הכנת משלוח אוטו' באקסס

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
בניתי תוכנה של רשימות מחסן, משלוחנים, עובדים, וכו', הבעיה היא שכל יום אני צריך להוציא משלוחים ולסדר אותם למשלוחנים וכל יום לוקח לי כשעתיים לסדר את המשלוחים לכל משלוחן.
א' אני קובע איזור חלוקה לכל משלוחן. ב' אני גם קובע לו את מסלול החלוקה.
לדוגמא: יש משלוחן שהמשאית שלו מקבלת רק 10 משטחים, ויש משלוחן שהמשאית שלו מקבלת 20 משטחים, וכו' וכו', ואני מחפש קוד שיסדר לי את המשלוחים כל אחד לפי גודל המשאית שלו ולפי איזור החלוקה שלו ללא דילוג שורות הזמנה וללא עבודה מיותרת.

מישהו יודע על קוד כזה או דומה לו ???

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
ישנה טבלת משלוחנים הכוללת:
  • שם פרטי ומשפחה
  • גודל משאית
ישנה טבלה נוספת של הזמנות הכוללת:
  • שם המזמין
  • כתובת מורחבת
  • גודל הזמנה
הביע היא שאני רוצה שאקסס יקח את גודל ההזמנה ויתאים לכל משלוחן את גודל המשלוח לפי גודל המשאית ולפי איזור החלוקה.

אם חסר לך פרטים נוספים כתוב לי, תודה!!!

iFax

משתמש רשום
כמו שהמלצתי באשכול ליד דברים שנעשים בשלבים כדאי לעשות בלולאה, כלומר שיעבור על כל משאית וינסה לבדוק איזה הזמנה זמינה מתאימה לה ורק אח"כ יעבור למשאית הבאה,
או ההיפך שיעבור על כל הזמנה ויבדוק איפה נשאר מקום ואז יעזור להזמנה הבאה, הרעיון הוא בעצם ל"מחשב" את הפעולה שאתה עושה היום בראש למחשב
(וזה מבלי שנכנסתי לעומק הטבלאות שלך)

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
העליתי כאן דוגמא מאקסל אך אותו דבר באקסס איך אני אמור לשלב את הנתונים מטבלה א' וב' לטבלה ג'??? (היינו שיקח את שם המשלוחן לפי סידור המשאית האוטומטי).

קבצים מצורפים

• משלוחים.xlsx
    KB 10.9 · צפיות: 19

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סתם הערה, אתה מבקש שמישהו שיעשה לך עבודה שתחסוך לך שעתיים עבודה ביום, לא נראה לך הוגן לשלם למישהו על זה?

iFax

משתמש רשום
בטוח שהוגן, אבל אם יש כאלו שנותנים בשמחה למה שלא יבקש זה לא פחות הוגן כך

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתה צודק מאד אבל אחרי כל הקבצים שהעלית בעבר אתה האחרון שהייתי חושב שיגיב כך!!!

מורדי

משתמש רשום
אתה צודק מאד אבל אחרי כל הקבצים שהעלית בעבר אתה האחרון שהייתי חושב שיגיב כך!!!
יש המון הבדל, בין להפיץ קוד שמועיל לכלל הציבור והרבה נהנים ממנו, לבין לעשות עבודה פרטית בהשקעה לא קטנה למישהו, כשזה עוזר רק לו, ולאחרים אין בזה תועלת.
אני לא מדבר כאן כמובן על עזרה של תשובה לשאלה מסויימת, או אחד שמתמצא בתוכנה מסויימת ועושה את העבודה בעצמו, ורק נתקע באמצע וצריך עזרה קטנה ממישהו עם יותר ידע.
תנסה לדמיין מישהו שמנסה לעצור נהג מונית ולבקש ממנו טרמפ. (ונתקלתי בנהג מונית שלקח אותי פעם טרמפ, כמובן שעצר מעצמו ולא עצרתי אותו, ואשרי חלקו ושכמותו).
בטוח שהוגן, אבל אם יש כאלו שנותנים בשמחה למה שלא יבקש זה לא פחות הוגן כך

אתה לא צודק!!
רוב האנשים שאני מכיר מוכנים לקבל עזרה חינמית מאחרים, כשיש להם צורך אישי בדבר, אבל כשהצורך שלהם הוא בשביל הפרנסה, אנשים לא רוצים לקבל עזרה חינמית. (לדוגמה: האשה ילדה והבעל מבקש מאחת השכנות שהילדים יכנסו אליה אחה"צ, זה לגיטימי מאד, וגם אם יהיו כאלו שיציעו על זה תשלום, הרוב ידחו את ההצעה ואף יעלבו ממנה. אבל אם האשה הלכה לעבודה אחה"צ, לא מקובל להפיל את הילדים על שכנה בלי תשלום. כמובן שזה גם תלוי ברמת הקשר בין השכנים).

נערך לאחרונה ב:

iFax

משתמש רשום
אני אישית אוהב לעזור וללמד אנשים, גם אם הם מרוויחים מזה כסף, זה הסיבה שאני נכנס לפורום פה וזה הסיבה שהייתי נכנס לפורום פה משנת 2008 בניק הקודם שלי, אישית אני יכול לומר שהעובדה שתרמתי לחברי הפורום בחינם ובכיף תרמה לי בכפל כפליים, זכיתי להכיר מקרוב אנשים כמו mat, bris ועוד כמה עשרות של אנשי תוכנה וטכנאים מהשורה הראשונה,
נטו בזכות המעורבות שלי בפורום,
אתם מחפשים עבודה? לא רוצים לתת עזרה בחינם? זה בסדר גם.. אבל להגיד למישהו שמבקש שזה לא בסדר זה לדעתי לא מטרת הפורום
ד"א מה אתם אומרים על stackoverflow.com אתם יודעים כמה מאות אלפי או מליוני פרייארים שעונים למתכנתים לפעמים מחברות מתחרות על שאלות או התייעצויות שהן חלק מהעבודה עליה הם מקבלים כסף?

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
מצידי הנושא סגור מי שלא רוצה לעזור שלא יעזור לא בקשתי מאף אחד להיות פראייר, מי שרוצה לעזור עוזר, נקודה.
אגב תודה לך iFax על עזרתך הנפלאה

FullTime

משתמש מקצוען
אני אישית אוהב לעזור וללמד אנשים, גם אם הם מרוויחים מזה כסף, זה הסיבה שאני נכנס לפורום פה וזה הסיבה שהייתי נכנס לפורום פה משנת 2008 בניק הקודם שלי, אישית אני יכול לומר שהעובדה שתרמתי לחברי הפורום בחינם ובכיף תרמה לי בכפל כפליים, זכיתי להכיר מקרוב אנשים כמו mat, bris ועוד כמה עשרות של אנשי תוכנה וטכנאים מהשורה הראשונה,
נטו בזכות המעורבות שלי בפורום,
אתם מחפשים עבודה? לא רוצים לתת עזרה בחינם? זה בסדר גם.. אבל להגיד למישהו שמבקש שזה לא בסדר זה לדעתי לא מטרת הפורום
ד"א מה אתם אומרים על stackoverflow.com אתם יודעים כמה מאות אלפי או מליוני פרייארים שעונים למתכנתים לפעמים מחברות מתחרות על שאלות או התייעצויות שהן חלק מהעבודה עליה הם מקבלים כסף?

גם בסטאק כמעט ולא תמצא קודים מוכנים, לכל שאלה מעלים איזה קוד, והשואל צריך לשפץ את זה ולהכניס בו את הצרכים שלו.
וזה מה שמורדי ומוישי כתבו, אם מירו היה מכיר את VBA ואת האקסס כצורך הוא לא היה שואל אחרי תגובה 10 באשכול השכן של הלולאה, הוא היה לבד מבין.
וסליחה מירו שהגבתי אחרי שהוצאת את הנושא מהדיון...

FullTime

משתמש מקצוען
כאן יש לך קוד שעושה את העבודה.
תוסיף if שווה לאיזור החלוקה וסינון של התאריך שברצונך ויש לך תוכנה מוכנה...

להוריד את הסיומת של txt והנקודה.

קבצים מצורפים

• Database3.accdb.txt
    KB 904 · צפיות: 43

>השראה<

מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
תודה לך A26955 ולכל המיימינים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה