דרוש מידע המלצה לאינדוקציה

estiot

משתמש רשום
שלום,
אני לפני מעבר דירה, בשלב של התקנת השיש- וצריכה בדחיפות להגיד לחברת השיש איזה גודל להשאיר לכיריים.
אני מבינה שבאינדוקציה- אין גודל סטנדרטי ויש כל מיני גדלים
אשמח מאד לקבל המלצות על דגמים ספציפיים מומלצים.
תודה רבה!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
דוקא יש גודל סטנדרטי- 60 ס"מ.
לי יש של בוש חד פאזי שלא מצריך חיבור חשמל מיוחד.
(ישנם המון אשכולות בפרוג עם מידע מקיף ביותר, תעשו חיפוש)

estiot

משתמש רשום
אז בעצם אין הבדל בין כיריים אינדוקציה לגז מבחינת הגודל הסטנדרטי- 60.
ויש המלצות לדגם סציפי? יש לי חבור לתלת פאזי...

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לי יש אלקטרולוקס תלת פאזי, רוחב בערך 70, לא סטנדרט, וגם הפתח בשיש לא סטנדרט, והוא מצוין.
אגב יש כאלו יותר רחבים מ 60, והפתח שמשאירים הוא סטנדרט, שזה בערך 56, אבל את זה הם אמורים להכיר, החברה של השיש.

I program

משתמש רשום

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לי יש חד פאזי גודל רגיל לחלוטין
חברה טורקית חיקוי של בוש
פצצה של כיריים
נהנית מכל רגע, ושישלמו לי לא מוכנה לחזור לגז.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לי יש אלקטרולוקס תלת פאזי, רוחב בערך 70, לא סטנדרט, וגם הפתח בשיש לא סטנדרט, והוא מצוין.
אגב יש כאלו יותר רחבים מ 60, והפתח שמשאירים הוא סטנדרט, שזה בערך 56, אבל את זה הם אמורים להכיר, החברה של השיש.
עדיין מרוצה?
יודעת מה הדגם?
אני צריכה אינדוקציה ברוחב 70 ויש את זה בעיקר לאלקטרולוקס. רק ששמעתי שהזכוכית שלהם ממש עדינה. זה נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה