כל הבדים נשלפים לכביסה בקלות יחסית

מרוצה ממש
ומחיר ממש זול
ברוב החנויות נמכר בסביבות ה700-800

כשאני קניתי אותה שמעתי מבעל חנות בבני ברק שהיא הבאה בתור אצלו במכירות אחרי הבוגבו והיויו
ובאמת אני רואה את זה די הרבה.
תינוקי במויעין עילית לפעמים מוכרים את זה ביותר זול

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש למישהי המלצה/דיס על הNUNA- TRIV NEXT?
אני מנסה גם למצוא מידע, ממה ששמעתי היא באמת עגלה מושלמת.
ממליצה בחום!
בינתיים אני עם האמבטיה אז לא ניסיתי את הטיולון
נוסעת חלק, קלה ונוחה מאד!!
האמבטיה די צרה
השאלה מה לגבי האיכות, כי לא שמעתי עדיין על משהי שיש לה את העגלה הרבה זמן
אני מנסה לקבל מידע, האם זה חזק? איכותי? יחזיק לכמה ילדים אמבטיה וטיולון?
האם זו חברה שאפשר לסמוך על האיכות שלה כמו בוגבו וסייבקס?
למי שיש מידע בעניין יעזור מאוד

מאה מם

משתמש פעיל
בינתיים אני עם האמבטיה אז לא ניסיתי את הטיולון
אני מנסה גם למצוא מידע, ממה ששמעתי היא באמת עגלה מושלמת.
הייתי ביום שישי במוצצים, ניסיתי אותה. עגלה כמעט מושלמת. יפה, לא גדולה ומגושמת אבל מספיק מרווחת בשביל הנוחות של הילד, האמבטיה נוחה, קלה! מתקפלת בקלות. נוסעת חלק, יציבה.
הייתי כמעט סגורה עליה עד שניסיתי את הטיולון. מה לומר, מאכזב. נקודה ראשונה- הוא כבד (9.5 ק"ג), וזה משפיע גם על הנוחות היומיומית (בעליה/ירידה ממדרכה לדוג') וכמובן על הקיפול. לא יודעת אם אפשרי לקפל אותו עם תינוק ביד אחת. נוח זה בטח לא. נקודה שניה שהפריעה לי- במצב מקופל העגלה לא יכולה לעמוד לבד (בשונה ממה שכתוב באתר). נקודה שלישית ואולי הכי משמעותית, כשיצאתי איתה לרחוב וניסיתי אותה היא הרגישה לי קצת כמו עגלת צעצוע. הנסיעה לא מספיק חלקה וזורמת, לא מספיק יציבה.
לשם השוואה ניסיתי את הטיולון של הבוגבו דרגונפליי וההבדלים שמים וארץ. קלילה, נסיעה הרבה יותר חלקה כולל עליות וירידות מהמדרכה והליכה בדרך קצת משובשת, קיפול בשניות ביד אחת ובקלילות מדהימה (וכמובן שלאחר הקיפול העגלה עומדת יציב ולא מתגלגלת לרצפה). הבעיה שהדרגונפליי מכוערת בעיניי:(

המלצות על עגלות נוספות יש בקהל?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

מיכל לאה לוין

משתמש חדש
יש לי פג פרגו VIVACE עגלה מהממת ונוחה מאוד, קלילה, יציבה.
החיסרון היחיד שקצת יקרה.
מצ"ב קישור.

שפרה מ.

משתמש חדש
הייתי ביום שישי במוצצים, ניסיתי אותה. עגלה כמעט מושלמת. יפה, לא גדולה ומגושמת אבל מספיק מרווחת בשביל הנוחות של הילד, האמבטיה נוחה, קלה! מתקפלת בקלות. נוסעת חלק, יציבה.
הייתי כמעט סגורה עליה עד שניסיתי את הטיולון. מה לומר, מאכזב. נקודה ראשונה- הוא כבד (9.5 ק"ג), וזה משפיע גם על הנוחות היומיומית (בעליה/ירידה ממדרכה לדוג') וכמובן על הקיפול. לא יודעת אם אפשרי לקפל אותו עם תינוק ביד אחת. נוח זה בטח לא. נקודה שניה שהפריעה לי- במצב מקופל העגלה לא יכולה לעמוד לבד (בשונה ממה שכתוב באתר). נקודה שלישית ואולי הכי משמעותית, כשיצאתי איתה לרחוב וניסיתי אותה היא הרגישה לי קצת כמו עגלת צעצוע. הנסיעה לא מספיק חלקה וזורמת, לא מספיק יציבה.
לשם השוואה ניסיתי את הטיולון של הבוגבו דרגונפליי וההבדלים שמים וארץ. קלילה, נסיעה הרבה יותר חלקה כולל עליות וירידות מהמדרכה והליכה בדרך קצת משובשת, קיפול בשניות ביד אחת ובקלילות מדהימה (וכמובן שלאחר הקיפול העגלה עומדת יציב ולא מתגלגלת לרצפה). הבעיה שהדרגונפליי מכוערת בעיניי:(

המלצות על עגלות נוספות יש בקהל?
חשבתי גם על NUNA- TRIV NEXT ופסלתי בגלל המשקל.
אני שוקלת לקנות את ג'ולס אייר +, היא קומפקטית, קלה, מתקפלת ביד אחת (עם האמבטיה) ובמצב מקופל יכולה לעמוד לבד.
הבעיה שחסר לי מידע, כמה הנסיעה חלקה ויציבה? וכן האם זו עגלה איכותית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה