דרוש מידע המוכר נעלם!

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ביום חמישי השארתי לו הודעה קולית בו אמרתי לו או שהוא מביא לי מדף עד יום א' או שאני מחזיר לו את המקרר(ע"פ חוק תוך 14 ימי עסקים אפשר להחזיר לו והוא לא הביא לי קבלה ולכן אצטרך לפנות למס הכנסה ואני מבטל את הצ'ק)
לאחר 5 דק' הוא חזר אלי ואמר שהוא יזמין לי מדף האם להאמין לו?

אדם קדמון

משתמש פעיל
ביום חמישי השארתי לו הודעה קולית בו אמרתי לו או שהוא מביא לי מדף עד יום א' או שאני מחזיר לו את המקרר(ע"פ חוק תוך 14 ימי עסקים אפשר להחזיר לו והוא לא הביא לי קבלה ולכן אצטרך לפנות למס הכנסה ואני מבטל את הצ'ק)
הייתי מבטלת את השק.
לא הייתי מאמינה לו אח"כ כבר לא יהיה לך מה לעשות אם לא יגיעו המדפים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לדעתי אל תאמין לו. אם יש לך אפשרות להחזיר את המקרר - זה מה שתעשה. תתקשר אליו שוב ותגיד לו שאתה לא מעוניין במקרר. אם הוא יגיד שהזמין לך כבר מדפים, תגיד לו שאתה מחזיר לו עכשיו ואם המדפים יגיעו, תשמח לרכוש ממנו שוב, כל עוד זה יגיע עד יום רביעי הקרוב, אחר כך אתה כבר לא מחויב.

ואגב, לא כדאי להתעסק עם פנקסי צ'קים, זו בעיה לבטל אותם. עדיף מזומן או אשראי (וחובה לבקש חשבונית!)

מירימ

משתמש פעיל
ההחלטה היא שלכם האם להחזיר ואולי להפסיד מוצא טוב במחיר טוב (כל מה שגרם לכם לקנות)
או לחכות ואולי להפסיד את הכסף.

במקרה שאתם מחליטים להחזיר - אין כאן מקום לאי נעימות
זכות מלאה של הקונה לבטל!!!

(וזה שהמוכר עונה רק אחרי 10 טלפונים לא הופך אתכם לטרדנים)

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
סוף סוף היום הוא ענה לי והתעצבן עלי למה אני מתקשר אליו כ"כ הרבה פעמים!!!!??? ואמר שהוא יבדוק ?.....
מה עוד אני יכול לעשות?
זו השיטה!
במשך השבוע הקרוב (עד לתאריך השיק) הוא יהפוך אותך למטריד הלאומי! ואפילו יאיים בפניה למשטרה!
לא להתייחס, וכשצריך צעקות (או שאגות:mad:) גם עוזרות.
מנסיון...

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי אפשר לגרום שלא יהיה כיסוי לצ'ק והוא יחזור
אני חושבת שזה פחות מסובך מלבטל
ואז הוא ירדוף אחריכם....
איני מבין בתחום אבל לכאורה זה מוריד את דירוג האשראי שלך.
על פניו ממש לא עצה טובה..
אבל כמו שכתבתי אינני מבין ואין לסמוך על מה שכתבתי.

אולי אפשר לגרום שלא יהיה כיסוי לצ'ק והוא יחזור
אני חושבת שזה פחות מסובך מלבטל
ואז הוא ירדוף אחריכם....
ממש לא.
הוא יכול לפנות באותה מידה להוצאה לפועל וגם מוריד את הדירוג וגם מסתכנים בחשבון מוגבל

יוסי ויצמן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לע"ע השארתי לו הודעה שאם עד היום בערב בשעה 20:00 אין לי את המדף בבית אני מעוניין להחזיר את זה ללא שום דחייה!!
הוא חזר אלי ואמר לי שהוא הזמין מהסוכן את המדף כשאמרתי לו שזה לא מעניין אותי עקב כך שאני ממתין לזה כבר שבוע ואני מעוניין להחזיר את זה. הוא אמר לי שאני עושה לו בעיות שלום בית??! ואני לא בסדר והתבכיין לי, אמרתי לו שזה ממש לא מעניין אותי ושהוא יכול לבוא לקחת את המקרר, הוא אמר שאני ישא בהוצאות שזה היה בחשמל אמרתי לו שהשיחה מוקלטת לעורך דין ואני עושה את הכל חוקית כשהוא שמע את זה הוא נרגע ו הבטיח שעד יום ג המדף יהיה אצלי ואם לא הוא יקח את המקרר
כעת נשאר רק להמתין למחר!.....

למעש'ה

משתמש פעיל
הוא חזר אלי ואמר לי שהוא הזמין מהסוכן את המדף כשאמרתי לו שזה לא מעניין אותי עקב כך שאני ממתין לזה כבר שבוע ואני מעוניין להחזיר את זה. הוא אמר לי שאני עושה לו בעיות שלום בית??! ואני לא בסדר והתבכיין לי, אמרתי לו שזה ממש לא מעניין אותי ושהוא יכול לבוא לקחת את המקרר, הוא אמר שאני ישא בהוצאות שזה היה בחשמל אמרתי לו שהשיחה מוקלטת לעורך דין ואני עושה את הכל חוקית כשהוא שמע את זה הוא נרגע ו הבטיח שעד יום ג המדף יהיה אצלי ואם לא הוא יקח את המקרר
כעת נשאר רק להמתין למחר!.....
ברוך השם!!
אולי באמת יש מצב שהוא הזמין, יכול להיות שאם זנ נכון תחכה שהוא יתחנן אליך לתת לו עוד יום ואז אם אתה יכול קצת להיות מהרחמנים תגיד לו שאתה רוצה איזה ערבות שזה באמת יהיה עוד יום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה