עזרה המדפסת לא מקבלת פקודת הדפסה!

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש לי מדפסת לייזר HP שלאחרונה עושה לי בעיות, אני לוחץ על הדפס לא משנה באיזה תוכנה ולא מקבלת הוראות, ובפיתרון בעיות הוא אומר לי שהכניסה של הUSB לא מתאימה או משהו כזה,
מה שעשיתי כמה פעמים זה שמחקתי את תוכנת ההתקנה של מדפסת והתקנתי מחדש אך זה עזר לי רק לכמה ימי בלבד.
מה עושים?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יתכן שהכבל לא טוב. אפילו אם הוא נראה כמו חדש, זה מה שהיה לי לפני כשנתיים, החלפתי פעמיים כבלים כמעט חדשים.

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
העניין הוא שקניתי כבל חדש ממש ב30 ש"ח וגם הוא עושה את אותה בעיה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
נכנסת ללוח הבקרה, והוא מוסיף לך את הקבצים?

אם כן, תנסי, (ושוב מהנסיון שלי עם מדפסת HP), למחוק את כל הקבצים, ולנתק את המדפסת מהחשמל ומהמחשב, ואת המחשב לסגור, ואחרי קצת זמן, תחברי, והמדפסת אמורה להדפיס מעצמה, את הקובץ שנמצא בתור.

A.A.T

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
גם את זה עשיתי, ולא עזר לי. לפני כמה שנים פעולה זו אכן פתרה לי את הבעיה, אך עכשיו משום מה הדבר היחיד שפותר הוא להסיר ולהתקין את התוכנה מחדש עד לפעם הבאה [כמה ימים בודדים],
אבל שמתי לב למשהו מוזר שבסוף ההתקנה הוא אומר לי שאירעה שגיאה במהלך ההתקנה אולי זה קשור לזה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
איזה HP יש לך?

יש לך דיסק התקנה, או מהאינטרנט, או מרשימת המדפסות?

אם זה דיסק, אולי התקלקל בו משהו?

מנגט שוקולד

משתמש פעיל
גם אני אם אותה בעיה בדיוק!!
המדפסת סורקת למחשב אבל לא מדפיסה כלום.
נשמח לפתרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה