הכל בסדר והמקרופון מושתק

• פותח הנושא vv22
  • פורסם בתאריך

vv22

משתמש רשום
שלום חברים.

יש לי בעיה בתפקוד כרטיס הקול אולי תוכלו לעזור לי, תודה

מצד אחד אני יכול להקשיב באוזניות ולהקשיב למדיה, מצד שני אני לא מצליח להקליט כלום ולא להפעיל את המקרופון.
בסקייפ מופיע לי "מקרופון מושתק" וכל האפשרויות מצביעות שלא כן.
הניחוש שלי שזה בעיה בדרייבר.

לוח האם שלי הואDG965RY תודה

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי הייתה בעיה כזו. והסתבר שבהתקנת הדרייבר של הכרטיס קול (רילטק נראה לי) הותקנה תוכנה חכמה מידי.
כשביטלתי את האפשרות שהיא מזהה מיד כשמכניסים מיקרופון או רמקולים למחשב מה זה.. וקצת שיחקתי בהגדרות שלה הכל הסתדר.

vv22

משתמש רשום
אתה יכול לתת לי את שם התוכנה לשם השוואה?

תודה...

זה כרטיס קול מובנה של אינטל

vv22

משתמש רשום
bris תודה רבה על הדרייורים, תודה.

התקנתי דרייור, התקנתי ועדיין הבעיה היתה, מישום שעל המערכת ישבה התוכנה המקורית שהיגיע עם המחשב והא לא הגיב להקלטה.
ניסיון לשחק בהגדרות ההקלטה הביא שהמחשב יתחיל להקליט למרות שעדיין מופיע בתוכנה סימון והזהרה "מיקרופון מושתק" אני לא יודע איך להסביר את זה, אבל ב"ה אפשר להקליט.

---תודה---

bris

משתמש סופר מקצוען
האמת שלא הבנתי כלום ממה שכתבת, אבל מה זה משנה בעיקר שהסתדרת.

koShir

משתמש צעיר
הי זה בדיוק הבעיה שלי!!
אני עכשיו צריכה דחוף לדבר לחו"ל עם הסקייפ ויש לי בעיה עם המיקרופון- ויש לי משהו של אינטל- ואני לא מבינה בזה כלום!!!
איך אני מתפטרת מהבעיה הזו של אינטל עליה כתבתם לעיל????????

vv22

משתמש רשום
נקודה אחת רציתי להוסיף במה שאמרתי לעייל.
שאין להתיחס למה שמופיע מיקרופון מושתק. כי אצלי אני משתמש עם המקרופון למרות שמופיע לי בסקייפ מיקרופון מושתק.
יש לנסות לחייג לבדית סקייפ ולפי זה לקבוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה