כללי המדריך ל-כוח של נעמה הי"ד

מטאור

משתמש צעיר
אולי לא כל כך מתאים עכשיו, כשהכל טרי וכואב...
אבל מה לעשות, נתקלתי בבעיה ואני לא יכולה לשלוח מייל לנעמה ולהענות תוך כמה דק'...
אז אני שואלת אתכם -
רכשתי בעבר את המדריך הוירטואלי של נעמה: ל-כוח. קיבלתי סיסמא והיא עבדה מצוין. במשך השנה האחרונה לא נגעתי במדריך. אתמול הרגשתי צורך לעיין בו בעקבות דילמה מסויימת, ניסיתי לפתוח אותו ולא עובד לי! יכול להיות שהסיסמא הוחלפה? (כתוב שם שייתכן שהסיסמא תוחלף מפעם לפעם למניעת פגיעה בזכויות יוצרים). מה שמוזר זה, שאחרי שאני מזינה את הסיסמא, הדף נפתח אבל הוא ריק לחלוטין.
אשמח לקבל סיסמא אחרת ממי שרכש את המדריך, או כל פתרון אחר.
תודה רבה!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
באחד האשכולות כאן היה כתוב שאקרים ערביים פרצו לה לאתר ושיבשו אותו, לאחר מכן הוא תוקן, העניין הוא שכנראה לא הכל תוקן :(

מטאור

משתמש צעיר
נכתב ע"י אפרת 10;1788705:
באחד האשכולות כאן היה כתוב שאקרים ערביים פרצו לה לאתר ושיבשו אותו, לאחר מכן הוא תוקן, העניין הוא שכנראה לא הכל תוקן :(

אין לזה כל קשר לאתר שלה.

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני ניסיתי להכנס -ולא הצלחתי...

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מטאור;1788719:
ומתי נכנסת בפעם הקודמת?
לפני כמה חודשים
לא זוכרת ממש.
אבל-גם אצלי זה "זוכר" את הסיסמא, ולא מראה בעיה עם ההתחברות,
אלא סתם דף לבן.

סטודיו טאצ'

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תובנה;1788727:
לפני כמה חודשים
לא זוכרת ממש.
אבל-גם אצלי זה "זוכר" את הסיסמא, ולא מראה בעיה עם ההתחברות,
אלא סתם דף לבן.

מתאים עכשיו או לא, לא יודעת -
אבל אני ממש רוצה לרכוש את המדריך שלה.
תכננתי לעשות זאת אחרי החגים, אך ה' רצה אחרת... :(

מישהו יודע איך ניתן לרכוש אותו?!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שכדאי לחכות עם זה קצת
מי שאחראי על הצד הטכני של העניין היה בעלה הי"ד, ואני לא בטוחה שיש אדם נוסף שיודע איך מערכת הסיסמאות שם עבדה. רק זכור לי שבזמנו היא אמרה לי משהו על זה, שהם אכן מחליפים מדי פעם סיסמאות.
ובכל אופן אשמח לעזור בינתיים, שלחי לי מייל אם לא מתאים בפורום
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אני הדפסתי את זה בזמנו.
אני לא סומכת על הרשת ששומרת קבצים...:rolleyes:

ואוהבת לקרא בזה מידי פעם.

מטאור

משתמש צעיר
נכתב ע"י ariels;1788736:
אני חושבת שכדאי לחכות עם זה קצת
מי שאחראי על הצד הטכני של העניין היה בעלה הי"ד, ואני לא בטוחה שיש אדם נוסף שיודע איך מערכת הסיסמאות שם עבדה. רק זכור לי שבזמנו היא אמרה לי משהו על זה, שהם אכן מחליפים מדי פעם סיסמאות.
ובכל אופן אשמח לעזור בינתיים, שלחי לי מייל אם לא מתאים בפורום
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה רבה

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
גם אצלי נתקלתי בבעיה הזו, ובזמנו נעמה שלחה לי כל פעם שבקשתי סיסמא חדשה, אך עכשיו שום סיסמא לא פותחת אלא רק מראה דף לבן.

כשיהיה איזה פתרון, אשמח לשמוע ג"כ.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אולי המשפחה תדפיס את הספרים ותמכור אותם באופן לא וירטואלי?
אני מאמינה שהמון אנשים יקנו....

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זכור לי שכשקניתי קבלתי מייל מנעמה שהיא מחליפה את הסיסמא פעם בכמה זמן,
היה גם הסבר למה.
באמת אין את מי לשאול עכשיו..
מי שיש לו פתרון אשמח גם.

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בכל פעם מחדש מזעזע אותי כ"כ לראות את ה- הי"ד מוצמד לשמה של האישה היקרה הזאת...
אוי אוי. יהיה זכרם ברוך.

מנדל שכטר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מטאור;1788698:
אולי לא כל כך מתאים עכשיו, כשהכל טרי וכואב...
אבל מה לעשות, נתקלתי בבעיה ואני לא יכולה לשלוח מייל לנעמה ולהענות תוך כמה דק'...
אז אני שואלת אתכם -
רכשתי בעבר את המדריך הוירטואלי של נעמה: ל-כוח. קיבלתי סיסמא והיא עבדה מצוין. במשך השנה האחרונה לא נגעתי במדריך. אתמול הרגשתי צורך לעיין בו בעקבות דילמה מסויימת, ניסיתי לפתוח אותו ולא עובד לי! יכול להיות שהסיסמא הוחלפה? (כתוב שם שייתכן שהסיסמא תוחלף מפעם לפעם למניעת פגיעה בזכויות יוצרים). מה שמוזר זה, שאחרי שאני מזינה את הסיסמא, הדף נפתח אבל הוא ריק לחלוטין.
אשמח לקבל סיסמא אחרת ממי שרכש את המדריך, או כל פתרון אחר.
תודה רבה!

.... מלאכתם נעשית ע"י אחרים.

נתבקשתי לעזור בהכנת דרשת שבת, בשבת הסמוכה לרצח ה"י ועברתי על הפרופיל שלה (הי"ד) וגם נתקלתי שם במדריך הנ"ל.
מיד רציתי לשאול אם זה עובד אוטומטי במידה וארכוש אם אקבל סיסמה בצורה אוטומטית (הנחתי שלא, ונמנעתי).
אבל גם אני מאוד מעוניין לרכוש ולקנות את המדריך אם יש מי שיש לו ויש אפשרות לעבור ע"ז אשמח.

די מתבקש שהמשפחה (אולי האח שביקש דברים שיכתבו לשבעה) ידפיסו את המדריך הזה שנכתב כולו מתוך אהבת ישראל ועזרה לזולת צרופה.

אם משהו מתקדם בעניין הזה, אשמח לשמוע

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הצור תמים פעלו כי כל דרכיו משפט... גם הצער על הדברים הקטנים האלו הובא על ידו בחשבון ובמשפט. הרנינו גויים עמו כי דם עבדיו יקום בב"א.
גם אני רכשתי את המדריך ואודה למי שיעדכן איך אפשר להגיע לזה (מזמן לא עיינתי בו ושכחתי לגמרי את הסיסמא).

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק להבהיר את העניין (כי פנו אלי באישי)
אין לי את המדריך ולא סיסמא אליו
קראתי אותו בזמנו כשנעמה עבדה עליו, והייתי קצת שותפה לדרך בתחילתה
בכל אופן אם יש למישהו שאלה בענייני לקוחות אשמח לעזור

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אשכול עצוב כל כך
פשוט אין את מי לשאול
גם היוצרת וגם מי שאחראי על הצד הטכני - כבר לא איתנו, הי"ד

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני הורדתי את זה למחשב

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי בזמנו שרכשתי גם היתה בעיה כל הזמן עםשם משתמש וסיסמה
וזה התשובה שענתה לי:

...בכל זאת, על מנת שלא תיגרם לך עוגמת נפש, אני מצרפת לך את קובץ המדריך כPDF, כשהתנאי הוא שאין להעבירו לאף אדם (גם לא לחברה, אמא, אחות, גיסה וכו').

אז יוצא שיש לי אותו כPDF רק לא יודעת, אולי אחרי השבעה ניתן לשאול את המשפחה או משהו, אם זה בסדר אני אשלח בשמחה למי שקנה ולא מצליח להכנס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה