הליקובקטר

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שוצי;974473:
שלום לכולם!
אשמח מאוד לעזרה דחופה, יש למשהוא מושג איך ממגרים את חיידק ה"הליקובקטר"
בלי אנטיביוטיקה (לקחתי, לא עזר כלום!)?

תודה מראש לכולם!

אלו-וורה, שמן אורגנו, דיקור סיני, מיני ויטמינים יקרים - הקלו אך לא פתרו את הבעיה
לעומת -
שיטת תזונה של יצחק בן אורי
תזונה מאוד מאוד מצומצמת ומדוייקת לפי ההנחיות
פתרה את הבעיה לחלוטין וכבר מס' שנים שאין זכר ב"ה!
טופלנו ע"י ענת ארגמן, תלמידה שלו

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י מנחם מלוין;1311525:
אני לא רופא ולא לוקח אחריות על מה שתעשו עם מה שאכתוב
אך יש קשר ברור בין לחץ נפשי לבין הליקו'
כדאי לשים לב ולחזק גם באופן נפשי.

ד"ר קלמן פז, גסטרולוג מומחה אמר לבחור שאני מכיר שסבל "המון" מבעיות בטן רגז, שאחר שהוא בדק הכל החל מדם ועד מישוש הקיבה וכו', והוא בריא כשור, ואיננו מבין מה גורם לבחור כמוהו להגיע לקליניקה שלו.
"ראה נא ידידי, הרפאים מצאו קשר ישיר בין לחצים נפשיים לפעולות קיבה קשות, גש נא טפל באלו, הירגע מדי יום, אל תדרוש מעצמך יותר מדי, ותראה שהכל יסתדר"...
היה נראה שהוא פוחד לומר לו מפורש את המילה "פסיכולוג", הוא עשה את זה כמעט, אך זה היה מיותר, כי הכל ב"ה הסתדר על הצד היותר טוב.

אגב, הוא הלך תקופה קצרה לאדם שפעל איתו לפי השיטות של ד"ר סרנו - רעיון שעזר לו המון, אך זה כבר סיפור אחר לגמרי...

נכתב ע"י מנחם מלוין;1311525:
בנוסף ראוי להמנע ממאכלים בעלי שמרים (בירה, לחם, עוגות).
מי שלוקח אנטיביוטיקה שיקח באופן סדיר ומלא לפי הוראות הרופא.
לאחר סיום השימוש באנטיביוטיקה ראוי מאוד לשקם את 'החידקים הטובים' על ידי אכילת אצידופלס או יוגורט עיזים או כדורי חידקים כנ"ל.

מה באמת הסיבה שעדיף להמנע ממאכלים המכילים "שמרים"?
(עד עכשיו היה ידוע לי שמלוח, חמוץ וחריף - זה לא טוב לבעלי אליקובקטור, גם הכדור "אדוויל" הוא פצצת אטום לנושאי חיידק זה)

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תלמידים;1311856:
ד"ר קלמן פז, גסטרולוג מומחה אמר לבחור שאני מכיר שסבל "המון" מבעיות בטן רגז, שאחר שהוא בדק הכל החל מדם ועד מישוש הקיבה וכו', והוא בריא כשור, ואיננו מבין מה גורם לבחור כמוהו להגיע לקליניקה שלו.
"ראה נא ידידי, הרפאים מצאו קשר ישיר בין לחצים נפשיים לפעולות קיבה קשות, גש נא טפל באלו, הירגע מדי יום, אל תדרוש מעצמך יותר מדי, ותראה שהכל יסתדר"...
היה נראה שהוא פוחד לומר לו מפורש את המילה "פסיכולוג", הוא עשה את זה כמעט, אך זה היה מיותר, כי הכל ב"ה הסתדר על הצד היותר טוב.

אגב, הוא הלך תקופה קצרה לאדם שפעל איתו לפי השיטות של ד"ר סרנו - רעיון שעזר לו המון, אך זה כבר סיפור אחר לגמרי...

מה באמת הסיבה שעדיף להמנע ממאכלים המכילים "שמרים"?
(עד עכשיו היה ידוע לי שמלוח, חמוץ וחריף - זה לא טוב לבעלי אליקובקטור, גם הכדור "אדוויל" הוא פצצת אטום לנושאי חיידק זה)

התופעות של הליקובקטר אצל כל אחד שונות...
שאלתי את הרופא על מה שמנחם לוין ואת אומרים והוא אמר שזה יכול להיות כמו כל דבר (גוף ונפש) אבל בכלל לא מחייב...

וברוך ד', הכל בסדר :)
תודה רבה!!

טבעונית

משתמש רשום
מידע אמין ומקצועי, על הטיפולים שהוכיחו עצמם בהליקובקטר פילורי.

יש מגזין שיצא עכשו וניתן להשיגו בחנויות הטבע. שמו מגזין 'בוסתן'.
יש בו סקירה מצוינת, עם מיטב המומחים המובילים בתחום (ד"ר פקטרוביץ, ד"ר שרון מור, הרב מורגנשטרן...) של הגישות, תוספי התזונה (לאו דוקא אלה שעולים הון... אלא דברים פשוטים שאדם יכול להתאים לעצמו) שהוכיחו את עצמן במיגור ההליקובקטר, ועוד לפני כן: הבנה טובה של התופעה, ההשלכות, מה עושה בעצם כל שיטה, ומהן מגבלותיה.
ממש מדריך בנושא ההליקובקטר פילורי ואפשרויות הטיפול בו.
למי שסובל, מומלץ מאד לקנות את החוברת (היא עולה רק 10 ש"ח). גם למי שרק יודע שיש לו הליקובקטר פילורי ואינו סובל מכאבים - כדאי מאד לקרוא, כי הוא עשוי לגלות שתופעות מטרידות שהוא סובל מהם בתחומים אחרים לגמרי - קשורות.

מישי

משתמש צעיר
יכול להיות שזה באמת קשור ללחם,
אני מכירה מישהו שסבל מזה הרבה,
ואחרי כמה בדיקות (נשיפה , ביופסיה וכו')
גילו לו צליאק.(רגישות לגלוטן)
כנראה שזה היה אחד הסימנים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה