כללי היכן מדפיסים/מייצרים פאזל לילדים

זאבי

משתמש פעיל
לקוח רוצה לעשות פאזל לילדים עם תמונת רקע מסויימת
בסביבות ה- 150 יחידות
היכן עושים כזה דבר?
כמה יכול לעלות ליחידה?

C

chayki

אורח
אני מצטרפת לשאלה

היכן אפשר להדפיס בכמויות של מדבקות לילדים באיכות ובזול

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
פאזל, תנסי אצל גרפיכץ.

C

chayki

אורח
ומדבקות?????

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
באיזה כמות מדובר?

C

chayki

אורח
כמה אלפים

galperin

משתמש רשום
אני עובדת עם משהו שמייצר פאזלים לילדים בכמויות קטנות תכתבי לי לאישי ואני אשלח לך פרטים עליו

חביתוש

משתמש רשום
ברשת חנויות "פאזלנד"

זו רשת חנויות שמוכרת רק פאזלים, בכל מיני גדלים, צורות וכו' ויש אפשרות לתת להם תמונה והם מייצרים ממנה פאזל. אני מכירה חנות שלהם בקניון הגדול ברחובות אבל יש להם עוד כמה סניפים בארץ. אין לי טל' שלהם אבל אפשר לחפש אותם בגוגל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה