דרוש מידע הלנת שכר! מה הייתם עושים במקומי?

שולי איטח

משתמש מקצוען
ואני לא הבנתי למה שההנהלה/מעסיק כן ירצו שיגיע למשרת אם?
אם זה על חשבון המעסיק?
כי הרבה מקומות רוצים לשמור אצלם מורות טובות
ומצוי שמורה שיש לה משרת אם ומרוצה לא מחפשת לעבור/מקום נוסף
במיוחד שמי שאין לה משלימה ממקומות אחרים אז לא הועיל למעסיק שלא נתן לה

Avrahamlandau

משתמש פעיל
ערב טוב
לא עיינתי על כך התגובות אבל זה נושא כאוב ביותר לוקחים את העובדות הכי חשובות שעוסקות בהכי יקר לנו ובזכותן גודל לנו דורות כאלו יפים ואותם דורסים? למה כי אין להן אחת כמו יפה בן דוד? כי הם חרדיות שיש להן עדינות נפש ולא הופכות שולחנות? כמה נשות אברכים או אמהות חד הוריות שזה פת לחמם?
אבל בעידן שלנו שיש רשתות חברתיות ואפשר לדבר ולשתף את הכאב הגיע הזמן גם למעשים, אני מציע למי שכאן עו"ד או סתם אחת/ד שיודע ומכיר איך להתאגד כקבוצה מגובשת ולעשות שביתות ושרירים מול המנהלים ומול משרד החינוך עד שיופסק ההתעללות,
אני לא קורא כאן לציבור להתקומם אלא לבקש זכויות בדרך שהחילונים וכל גוף אחר מבקש ולצערי היום מי שחזק הוא השורד

Avrahamlandau

משתמש פעיל
וסתם כך אני לא מבין מה הולך כאן, חלב= 5 ש"ח לחם שווה 7 ש"ח (נתתי דוגמאות כי לא בדקתי ממש) שעת עבודה = × כסף, אדם/אישה שקמה בבוקר ויוצאת לעבודה חייבת לחזור עם השעות שהוא עבד שמתורגם בפועל לכסף ולתנאים האחרים ולא משנה אם משרד החינוך אישור או שהיזם בהייטק העביר תשלומים ולא משנה עם זה בחינוך או בתעשייה כל אחד שעובד צריך לשלם לו

ללושקה

משתמש מקצוען
@שרה רבקה @שולי איטח @המוכשר !!!
יש לי שאלה לגבי משרת אם.
מי משלם את זה? המעסיק עצמו או משרד החינוך?
כי חברה שלי עובדת בתיכון שלא נותנים להגיע ל79% אחוזי משרה כדי לא לשלם משרת אם.
זה חוקי?
זאת בהחלט הפליה שמכוונת לאימהות - אם יש לך הוכחות שזה מכוון רק למי שזכאית למשרת אם - עליך לנסות לתבוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה