המלצה למכונת הדפסה דיגיטלית

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום
BizHub C224e Konica Minolta
מישהוא מכיר ממליץ
המלצה על מכונה יותר מהירה

המלצה למכונה אחרת כמות פעימות לחודש 10000
מישהוא מוכר מכונה יד שניה בשירות

נשמח למענה על כל השאלות
תודה

אשר1986

משתמש רשום
עימוד ספרים
יש לי את ה 364 והיא נחמדה
השאלה מה אתה צריך מהמכונה מהירות/איכות/תחזוקה זולה וקלה/קיבולת/ גודל הדפסה וכו' וכו'
בס"ה הKONICA הם מכונות אמינות וטובות

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
224 היא בפירוש לא מכונה לעשרת אלפים הדפסות בחודש. היא תקרוס ותזייף.
ה364 עדיפה ממנה בהרבה. רק שים לב שההדפסה של מכונות קוניקה לעומת מכונות זירוקס פחות איכותית, ובפרט בדפים העבים יותר. כנ"ל שינוי בגווני הצבעים במהלך ההדפסה הוא דבר יחסית נפוץ אצלם.
בהתחשב בתחזוקה (פעימה ושירות) יש לגטר מערך שירות טכני טוב לבעיות הקלות ונהפוצות. בבעיות כבדות יותר הם פשוט מסתבכים. לצערי מניסיון. הפעימה יחסית לזירוקס נוחה, אם כי אין אופציה לפעימה זולה בדפי A4 או פחות מA3.
הבנתי שמכונות מפעיל (ריקו) נהנות מפעימות נמוכות להפליא בדפים קטנים מA3 (אפילו בסנטימטר אחד), אך עלות המכונה ההתחלתית היא די יקרה (כמאה אלף שקלים לתצורה בסיסית) אם כי מדובר במכונת דפוס תעשייתית הרבה יותר מהקוניקות הפשוטות (לא במדרג הגבוה יותר).

בהצלחה

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אשר1986;1389694:
השאלה מה אתה צריך מהמכונה מהירות/איכות/תחזוקה זולה וקלה/קיבולת/ גודל הדפסה וכו' וכו'

אני צריך שתעשה 300 גר דו"צ a3+
המכונות הזולות אפשר לקנות 2 כדי להגיע למהירות יותר גבוהה ועדין מבחינת מחיר הרבה יותר זול מאחת גדולה

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אתה מצליח לעשות 300 גר דו"צ ויוצא אחד על השני? וכמה משלם פעימה

תודה מראש

נכתב ע"י אשר1986;1389694:

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין אפשרות לעשות דו"צ בריצה אחת במשקל של 300 גרם. אם אני זוכר נכון אפשר לעשות רק עד משקל 160 גרם (אולי אפילו פחות. אני צריך לבדוק במשרד)
ב-300 גרם יש סטיה של כ2.5 מ"מ בהדפסה דו צדדית. במשקל נייר רגיל אין סטיה.
קחי בחשבון שב300 גרם המהירות יורדת פלאים. היא כבר לא מדפיסה במהירות המוצהרת, אלא במשהו כמו שליש שלה.
כל מה שכתבתי זה על הסדרה הקלה של 224-364-454
לא על התעשייתיות.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה עם מינולטה 6000/7000?
לא המליצו לך?

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכל המגיבים

עדין מחפש המלצה למכונה שיכולה לעשות 300 גר דו"צ

לפי מה שכתוב בהצעה שקיבלתי דופלקס מובנה עד 256 גר

במכונה שיש לי גם זה היה המפרט והיה אפשר לעשות 300 דו"צ

BizHub C224e Konica Minolta
צילום
▪  מהירות צילום עד 22 דפים בדקה בשחור ובצבע
▪  מספר העתקים 1-9,999
▪  זום 25-400%
הדפסה מובנה
▪  מהירות הדפסה עד 22 דפים בדקה בשחור ובצבע
▪  רזולוציה עד 1,200x1,200 dpi
▪  מערכת הפעלה Windows XP/Server 2003/2008/Win 7, MAC OS X 10.3-6
▪  תקשורת Ethernet 10/100/1000, USB 2.0
▪  שפת מדפסת PCL/PS3
טיפול בנייר
▪  קיבולת מגש נייר 500x2 דפים + בייפס 150 דף
▪  גודל נייר A5-SRA3 (320 x 450mm)
▪  עובי נייר 52-256 גרם
▪  מזין מקורות 100 דפים (אופציה)
▪  דופלקס מובנה/ 52 – 256 גרם
סריקה מובנה
▪  רזולוציה עד dpi 600 בצבע
▪  תכונות סריקה למייל, סריקה ברשת
פקס (אופציה)
▪  מהירות 33.6 kbps
▪  חיוג – לחיצת כפתור 100
▪  חיוג מהיר 2,000
אופציות
מגשי נייר 500x2 דף יחידת גימור עם הידוק 50 דף
מזין מקורות דופלקס אופציה לתוספת קיפול חוברות ליחידת גימור
ארונית
כרטיס פקס

גרפוטו

משתמש מקצוען
לי יש מינולטה 6000 - ואני מרוצה מאוד. האיכות בלי השוואה לפשוטות יותר, ולגבי 2 קטנות מול אחת גדולה- הרווח הוא במהירות אבל לא באיכות- לתשומת לב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה