דרוש מידע המוגנות

מצב
הנושא נעול.

כגונא

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
האוטובוסים לא ממוגנים!! כי אם הילדים והבנות שלנו עולים לאוטובוס כזה, הם לא ממוגנים!! הם ילדים, בני נוער וגם,, מבוגרים בסיכון. יש לחץ יש דוחק ויש תחושות לא נעימות - בהמעטה. ודי לחכימא ברמז מפורש

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם כבר עמוס-לא עולים
למעשה, זה לא משפט שימושי.
ילד חייב לחזור לבית אחרי הלימודים, ילד נוסע לחבר, לרופא שיניים.
מה יעשה שהאוטובוס עמוס?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צריך לאסור על גברים לנסוע באוטובוסים. וזהו.
לכל הפחות בזמנים העמוסים האוטובוסים יהיו לנשים בלבד!
שילכו ברגל! יש להם הרי יותר כוח מנשים...
אולי כבודו מתכוון בצחוק, אבל כשאני מגיע לירושלים ורואה קו כזה מפוצץ (כגון קו 3 בבר אילן), ורואה אנשים שנראים יראי ה' עולים אליו, לא מבין איזה היתר הם מצאו לעלות. וכי חייבים להיות דוקא בכותל?

בפולין שלפני המלחמה האדמו"ר מגור סידר שברכבת מוורשא לגור יקצו קרון ליהודים בלבד. אבל פה זה הדרת נשים רחמנא ליצלן, לכן הנשים סובלות...

לארג'

משתמש מקצוען
אני לא עולה לאוטובוס מפוצץ
ואם אחרי שעליתי התחיל להתמלאות מידי-
או שאני כבר יושב או שארד כמה שיותר מוקדם

הני כגנס

משתמש מקצוען
בגלל הצפיפות הגדולה בקוים ובשעות מסויימים
ואם דילג אוטובוס על אחת כמה וכמה
כמה טוב שכולנו נתאחד ונעלה את המודעות גברים בחלק הקדמי של האוטובוס
שידחסו זה על זה ולא על .....
פעם הגעתי לירושלים ע"מ לנסוע לכותל, חיכיתי למעלה משעה בתחנה כשעל פני עוצרים/עוברים אוטובוסים מפוצצים לא הרגשתי צורך להדחף להדחק כשאיני יודעת מי יעמוד בארבע כיווני - ויתרתי על הנסיעה ושבתי לביתי כלעומת שבאתי
בפעם אחרת בנסיעה עירונית כשהאוטובוס היה עמוס עד אפס מקום - רוב הגברים עלו מקדימה כמתבקש, והיו בודדים שלא כבדו את עצמם, ברגע שהגעתי למרחק שאוכל לצעוד ברגל, ירדתי מהאוטובוס
חשבתי אם להעיר לגבר שלא ידע את מקומו.... - לא רציתי לביישו...

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ובפרט שאני עם הילדים. כל השנה אני מספר להם סיפורי גבורה על הצניעות, ואז בחול המועד מה? בשביל בילוי עושים פסק זמן?

שוקי פלד

משתמש פעיל
עדכון באוטובוסים קו 3 לכותל בירושלים
הקו עבר לחברת אקסטרה והאוטובוסים הם אוטובוסים דו מפרקיים!!!!
סוף סוף!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה