אינדיזיין היפרלינק במאסטר

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני מעצבת מגזין דיגיטלי ואני רוצה שבכל העמודים יהיה לחצן שבלחיצה עליו יוכלו לחזור לתוכן העניינים
עיצבתי כפתור במאסטר והגדרתי לו שבלחיצה עליו יגיעו לעמד 3 (לתוכן עניינים)
יש כמה עמודים שאני לא רוצה שהלחצן יופיע לדוג בכריכה
הצלחתי למחוק רק את הלחצן ולא את ההיפר לינק
זה נראה שההיפר לינק נעול במאסטר ואין אפשרות לשחרר בעמודים מסוימים
מה ניתן לעשות שהכפתור עם ההיפר לינק יופיע במאסטר אבל גם יהיה ניתן לשחרר בעמודים מסוימים?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מעצבת מגזין דיגיטלי ואני רוצה שבכל העמודים יהיה לחצן שבלחיצה עליו יוכלו לחזור לתוכן העניינים
עיצבתי כפתור במאסטר והגדרתי לו שבלחיצה עליו יגיעו לעמד 3 (לתוכן עניינים)
יש כמה עמודים שאני לא רוצה שהלחצן יופיע לדוג בכריכה
הצלחתי למחוק רק את הלחצן ולא את ההיפר לינק
זה נראה שההיפר לינק נעול במאסטר ואין אפשרות לשחרר בעמודים מסוימים
מה ניתן לעשות שהכפתור עם ההיפר לינק יופיע במאסטר אבל גם יהיה ניתן לשחרר בעמודים מסוימים?
ניסית לשחרר אותו עם קונטרול שיפט, ואז למחוק?
אם זה רק כמה עמודים בודדים - אולי כדאי לעשות מאסטר מיוחד עבורם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה