מידע שימושי הלבנת שיניים - כללית ולא רק..

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלום,
אני יודעת שהנושא הזה חפר.. אבל בכל זאת שואלת לגבי הלבנת שיניים דווקא בכללית סמייל, כי עליהם עדיין לא מצאתי תשובה בפורום.
מישהו עשה הלבנה בכללית סמייל ויכול לומר באיזה שיטה הם עובדים ומה העלויות? הם לא נותנים מידע לפני בדיקת רופא ואין לי זמן מיותר לבזבז. (הבנתי שהעלות היא בין 1500 ל-1800 ש"ח. בפרטי יותר זול?)

ומנגד, למישהו יש המלצה גם על מרפאה פרטית באזור בני ברק, פתח תקווה, רמת גן - שעשו הלבנה והייתם מרוצים ועדיין התוצאה משתמרת לטווח רחוק. אשמח לפרטים ואיזה שיטה בכללי הכי מומלצת.

(על מדבקות של קרסט שמעתי, שומרת אותם לאופציה סופית אם המחירים לנ"ל ירקיעו שחקים)

תודה ענקית לעונים!

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
@נירוש
ראיתי באשכול הזה:
שעשית הלבנה אצל רופא בפ"ת, את מרוצה?
הלובן נשאר לך עדיין? דהה?
ומה זה שיטת המזרקים - עם פלטות וכאלה?
אם את ממליצה, אשמח שתכתבי לי פרטים של הרופא
תודה רבה רבה!

efrat0933

משתמש חדש
עשיתי בכללית סמייל לאחרונה ומאד לא מרוצה!!
לא רק שלא הלבין לי את השיניים, אלא גם הרס לי אותם ונהיה לי עליהם כתמים אפורים
ועל התענוג המפוקפק הזה שילמתי 1500 שקל ועוד החתימו אותי שלא בטוח שזה יעבוד!!!!

פונץ' וניל

משתמש פעיל
שלום,
אני יודעת שהנושא הזה חפר.. אבל בכל זאת שואלת לגבי הלבנת שיניים דווקא בכללית סמייל, כי עליהם עדיין לא מצאתי תשובה בפורום.
מישהו עשה הלבנה בכללית סמייל ויכול לומר באיזה שיטה הם עובדים ומה העלויות? הם לא נותנים מידע לפני בדיקת רופא ואין לי זמן מיותר לבזבז. (הבנתי שהעלות היא בין 1500 ל-1800 ש"ח. בפרטי יותר זול?)

ומנגד, למישהו יש המלצה גם על מרפאה פרטית באזור בני ברק, פתח תקווה, רמת גן - שעשו הלבנה והייתם מרוצים ועדיין התוצאה משתמרת לטווח רחוק. אשמח לפרטים ואיזה שיטה בכללי הכי מומלצת.

(על מדבקות של קרסט שמעתי, שומרת אותם לאופציה סופית אם המחירים לנ"ל ירקיעו שחקים)

תודה ענקית לעונים!
מה בעיה לעשות הלבנת שיניים בבית

efrat0933

משתמש חדש
איזה הלבנה בבית? היחידה המומלצת היא קרסט, וגם עליה יש הרבה ביקורות שיליות שזה עושה נזק לשיניים

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
פתחתי את האשכול לפני כמעט שנה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה