דרוש מידע הליקובקטר פילורי - איבחון

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהו יודע אם עושים היום תבחין נשיפה לאיבחון? במרפאה שלי אמרו שכבר לא עושים את זה וכדי לאבחן צריך לעשות בדיקה שלפניה צריך להפסיק לקחת את התרופות סותרות חומצה וזה ממש סיוט! אשמח לכל מידע.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת מה הבדיקה השניה שאת מתכוונת, אבל גם לפני תבחין נשיפה יש להפסיק סותרי חומציות.
אבל- יש סוגים שמותר לקחת 24 שעות מהבדיקה. תשאלי במדוייק את הרופא איזה תרופה אפשר להמשיך לקחת.

יהודה יעקב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
זה לא נכון שלא עושים היום.
אני עשיתי לפני שבועיים בדיקת נשיפה להליקובקטר במרפאת ברוכים בירושלים.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני עשיתי לפני כחודש, אבל וידאו איתי לפני כן שבשבועיים שקדמו לכך לא נטלתי תרופות נגד חומציות.
אני חושבת שנקסיום כן אפשר, אבל לא בטוחה בכלל.
תבררי בקופה או אצל הרופא. יש להם רשימה של כל התרופות שאסור לקחת (גם אנטיביוקה, אגב)
אני במאוחדת

תמר ה.

משתמש מקצוען
בכללית, אכן, לא עושים בדיקת נשיפה אלא באישור מוקד שקשה מאד להשיג.
במקום זה עושים בדיקות אחרות שהן מדוייקות יותר והתוצאה גם מגיעה מהר יותר.
באופן כללי - כך אמרה לי רופאת משפחה, הליקובקטור חוזר שוב ושוב אם לא מקפידים מאד על תזונה שכוללת הינזרות ממאכלים חומציים ומטוגנים. כך שהאינטביוטיקה ממגרת רק לשעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה