המזגן לא מחמם? רגע, הוא עוד לא הלך פייפן

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י loters;2330320:
לכבוד הטכנאי אני גר במקום שסמוך לאתר בנייה ועקב כך המזגן שלי מתמלא אבק אני מתכוון גם בגלגלת שמסתובבת מבפנים למזגן איך אני מנקה אותה בקלות ובבטיחות בלי לפגוע במזגן
אם אפשר הדרכה מפורטת (בקצרה אבל מפורט) כי כבר ניקיתי בכל מיני אפשרויות
אבל מה האפשרות שמנקה את המזגן מבפנים הכי בקלות ובאמצעים עממיים שיש בכל (רוב) בית

תודה רבה

א. כדי לא להגיע למצב הזה שהמאיץ אוויר יתלכלך בדיוק לשם כך נועדו הפילטרים במקרה שלכם חייבים לשטוף את הפילטר אחת לשבוע :confused::confused: כן אין מה לעשות...
ב. פתח את המכסה, הוצא את הפילטר, הוצא את המזגן מהחשמל, התז מים עם שפריצר על הסוללה הרבה מים רק בזהירות על חוטי החשמל והכרטיס האלקטרוני תוכל להכניס למים חומר מנקה כל שהוא אפילו טיפה מסיר שומנים.
הכל במקרה שהסוללה עדין לא סתום מרוב אבק במקרה שהסוללה סתומה ויש הרבה מאוד ליכלוך אין מנוס אלא להביא טכנאי לפרק את המזגן לחלקים ולשטוף אותו בחומר מיוחד

אם תרצו תוכלו לעלות תמונה או לשלוח לפלאפון בוואטסאפ (כשר) ואני אומר לכם אם דרוש טכנאי
שמחתי לעזור

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י chaim424;2330331:
יש לי מזגן 2.5 כו"ס, [שקיבלתי אותו יד שניה מפורק וטכנאי התקין לי אותו] והוא מקרר מצויין בקיץ, אך לא מחמם אלא רק מוציא אויר רגיל [השלט מכוון היטב].
מה יכול להיות הכיוון לבעיה?
תודה

חייב ביקור טכנאי לתקלה כזאת ....

יכול להיות בעיה פיקודית או במחליף חום
בקיצור תקלה מורכבת קשה מאוד לענות עליה מעלי גבי הפורום מבלי לראות את המזגן

Life123

משתמש רשום
האם במזגן אינוורטר זמזום מהיחידה החיצונית זהו דבר תקין? צריך להיות כך?
מזגן של סמסונג.

איזה מזגן מומלץ לחדר בגודל 10 מ"ר?
פונה לכיון מערב, בקיץ חם מאוד, בחורף קר מאוד. קומה ראשונה בניין.

מכר אמר לי שניתן להסתפק ב 1 כ"ס לחדר כזה קטן.

שאלת השאלות איזו חברה לבחור, איזה דגם, וכמה אמורה לעלות התקנה למזגן כזה כשהקידוח הוא עם קידוח יהלום?

תודה רבה

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
קופץ על הרכבת...

לטכנאי המסור, יוסי מס' אחת!
רציתי לשאול על צינור לפליטת האוויר במזגן נייד. האם כאשר המזגן מופעל על חימום חייבים להוציא את הצינור (של האוויר) מהחלון? או שאפשר להפעיל כאשר האוויר נפלט לתוך החדר?

[אגב, זה פשוט הזוי להשאיר חלון פתוח כשקר בחוץ. אני לא מדבר על חלונות מסילה, שעוד אפשר לסתום מעל הצינור, אלא על חלונות ממ"ד וכדו'.]

עוד אגב, בלי סוגריים..., אולי תגלה באיזה איזורים אתה נותן שירות ע"מ שיוכלו להיעזר בשירותיך היסודיים. תוכל להוסיף זאת בחתימה שלך.

תודה רבה מראש.

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י Life123;2330546:
האם במזגן אינוורטר זמזום מהיחידה החיצונית זהו דבר תקין? צריך להיות כך?
מזגן של סמסונג.

איזה מזגן מומלץ לחדר בגודל 10 מ"ר?
פונה לכיון מערב, בקיץ חם מאוד, בחורף קר מאוד. קומה ראשונה בניין.

מכר אמר לי שניתן להסתפק ב 1 כ"ס לחדר כזה קטן.

שאלת השאלות איזו חברה לבחור, איזה דגם, וכמה אמורה לעלות התקנה למזגן כזה כשהקידוח הוא עם קידוח יהלום?

תודה רבה
לא הייתי ליד המזגן שלך אז קשה לי לענות על זמזום אולי תעלה לי הקלטה ;)
ואז אולי אבין באיזו רמת הטרדה מדובר
ב. בגדול חדר של 10 מ"ר מספיק 1 כ"ס אבל אולי יש תנאים משתנים שיגרמו להוסיף כ"ס כמו חלונות מרובים ו/או לא מבודדים דלת למרפסת /חצר
ועכשיו לתשובת התשובות
אם אתה נכד של רוטשילד אני ממליץ לך על מזגן מיצובישי / פוג'יסו.... 1 כ"ס המתחיל בסביבות 7 אלף ש"ח
במידה ולא זכית ...
מזגני תאדירן / אלקטרה הם המזגנים הטובים ברמה הבינונית ומעלה כמובן תלוי בדגמים שלהם
מחירים של התקנה אשמח לתת לך בפרטי או בטלפון או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>[/email

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י גרפולוג;2330617:
קופץ על הרכבת...

לטכנאי המסור, יוסי מס' אחת!
רציתי לשאול על צינור לפליטת האוויר במזגן נייד. האם כאשר המזגן מופעל על חימום חייבים להוציא את הצינור (של האוויר) מהחלון? או שאפשר להפעיל כאשר האוויר נפלט לתוך החדר?

[אגב, זה פשוט הזוי להשאיר חלון פתוח כשקר בחוץ. אני לא מדבר על חלונות מסילה, שעוד אפשר לסתום מעל הצינור, אלא על חלונות ממ"ד וכדו'.]

עוד אגב, בלי סוגריים..., אולי תגלה באיזה איזורים אתה נותן שירות ע"מ שיוכלו להיעזר בשירותיך היסודיים. תוכל להוסיף זאת בחתימה שלך.

תודה רבה מראש.

בעקרון לא אמורה להיות בעיה להשאיר את הצינור בתוך החדר אבל זה יגרום להרגשת מחנק כתוצאה מאוויר מסונן מחמצן
אפשר לפתוח פתח צר של החלון ולהדביק אותו צמוד לסדק וגם יגרום להחלפת אוויר נכונה בחדר

אני נותן שירות בעיקר באזור ירושלים והסביבה ובמרכז
כיוון שאני נותן שירות לרשתות גדולות עם סניפים בכל הארץ אני מגיע לעיתים גם לצפון ולדרום

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הכרת תודה!

נכתב ע"י yossi1;2330639:
בעקרון לא אמורה להיות בעיה להשאיר את הצינור בתוך החדר אבל זה יגרום להרגשת מחנק כתוצאה מאוויר מסונן מחמצן
אפשר לפתוח פתח צר של החלון ולהדביק אותו צמוד לסדק וגם יגרום להחלפת אוויר נכונה בחדר

אני נותן שירות בעיקר באזור ירושלים והסביבה ובמרכז
כיוון שאני נותן שירות לרשתות גדולות עם סניפים בכל הארץ אני מגיע לעיתים גם לצפון ולדרום

איזו מהירות של תשובה...
תודה רבה על התשובה המפורטת והמקצועית.
עזרת לי מאוד. (גם לילדים בחדר...;))

העיצה הפרקטית שלך, תהיה ככל הנראה מאוד יעילה... אני כבר הולך לבצע.

מפעים לראות אצילות מקצועית שכמוך!

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י גרפולוג;2330645:
איזו מהירות של תשובה...

בכיף
שמחתי לעזור

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שאלתי ובקשתי:
יש לי מזגן של תדיראן והוא הפסיק לחמם.
יש לו גם הודעת שגיאה: E8.

התקנו לפני כשנה וחצי - שנתיים.
אין לי מושג מה זה, ואני לא מוצאת את חוברת ההפעלה.

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י גרפולוג;2330645:
איזו מהירות של תשובה...

נכתב ע"י א-ירושלמית;2330961:
שאלתי ובקשתי:
יש לי מזגן של תדיראן והוא הפסיק לחמם.
יש לו גם הודעת שגיאה: E8.

התקנו לפני כשנה וחצי - שנתיים.
אין לי מושג מה זה, ואני לא מוצאת את חוברת ההפעלה.

כפי שכתבתי באשכול שפתחתם
זו היא תקלה ברגש הסוללה או ביחידה הפנימית או ביחידה החיצונית
בקיצור החלפת רגש

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossi1;2330056:
כשהמזגן עובד על קור הוא צריך להוציא אוויר בטמפרטורה שבין 9-11 מעלות

המעלות שאנחנו מכוונים בשלט היא הוראה למזגן שכשהחדר יגיע לטמפרטורה שביקשנו הוא יפסיק לפעול
ככה שאין הבדל אם המזגן מכוון על 17 או על 22 בכל מקרה הוא מוציא את אותה עוצמת קור

אלא אם כן מדובר באינוורטר.

well

משתמש פעיל
נכתב ע"י yossi1;2330639:

נשמע לי מוזר מאוד...
מה שידוע לי זה שכאשר מזגן מופעל על חימום הוא עושה את אותה פעולה רק הפוך דהיינו שיוצא מהחדר אויר קר ונכנס אויר חם, אם הצינור נשאר בחדר הוא יוציא את הקור לתוך החדר מה שאומר שלא עשינו כלום.
תקן אותי אם אני טועה.

yossi1

משתמש רשום
נכתב ע"י well;2331506:
נשמע לי מוזר מאוד...
מה שידוע לי זה שכאשר מזגן מופעל על חימום הוא עושה את אותה פעולה רק הפוך דהיינו שיוצא מהחדר אויר קר ונכנס אויר חם, אם הצינור נשאר בחדר הוא יוציא את הקור לתוך החדר מה שאומר שלא עשינו כלום.
תקן אותי אם אני טועה.

הצינור של המזגן שואב אוויר ומחמם אותו ולכן אם נשאיר את הצינור בתוך החדר הוא יגרום לסיבוב של האוויר בתוך החדר תוך הפחתה של כמות החמצן בתוך החדר [מה שבעצם קורה בכל מזגן עילי כשמפעילים אותו על חום]
ולכן כדאי מאוד להצמיד אותו לחלון ולגרום לתחלופה נכונה של אוויר
דבר שנכון גם לכל מזגן כמובן חוץ מאינוורטר, כשהוא מופעל על חום ולכן מומלץ מאוד לפתוח טיפה את החלון להרגשה טובה יותר בתוך החדר המחומם

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
אולי אין פה חידוש אבל אנחנו לא ידענו את זה:
השלט של המזגן המרכזי לא עבד היטב, היה צריך לקרב אותו לחיישן כדי שהמזגן יידלק. חשבנו שזו בעיה בשלט אך לאחר שניקינו את המזגן מבחוץ ומבפנים השלט פתאום עובד מרחוק.
עוד סיבה למה להקפיד על ניקיון המזגן.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
תודה על האפשרות.
אפשר להתייעץ אתכם לגבי מיקום נכון של מזגן לפי תרשים של דירה?

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לטכנאי שלום,
נשמח לקבל פרטים שלך,
באיזה עיר אתה, ומה מספר הטלפון.
עושה חשק להזמין טכנאי כ"כ ישר והגון שרוצה כ"כ לעזור.

ועכשיו לשאלה שלי:
המזגן שלנו בעיקר בקיץ, אם הוא דלוק דוגמא כל השבת, לקראת שבת בצהרים הוא מתחיל עשות רעש, ומטפטף הרבה מים,
הרעש מתגבר לאט לאט ברמה שהעדפנו לאכול בחדר החשוך במקום לאכול לידו... כמו טרקטור,
כשפותחים את המכסה רואים שיש שם קרח, שממנו הטפטוף וגם בגללו הרעש, כי המאוורר או משהו אחר שם בפנים נתקע בקרח.
מה הטיפול במצב כזה? מה הבעיה?

ועוד שאלה:
יש לי מזגן FAMILY, לא יודעת איזה דגם ואין לי שלט בשבילו, הוא נעלם.
איך אפשר לעזור לי?
בעלי הביא איזה שלט אוניברסלי, אבל כנראה שהוא לא מתאים לו...
אני מירושלים, איפה אוכל להשיג שלט למזגן הזה?

תודה!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
תודה לטכנאי האמין!!

יש לי מזגן טורנדו 1 כח סוס. חדש ממש - חודשיים
בכל הדלקה על חימום יש השהיה של כ5 דקות עד לתחילת ההפעלה
וגם לאחר מכן כמעט ולא מרגישים רוח חמה...
רק לאחר כשעה מתחילים להרגיש שהאויר התחמם.
מדובר בשטח קטן.

איך אפשר לקצר את ההשהיה? (חוזרים מבחוץ וממש קר...)
איך אפשר ליעל את אפקט החימום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה