דרוש מידע היכן אתם רוכשים כלי כסף?

יהודה699

משתמש רשום
כל כלי הכסף שלנו נרכשו בחנות הצורפים. חשבתי אולי כדאי קצת לפתוח את העיניים ולמצוא עוד מקומות איכותיים ואולי גם יותר זולים.

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש הרבה מכירות בירושלים, מהם זולות בהרבה מהצורפים.
אם התרגלתם לסטייל הצורפים, מציע לא לנסות בהתחלה את החנות בדברי חיים, לרוב מדובר באיכות שונה.

נעמה הבלין

משתמש צעיר
יש הרבה מכירות בירושלים, מהם זולות בהרבה מהצורפים.
אם התרגלתם לסטייל הצורפים, מציע לא לנסות בהתחלה את החנות בדברי חיים, לרוב מדובר באיכות שונה.
ברור שהאיכות שונה.
אבל המחיר הוא ממש חצי.
אני חושבת שזה ממש שווה אלא אם כן יש ממש כסף מיותר...

מירי ש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושבת שזה ממש שווה אלא אם כן יש ממש כסף מיותר...
או שיש עצבים מיותרים להתעסק אח"כ עם כלי כסף באיכות לא משהו...
כותבת מנסיון מר.....
המלצתי על לנדמן למעלה מנסיון איתם ועם הצורפים.
חווית קניה די דומה. מוצרים איכותיים. המחירים אצל לנדמן הרבה יותר טובים נטו בגלל המותג...

יהודיתו

משתמש מקצוען
בירושלים??
יש חנות מומלצת מאד ברחוב דברי חיים באזור בעלז.
זולה ממש.
הייתי גם שם - מאוד נחמד! ומחירים זולים יותר
וגם הייתי בהר נוף - לא זוכרת את השם
בן אדם מאוד סבלני ושירות ממש טוב
ומחירים הרבה יותר זולים מאשר ברשתות כמו הצורפים וחדד וכאלה
בהצלחה!

חחח

משתמש סופר מקצוען
כלי כסף של הצורפים זה ליגה אחרת. אולי מי שרגיל לסטנדרטים הגבוהים שלהם יתקשה להשלים עם האיכות הפחותה של יתר החברות.
מתבטא בעובי הכסף, בפינישים וכיוצ"ב.
לא יודעת אם שווה את ההפרש (הגדול) במחיר.
האם יש להשיג כלי כסף מקוריים של הצורפים זולים יותר בחנויות שונות או שהמחירים אחידים בכל החנויות?

יהודיתו

משתמש מקצוען
הנה מצאתי את השם - כיסופים!
זה נמצא במרכז המסחרי ברחוב שאולזון אם אני לא טועה
לא יודעת כתובת מדויקת

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם מחפשים בזול, ואיכותי
אפשר למצוא במכירות פומביות..
קצת יותר סבלנות, קצת פחות מבחר,....

אבל כל אחד והשיקול שלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה