כללי המדריך השלם לצריבת שטריימלך

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בעקבות כמה אשכולות בנושא אני משחזר את האשכול מהייד פארק.
החברים מוזמנים לעזור בעיצות חדשות ומנסיונם.

קרדיט: פונטגרפר.
היה פעם מדריך פה על חיתוך שטריימלים, אבל לא נזכר שם כלום מהדרך הפשוטה והיעילה ביותר לחיתוך שערות על פוטושופ, בדרך הזה תוכלו לחתוך שערות בכל תמונה שיש לכם, בלי חילוק בין רקע ללבן לרקע צבעוני.

אז נתחיל:

פותחים תמונת השטריימל (במקרה שלנו הוא מה שהעלה פה מ_הלוי)

הולכים ל Image < Exctract (כמדומה שבהגירסאות האחרונות בפוטושופ זה בפיטלר).
צפה בקובץ המצורף 1370

נפתח לכם חלון חדש כזה:
צפה בקובץ המצורף 1371

עשו ה-Brush Size ל-50 (תלוי בגודל השערות שנראית מאחריהם הרקע) ועשו כמו בתמונה סביב השטריימל, חצי על השטריימל וחצי על הרקע
צפה בקובץ המצורף 1372

בחרו בכלי השפיכה מצד שמאל למעלה, הולכים עם הכלי עד לאמצע הבחירה שנעשה מקודם, ולוחצים לחיצה אחת, זה מה שקרה:
צפה בקובץ המצורף 1373

קבצים מצורפים

• 050921_174458-9_%F9%E8%F8%E9%E9%EE%EC%EE%E3%F8%E9%EA1%20(Medium).jpg
    KB 77.1 · צפיות: 14
  • 2222.jpg
    KB 60.7 · צפיות: 11
  • 3333.jpg
    KB 60.6 · צפיות: 14
  • 4444.jpg
    KB 59.2 · צפיות: 12

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• 555.jpg
    KB 95.4 · צפיות: 12
  • 6666.jpg
    KB 34.4 · צפיות: 9
  • 777.jpg
    KB 69 · צפיות: 13

פונטגרפר

משתמש צעיר
תודה נקי כפים... יוסעלע התלונן אז על דרך הזה של פילטר הextrect, אדרבה יוסעלע, נשמוח לשמוע.

יוסעלע

משתמש רשום
הדבר הראשון, צריכים לדעת איך לצלם שטריימל, לא כל הרוצה ליטול את השם יטול, וכשיש לך את התמונה של השטריימל, עשוי ע"י מומחה, והתמונה מוכנה להיכנס להיעבד בפ"ש (אין צל [=היינו: ע"י אור מלמעלה ואור מלמטה] הרקע לבן וכו') אז כשמכניסים בפ"ש, קל מאוד להיפטר מהרקע הלבן, אחרת "אי אפשר" לקבל תוצאות טובות!
עיקר העבודה הוא בתמונה ולא בעיבוד של פ"ש.

dmm770

משתמש רשום
בגרסאות חדשות של פוטושופ (CS5) מדוע אני לא מוצא את כלי המילוי?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איזה הקפצה. וואו!

s12d12

משתמש רשום
למה אני לא מוצאת את הפילטר extract. יש לי פוטושופ 5??

cs

משתמש רשום
בפוטושופ 5 יש דרך מהירה ונחמדה: אחרי שבוחרים את השטריימל בערך עם כלי הבחירה המהירה, הולכים ל-REFINE EDGES, למעלה, אוטומטי נבחרת מברשת ועברים איתה על כל הקצוות. אם בוחרים בתצוגה על רקע מנוגד אפשר ישר לראות את התוצאה היפהפיה.
פשוט וקל.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י ונתנו10;813280:
איזה הקפצה. וואו!
צוות פרוג צריך אחת ולתמיד לעשות כמו שראיתי בהרבה אתרים, שכל אשכול שלא נוסף לו הודעה בעשר ימים האחרונים, אפילו אם תיוסף תגובה באשכול, האשכול לא יוקפץ.

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י רוצה טוב;813326:
צוות פרוג צריך אחת ולתמיד לעשות כמו שראיתי בהרבה אתרים, שכל אשכול שלא נוסף לו הודעה בעשר ימים האחרונים, אפילו אם תיוסף תגובה באשכול, האשכול לא יוקפץ.

מה אכפת לך שמישהו נעזר באשכול ישן????????????????
זה נראה לך סתם הקפצה? או זה סתם צר........

תור הזהב

משתמש מקצוען
אם כבר אני מציעה שלפני שמישהו מקפיץ אשכול ישן הוא ישאל: הדיון הנוכחי הינו תאריך25/6/07 האם הנך מעוניין להעלות אותו לראש הרשומות החדשות? לפעמים זה לא נורא, כמו כאן, ולפעמים זה מגוחך ממש כשמגיבים על עבודה שכבר שודרגה וכו'.

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י 1020;813354:
מה אכפת לך שמישהו נעזר באשכול ישן????????????????
זה נראה לך סתם הקפצה? או זה סתם צר........
למה שיהיה לי צרות עין [/QUOTE]???????????????[/QUOTE]
כאן זה לא נורא אבל יש פעמים שההקפצה ממש מצחיקה, כמו אם אדם מגיב לדבר שנכתב לפני 3 שנים.

dmm770

משתמש רשום
אני ממש "מתנצל" שהעזתי להקפיץ אשכול "ישן" ולהורידו מהבוידעם ...

אני הייתי מציע לכולם להרגע ולקחת כוס מים.

לא קרה שום דבר, שכאשר מישהו מוצא מידע אפילו ישן, שיכול לעזור לו, השמים לא יפלו מהקפצה מועילה זו. להיפך, מישהו נעזר בזה וקיבלת את התשובה שאותה חיפש.

לי זה נראה כמו סתם צרות עין.

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י רוצה טוב;813433:
למה שיהיה לי צרות עין
???????????????[/QUOTE]
כאן זה לא נורא אבל יש פעמים שההקפצה ממש מצחיקה, כמו אם אדם מגיב לדבר שנכתב לפני 3 שנים.[/QUOTE]

אתה צודק שיש הקפצות מצחיקות ולא מועילות
את התגובה ההיא תגיב כשזה יהיה רלונטי.לרוחת כולנו!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה