התייעצות הלוואה לחברה

מצב
הנושא נעול.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
@מאמין בחי העולמים ו
מאד מוזר
זה נראה שפתחת את הניק רק בשביל לשאול את השאלה הזאת,
מה מוזר כאן?
טקטיקה מעופשת שכל מטרתה להביא אלפים לתיבה הפרטית שיגששו ברטט של התרגשות "האם אפשר עדיין להידחק ולעלות על רכבת ההצלחה של האחים הצדיקים?".
לא בטוח אבל בטח שאולי (כלומר יש בכל זאת סיכוי קטן שפות"ש בעצמו נפל בפח והוא לא חלק מהמזימה).

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
טקטיקה מעופשת שכל מטרתה להביא אלפים לתיבה הפרטית שיגששו ברטט של התרגשות "האם אפשר עדיין להידחק ולעלות על רכבת ההצלחה של האחים הצדיקים?".
קשה לי להאמין...
מילא, היה בעיתון חשוב ורוחני...

הנדימן

משתמש פעיל
כבר בהתחלה חשדתי שמדובר בסתם הטרלה
חבר טוב הציע לי לטובתי להשקיע באופן של הלוואה בחברה של אחים שלו, שהוא עובד בה ומכיר אותה היטב.
אה... ותרשו לי לנחש שניק אחד שלא יודע מה זה ניק יש לו יותר מניק ;)

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה