דרוש מידע הכוונה ברכישת מכונת כביסה חדשה

בנימיני

משתמש מקצוען
הרי הכביסה הכריעו..

לגבי מכונה ששומרת על הבגדים, LG טוענים שאופן הפעולה של המכונה מתוכנן לזה, אבל אני לא יכולה להעיד על זה באופן אישי.
הם גם טוענים שהמנוע שקט יותר, וזה בהחלט נכון
יש לי סימנס
מנוע פחם או משהו כזה

0 רעש
כולל בסחיטה
אני כמעט אף פעם לא יודע אם היא עובדת או לא

בנימיני

משתמש מקצוען
במבחן המציאות זה לא נכון

היתה לי בוש סטנדרטית עבדה מצויין 6 או 7 שנים והלכה בדרך כל הארץ

לא הצאתי שקל על תיקונים לכל אורך חיי המכונה
מה גם שיש אחריות ל5 שנים תמורת 200 שקל זה מכסה גם את העניין הזו לו הוא היה נכון

דאבל

משתמש מקצוען
יש לנו בוש.
לא משתמשת בכלל במסיר כתמים.
בית עם ילדים קטנים.
יש לי בוש.
מנקה גרוע, שרק בגלל זה אני נכנסת לכאן ומחפשת מידע על מכונה חדשה מומלצת:(
לפני כל כביסה לבנה או צבעונית אני חייבת לעבור בגד בגד עם קליה או אוקסיג'ן,
וגם ככה לא הכל מתנקה לגמרי לצערי.

zxc

משתמש רשום
בדיוק עכשיו קניתי LG
9 ק"ג
בינתיים - מרוצה מאוד, ב"ה
זאת מכונה שעובדת בצורה שונה מיתר המכונות בשוק
והיא גם מבוססת AI
וחסכונית בחומרי ניקיון וחשמל
אם תרצי, אוכל להפנות אותך למי שקניתי ממנו, קיבלתי מחיר זול משמעותית מכל הצעה אחרת
טכנאי שהיה אצלי המליץ לי על LG ודווקא של 9 ק"ג
מה מיוחד במכונה הזו? הבנתי שהיא סינית וזה פחות מושך אותי
היא מכבסת היטב ומורידה את הכתמים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
טכנאי שהיה אצלי המליץ לי על LG ודווקא של 9 ק"ג
מה מיוחד במכונה הזו? הבנתי שהיא סינית וזה פחות מושך אותי
היא מכבסת היטב ומורידה את הכתמים?
היא קוריאנית, לא סינית
עדיין מאוד מאוד מרוצה ממנה
אם תרצו, אוכל לחבר אתכם אל מי שקניתי דרכו
הוא לא איש מכירות, אלא עובד טכני של החברה
והוא מצליח לעשות מחירים טובים
(אצלי זה היה ממש משמעותי)
אני לא מרוויחה מזה כסף, רק שכר של "מה הוא אף אתה", התורה חסה על ממונם של ישראל...

zxc

משתמש רשום
היא קוריאנית, לא סינית
עדיין מאוד מאוד מרוצה ממנה
אם תרצו, אוכל לחבר אתכם אל מי שקניתי דרכו
הוא לא איש מכירות, אלא עובד טכני של החברה
והוא מצליח לעשות מחירים טובים
(אצלי זה היה ממש משמעותי)
אני לא מרוויחה מזה כסף, רק שכר של "מה הוא אף אתה", התורה חסה על ממונם של ישראל...
תודה
אשמח לקבל את שמו ומספר הטלפון.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצות של aeg. אצלנו יותר משנתיים ועובדת מעולה. יש לי של 10 קג וזה מבורך בפני עצמו. כן מרססת לפעמים אוקסיגן, אבל הילדים שלי מכתימים ברמות על

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
למי יש נסיום עם מכונת כביסה של מילה עם כרטיס דיגיטלי?
האם היא מצדיקה אצ המחיר שלה??

לי יש מילה.
לא זוכרת את התאריך המדוייק שקנינו, אבל זה לפחות 12 שנים.
והיא מצויינת טפו טפו. (הסיבה היחידה שנחליף לכאורה, זה שהיא לא מספיק גדולה).

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מחפשת המלצה למכונה טובה. הנקודה החשובה לי ביותר זו מכונה שמורידה כתמים! פשוט מורידה אותם בלי אובר התעסקות עם חומרים, שבעתי ממכונה שהוציאה לי בגדים מוכתמים. כרגע פחות מעניין אותי חוזק המנוע או אריכות חיי המכונה. פשוט שתוציא בגדים צחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה