התייעצות הילד כל הזמן רעב...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אוהב. ישראל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מה עושים עם ילדים שכל הזמן מתלוננים שהם רעבים, גם כשהם ממש לא רעבים [אחרי ארוחה שבקושי הועילו בטובם לגמור את האוכל]..
פשוט אוהבים לנשנש..

אותו דבר

משתמש צעיר
מה עושים עם ילדים שכל הזמן מתלוננים שהם רעבים, גם כשהם ממש לא רעבים [אחרי ארוחה שבקושי הועילו בטובם לגמור את האוכל]..
פשוט אוהבים לנשנש..
לשמור להם מהאוכל שהם לא אכלו בארוחה...
או לתת להם בארוחה אוכל שהם אוהבים (כמובן רק גברים בריאים ומזינים, ומי שגומר, ממתקים)

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
משעמם להם!
גם מבוגר משועמם מחפש מה לנשנש...
לדעתי פשוט להציע תעסוקה מעניינת, כיפית ומושכת,
הם ישכחו שהם "רעבים"

פיית הסיפורים

משתמש רשום
ואם תציעו להם כריך כשהם מתלוננים שהם רעבים- יאכלו?
או שרק מחפשים מאכלים אטרקטיביים?
אפשר גם לקבוע שעות קבועות לארוחות, כולל ארוחת בינים, ולעמוד על זה שאוכלים רק בזמנים הקבועים.
אם תהיו עקביים סביר להניח שהם יתרגלו.
זה גם יותר נכון מבחינת הרגלי אכילה.

סמרטוטית

משתמש פעיל
מה עושים עם ילדים שכל הזמן מתלוננים שהם רעבים, גם כשהם ממש לא רעבים [אחרי ארוחה שבקושי הועילו בטובם לגמור את
אצלי אוכלים כולם ביחד
החמקנים בורחים מהשולחן הראשונים
שכולם גומרים לאכול אני מנקה את השולחן ומחזירה את הצלחות של החמקנים לאותו מקום בשולחן
אחרי כמה דקות הם אוכלים מעצמם

למדתי שאת הפעילות המרכזית של הצהורים אפיה גואש וכו' אני עושה רק אחרי שהמטבח נקי כולל כילים והילדים למדו שאין להם למה למהר עם האוכל כי צריך במילא לחכות לאמא...

מה יש

משתמש מקצוען
יש גיל שאולכים יותר בנשנוש מאשר בארוחה
גם למבוגרים בקיץ יותר נחמד לנשנש מאשר לאכול ארוחות
אמנם זה הרגל פחות בריא לגוף
אבל גם בנשנושים יש רמות.
אני מציעה לילדים
יוגורטים
מקלות גבינצ
פרי/ירק
כוסית ארבעס/ תירס
קוביית קרח (ממש ככה מים מוקפאים, חביב הקהל בקיץ)
חלווה (בהגבלה, אבל זה ממש ממש משביע)
ביצה קשה
כשיש לי זמן- קציצות עוף שטעימות גם קרות
בסוף אני חושבת שהם אוכלים ככה יותר
ולי יותר חשוב שיהיו שבעים ולא יתעוררו בלילה רעבים
(לפני ששולחים לפה רווחה- זה סוג של ילדים. ברוך השם לא חסר לנו אוכל בכלל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה