מדריך הלוואה ללא ריבית בבנק פועלים

סליחה לא שמתי לב לשאלה.
ניידנו חשבון אליהם. אמרתי מראש שזה בתנאי שאקבל את ההלוואה, שאלו פרטים, קיבלו, אישרו את ההלוואה.
והשאר היסטוריה..
הצלחתי להוציא מהם 50 ב 50 תשלומים אם נביא עוד לקוח, אבל אחרי כמה שניסיתי לנייד התייאשנו.
ניוד און ליין או בסניף?

אם און ליין איך היה התהליך? חשבון משותף? והאם היה בעיות כי מספרים כשרים ?

תודה רבה

משושי

משתמש פעיל
לא.
ניסיתי לברר מול הבנק והנציגה אמרה שהיא לא יודעת על מה מדובר היא לא מכירה הלואה כזו....
@משושי אולי תדעי להגיד לנו מאין המידע על ההלוואה?
הייתי היום בפועלים, לא מוכרת להם כזו הלוואה, היתה פעם.
כיום יש 20,000 בלבד.
@שם המשתמש הנבחר תפוס
תנסו נציג אחר או שתפנו למנהל הסניף, יש כזו הלוואה כללית בבנק, ראיתי את הדף ההדרכה של הבנקאית להלוואה והיה כתוב בכותרת שלו ניוד/שימור לקוח, כך שלקוח שיש לבנק עניין לשמר או לנייד יש כזו הלוואה.

מי שאין לו עדיין חשבון בבנק פועלים יכול לנסות דרך השרות לקוחות הכללי שלהם, ולא דרך נציג מסויים, כי אני התחלתי דרך השרות לקוחות הכללי, ואמרתי להם שאני רוצה להמשיך בסניף, בהתחלה הבנקאית לא ידעה על מה אני מדבר, אז אמרתי לה שאני לא פותח חשבון כי במוקד התחייבו לי להלוואה, היא קמה לברר ואחרי כמה דקות חזרה ואמרה שבסדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה