דרוש מידע הכוונה ברכישת מכונת כביסה חדשה

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מעדיפה לקנות מכונה זולה
או מכונה יקרה, אבל שאבין למה היא עולה כמה שעולה
אם מכונה תחזיק אצלי 12 שנים במקום 9 - זו לא סיבה בשבילי לשלם יותר

זה משמעותי הדירוג חשמל? משהו שבמשפחה עם 7 נפשות יכול לגרום לזלילת חשמל?
למה כדאי לי להתייחס?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מכונת כביסה זולה לא מנקה את הכתמים.
המומלצת זו קונסטרקטקה 7 ק"ג, או בוש.
עושה עבודה טובה וחזקה.

ARD

משתמש פעיל
הדלתות של בוש מתפרקות כל כמה זמן. מנסיון וכן שמעתי על זה מכמה.
בכללי אצלינו במשפחה המורחבת לא מרוצים מהמכונות של CSB. (בוש, קונסטרוקטה וסימנס)
בבירורים המליצו לנו על מילה, חברה יקרה, אבל טכנאי ששאלנו אמר שפעם הם היו יותר טובים מהאחרים, היום ההבדל לא משמעותי.
אנחנו קנינו מכונה של LG לפי המלצות שקיבלנו מטכנאים וחברים...
בהצלחה!

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
יש לנו בוש.
לא משתמשת בכלל במסיר כתמים.
בית עם ילדים קטנים.

רוצה ד' בעמו

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כשמבררים על מכונת כביסה בדרך כלל כל אחת תמליץ לך על מה שיש לה (כמו קופ"ח וכדו'),
כי באמת כל אחת קנתה לפי צרכיה והחישוב הכלכלי שלה.
צריך לדעת שבכל מכונת כביסה יש מעלות וחסרונות.
לדעתי צריך להעמיד מעלות אל מול חסרונות ולדעת האם הפער שווה את ההוצאה.
אתן דוגמא שלרוב אינה נכללת בשיקולים: שירות טכנאים חוויתי על בשרי השבוע מהו שרות מעולה תיקון ובחינם.
כמו שציינו מכונת כביסה טובה מנקה יותר, ואף נותנת לבגדים חיים ארוכים יותר (כך פעמים שחסכת במכונה ושילמת על חולצות)
בהצלחה

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני עשיתי ברור מקיף לפני חודש
משפחה עם 6 נפשות כ"י
קניתי בוש 8 קילו דירוג A ב2300 שח
(הבנתי שגם קונסטרוקטה 8 קילו זה אותו רעיון ובכל אופן קניתי בוש)
איכות חיים ממש
בהצלחה

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי יש נסיום עם מכונת כביסה של מילה עם כרטיס דיגיטלי?
האם היא מצדיקה אצ המחיר שלה??

בנימיני

משתמש מקצוען
החשבון פשוט
נניח שמכונה רגילה עולה 3000 שקל ומחזיקה 7 שנים
מכונה שעולה 6000 צריכה להחזיק 14 שנים
אחרת אין שום סיבה בעולם לא לרכוש 7+7
היות ואף מכונה לא מחזיקה בימינו 14 שנים אני לא רואה סיבה להשקיע במכונה יותר מ3000 שקל

יש מכונות מעולות במחיר הזה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק עכשיו קניתי LG
9 ק"ג
בינתיים - מרוצה מאוד, ב"ה
זאת מכונה שעובדת בצורה שונה מיתר המכונות בשוק
והיא גם מבוססת AI
וחסכונית בחומרי ניקיון וחשמל
אם תרצי, אוכל להפנות אותך למי שקניתי ממנו, קיבלתי מחיר זול משמעותית מכל הצעה אחרת

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
בדיוק עכשיו קניתי LG
9 ק"ג
בינתיים - מרוצה מאוד, ב"ה
זאת מכונה שעובדת בצורה שונה מיתר המכונות בשוק
והיא גם מבוססת AI
וחסכונית בחומרי ניקיון וחשמל
אם תרצי, אוכל להפנות אותך למי שקניתי ממנו, קיבלתי מחיר זול משמעותית מכל הצעה אחרת
איך החלטת מה לקנות???
אנחנו מושכים עם מכונה דפוקה,
כי לא ברור מה לקנות):
חשוב לי מאוד מכונה ששומרת מאוד! על הבגדים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך החלטת מה לקנות???
אנחנו מושכים עם מכונה דפוקה,
כי לא ברור מה לקנות):
חשוב לי מאוד מכונה ששומרת מאוד! על הבגדים.
הרי הכביסה הכריעו..

לגבי מכונה ששומרת על הבגדים, LG טוענים שאופן הפעולה של המכונה מתוכנן לזה, אבל אני לא יכולה להעיד על זה באופן אישי.
הם גם טוענים שהמנוע שקט יותר, וזה בהחלט נכון

dinaday

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• 20240606_182919.jpg
    20240606_182919.jpg
    1.1 MB · צפיות: 41

קצרה

משתמש מקצוען
החשבון פשוט
נניח שמכונה רגילה עולה 3000 שקל ומחזיקה 7 שנים
מכונה שעולה 6000 צריכה להחזיק 14 שנים
אחרת אין שום סיבה בעולם לא לרכוש 7+7
היות ואף מכונה לא מחזיקה בימינו 14 שנים אני לא רואה סיבה להשקיע במכונה יותר מ3000 שקל

יש מכונות מעולות במחיר הזה
לפי טכנאי מכונות כביסה
ההבדל בין מכונות של 3000 שקל לאלו של 7000
הוא שב3000 כל החלקים כולם פלסטיק נשבר?? - שלם הון על התיקון.
בדרך אתה או תקנה מכונה חדשה בחצי מהזמן או תשלם על חלקי החילוף את עלות ההפרש.

לי יש מכונת כביסה כבר 14 שנה טפו טפו ... והיא אינה מכנית ישנה אלא פשוט לא מכונה שהכל כולל בכל בה פלסטיק.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שימו לב, שניתן לקנות גם מכונה פשוטה, של קריסטל למשל, ב-1000 ש"ח, ויתכן שהיא עושה את העבודה לא פחות טוב, וגם אם תחזיק פחות זמן, עדיין זה שווה.

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה על כל המידע!
הדירוג האנרגטי משמעותי לחשבון החשמל?

בנימיני

משתמש מקצוען
לפי טכנאי מכונות כביסה
ההבדל בין מכונות של 3000 שקל לאלו של 7000
הוא שב3000 כל החלקים כולם פלסטיק נשבר?? - שלם הון על התיקון.
בדרך אתה או תקנה מכונה חדשה בחצי מהזמן או תשלם על חלקי החילוף את עלות ההפרש.

לי יש מכונת כביסה כבר 14 שנה טפו טפו ... והיא אינה מכנית ישנה אלא פשוט לא מכונה שהכל כולל בכל בה פלסטיק.
במבחן המציאות זה לא נכון

היתה לי בוש סטנדרטית עבדה מצויין 6 או 7 שנים והלכה בדרך כל הארץ

לא הצאתי שקל על תיקונים לכל אורך חיי המכונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה