שיתוף - לביקורת הלב שלי נרדם על ההגה

אסתיאר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הלב שלי נרדם בשמירה, נרדם ללא יכולת תזוזה.
הלב שלי נרדם בשמירה על הכוח, על אחריות ועל ניהול העולם.
הלב שלי נרדם על ההגה.
האוטו נוסע ואין איש - מלבד האלוקים.
הלב שלי נרדם. ואין אדם. אין עוד מלבדו.
וזה נוסע ומפחיד ואולי גם כואב ומאבד. ומה יהיה ואיך יהיה? ומי ישמור ומי יגן? ובעצם למה הוא לא מתעורר???

הלב שלי נרדם על ההגה, ואיתו האלוקים. אין עוד.
והוא האלוקים לא ינום ולא יישן. הוא לקח איתו את ההגה, ונסענו יחד.
הלב שלי נרדם על השמירה ואולי זה הדבר הכי טוב שקרה?!

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הלב שלי נרדם על ההגה, ואיתו האלוקים. אין עוד.
נראה לי שמשהו לא נכון במשפט.
הלב נרדם על ההגה ואיתו האלוקים?
הכוונה מתבררת במשפט הבא אבל זה משפט שאולי בעייתי. או שרק לי נראה כך.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם לי המשפט הזה צרם. הרי האלוקים לא נרדם עם הלב, להיפך

אסתיאר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חלילה. להיפך, לא ינום ולא יישן שומר ישראל. זה הידיעה הברורה שגם אם הלב שלנו נרדם, השם יתברך נמצא תמיד ער שומר משגיח וקיים. בכל אופן תודה על הבקורת, תמיד אפשר ללמוד הלאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה