היכן ניתן לקנות בגדים איכותיים לאברך?!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

טולדנו

משתמש צעיר
יש להם בבני ברק עם שרות הכי טוב ויש להם בגדים לכול ה סוגים יש להם מכנסיים פולאסטר וויסקוזה ויש להם מכנסיים של וצ'י 70 אחוז צמר עם פטנט ששומר על הפס בגיהוץ כמו שיש בכל מיני חולצות והם מאוד אכותיות יש מתפרה מצוינת במקום ויש שם קומת עודפים שמוכרים שם דברים איכותיים במחיר מצחיקים לדוג' היתי צריך ז'קט ליום חול בלי מכנסיים יש שם במחיר מעולה 100 אחוז צמר בקיצור שווה

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
היכן בבני ברק יש תלושים ?
בד"כ הגברים במיוחד אלו שמתלבשים עדכני.. יודעים היטב היכן לרכוש כי חברך חברא אית ליה. אא"כ הוא מתבגר שכבר איבד את החנויות של הצעקה האחרונה.. (כמוני)
הפיתרון היחיד לדעתי זה מה שנכנס יחסית חדש כל מיני סוגים אחרים של בד כותנה ולייקרה אלגנט שנראה ממש כמו הצמר וכד' (יש לי ס"ה כמה חודשים ובינתיים זה ממש בסדר)
ולגבי חליפה נראה לי שאין מה לעשות פשוט לא ללכת עם שחור שזה דוהה ממש מהר
רק עם בד מוקשח בצבע מט כלשהו
מצטרף, זה גם לא הכי יקר גם נראה טוב גם לא צריך גיהוץ מי יודע מה.. בלי פנסים וכאלה.. הכי טוב ומעולה.
מי שמתלונן שהמכנסיים דוהים אחרי תקופה קצרה - פשוט צריך לא לתלות אותם לייבוש בשמש.
אני סבלתי בעבר ממכנסיים שדהו והתחלתי להניח אותם לייבוש בתוך הבית, ומאז אין בעיות.
ולא לגהץ רק עם בד או רשת מיוחדת לכך. כי הגיהוץ מבריק את המכנסיים בנוסף למזיקים שמשתפשפים בת"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה