דרוש מידע המלצה למנתח התנהגות.

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ידוע לי על סלומון.
ועל בן פרת,
אם יש לכם המלצות על אחד מהם
או מישהו אחר אשמח לדעת,
תודה רבה!

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ממליצה בחום על סלומון

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה מיועד ניתוח התנהגות?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נחמי זקלס, הניק @nechamizak הינה מנתחת התנהגות.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
למה מיועד ניתוח התנהגות?
לטיפול בקשיים התנהגותיים ותפקודיים בתחומים שונים שמופיעים אצל אוכלוסיה עם התפתחות תקינה או עם קשיים התפתחותיים ואחרים ( התפרצויות זעם, סירוב, קשיי התארגנות, קשיים ניהוליים, הפרעות אכילה, הפרעות שינה, חרדות ועוד, תלוי ההתמחות של מנתח ההתנהגות).

לפעמים מנתחי התנהגות עובדים עם אנשי מקצוע נוספים בצוותים רב מערכתיים כמו מרפא בעיסוק, קלינאי תקשורת, פסיכולוג , פסיכיאטר ועוד.

שמחת החיים

משתמש פעיל
יש לי פרטים
אנו עובדים יחד
אבל לא ניתן לכתוב מספרים פה
תוכלי לכתוב לי למייל l0583260600 שטרודל גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה