דרוש מידע הלבנת שיניים

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בלת"ק

יש היום כמה חברות שונות בשם מאפיית אנג'ל. שימו לב לא לפגוע בטעות בחפים מפשע
מחפשת בכל כוחי תגובה אחת בכל ההיסטוריה העשירה שאינה צינית...

המדבקות מצויינות.
השינוי המשמעותי הוא בפעם הראשונה שעושים איתן הלבנה.
בפעמים הבאות (אחרי שנה או יותר) זה עוזר גם, אבל פחות בולט.
אפשר להשיג בזול בארץ, אפשר גם להזמין מעליאקספרס, לא הבדל ענק.
עוד נקודה -
למראה טבעי אפשר לעצור באמצע ולא להשתמש בכל החבילה, לפעמים יכול להגיע ללבן שנראה מוגזם קצת

צנוברית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

יואיקסית

משתמש חדש
אני קניתי ממשהי בבני ברק
את המדבקות של crest
קיבלתי עליהם הרבה המלצות
כרגע רק בתחילת התהליך אז לא יכולה להגיד מניסיון
(עלו 250 ש"ח ל20 יום)

גברת אחת

משתמש פעיל
אני התחלתי להשתמש במדבקות וזה עשה לי צמרמורות נוראיות שלא יכלתי לסבול
אז הפסקתי אחרי יומיים...

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עשיתי את ההלבנה של המדבקות לפני 10 שנים
הייתי בסמינר ועשיתי לפני סוכות, חזרתי כולם!! שאלו אותי אותי איפה עשיתי את ההלבנה,
קניתי חבילה אני חושבת של 20 יום וחצי לקחתי אני וחצי אח שלי ולשנינו היה מושלם,
וגם אחרי שנים ההלבנה החזיקה ממש יפה, (אני לא שותה קפה)

בכול אופן תופעות הלוואי הם שיש קצת רגישות בשיניים אחרי דברים קרים או דברים חמים.
ובזמן שהמדבקות על השיינים יש מין צקצוק לכן ממליצה לעשות את ההלבנה בערב לפני השינה ורחוק מצחצוח השיניים גם לפני וגם אחרי
וכמובן לשמור לא לאכול אחרי זה לפחות שעה.

כשאת מזמינה קופסא של מדבקות חשוב לשים לב לתאריך תפוגה,
וכן לכמות לא צריך הרבה וגם אל תקני משהו שיושב המון זמן על השיניים.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עשיתי את ההלבנה של המדבקות לפני 10 שנים
הייתי בסמינר ועשיתי לפני סוכות, חזרתי כולם!! שאלו אותי אותי איפה עשיתי את ההלבנה,
קניתי חבילה אני חושבת של 20 יום וחצי לקחתי אני וחצי אח שלי ולשנינו היה מושלם,
וגם אחרי שנים ההלבנה החזיקה ממש יפה, (אני לא שותה קפה)

בכול אופן תופעות הלוואי הם שיש קצת רגישות בשיניים אחרי דברים קרים או דברים חמים.
ובזמן שהמדבקות על השיינים יש מין צקצוק לכן ממליצה לעשות את ההלבנה בערב לפני השינה ורחוק מצחצוח השיניים גם לפני וגם אחרי
וכמובן לשמור לא לאכול אחרי זה לפחות שעה.

כשאת מזמינה קופסא של מדבקות חשוב לשים לב לתאריך תפוגה,
וכן לכמות לא צריך הרבה וגם אל תקני משהו שיושב המון זמן על השיניים.
יש לך המלצה למדבקות מסוג מסוים או ממקום מסוים?
אני אשמח מאד.

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לגבי חולשה של השיניים,
יש היום המון משחות עם סודה לשתייה שמחלישות יותר מזה.

אני פעם בשנה הולכת לרופא שיניים לבדיקה ולא נצפה שום בעיה של חולשה
(או כמו שהוא אמר: את אוכלת עגבניה? היא חומצית ולא מומלצת לשיניים אז הלבנה כזאת גורמת לרגישות אבל הרגישות עוברת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה