עזרה הלפ המחשב שלי נשמע כמו טקרטור > _<

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
המחשב נייח שלי משמיע רעשים לאחרונה
כמו של טרקטור
או מאוורר מקולקל
או משאית בטון
או-בקיצור מרעיש
גם כשאני לא עובדת עליו....
(כל זמן שהוא דולק, ברגע שמכבים יש שקט)
קראתי איפשהו שזה קשור למאוורר
ניסיתי לנקות אבק ולשאוב
ולא עזר
מציינת שזה מחשב חזק ונקנה רק לפני 3 שנים ועבד מושלם עד עכשיו:(
בקיצור,
אשמח לעצת המומחים כאן
תודה מראש!

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לפעמים צריך לפתוח את המחשב ולנקות כי האבק נתקע בפנים
לשאוב לא מומלץ כי זה מסובב את המאוורר וזה הורס את המנוע
לפעמים המתכת של המאוורר מתעוותת (עוד לא מצאתי סיבה לזה) ואפשר לנסות ליישר אותה. לפעמים עוזר לפעמים לא.
אם שום דבר לא עוזר אז זה רק להחליף מאוורר.

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
גם לי יש הרבה אבק על המאוורר.
איך אפשר לנקות?
איך פותחים בכלל?

hehrua

משתמש פעיל
לפעמים יכול להיות שזו בעיה של כונן הדיסקים. שיש דיסק שגורם לרעש כי הוא לא מסתובב באופן תקין.

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
דיסקים זה משו שעדיין קיים?:oops:
אבל לא
אין דיסק או משו
הרעש מגיע מכיוון המאורר (כמה שאני מבינה בזה...)

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כשזה קרה לי הייתי צריכה להחליף מאוורר.
אני לא העזתי לנסות לבד אבל בעלי עשה את זה בקלות.

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה על התשובה המפורטת!!
אשמח לדעת איך ניתן לפתוח את המחשב
ואם כדאי שבורה בנושא כמוני:sne: תעשה את זה לבד?
כל אחד עם חוש טכני וכלים מתאימים יכול לעשות את זה לבד, זה לפתוח את הברגים מתחת למחשב (כמובן לשים בקופסא/כוס כדי שלא יאבדו) ואז את המכסה התחתון. אבל צריך לעשות את זה בעדינות ועם כלי מתאים כדי שלא יהרס הפלסטיק או הקליפסים.
במעבדה אני לא חושב שאמור לעלות יותר מ70-100₪ בשביל ניקוי

Tamar__

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
כל אחד עם חוש טכני וכלים מתאימים יכול לעשות את זה לבד, זה לפתוח את הברגים מתחת למחשב (כמובן לשים בקופסא/כוס כדי שלא יאבדו) ואז את המכסה התחתון. אבל צריך לעשות את זה בעדינות ועם כלי מתאים כדי שלא יהרס הפלסטיק או הקליפסים.
במעבדה אני לא חושב שאמור לעלות יותר מ70-100₪ בשביל ניקוי
תודה רבה על התשובה!!
אני מעדיפה לשלוח לאיש מקצוע שמבין קצת יותר ממני
......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה