עזרה היי כל היצירתיים לכאן! רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה

מר-שמלו

משתמש צעיר
למי יש רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה?

כאילו האם אי פעם צץ לך רעיון ואמרת חייב לעשות לזה אפליקציה?

אני צריכה את זה לצורך פרויקט בלימודים
אשמח לכל רעיון
תודה!

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
איזה סגנון?
זתומרת מה את צריכה להכניס באפליקציה כדי שיתאים לך לדרישות של הפרויקט?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין לי מושג אם זה קיים או אם זה רלוונטי בכלל
אבל לי באופן אישי חסר אפקליציה שיכולה להסתנכרן עם שבב או רעיון אחר על הבגד של הפעוט הנודד
שאוכל לשבת לי בנחת בגינה ולראות בדיוק היכן הוא בדיוק ברגע זה ואם ח''ו הוא מתקרב לכביש.
במקום לרוץ בלי נשימה לתת לו איזה שהוא מרחב תמרון כי יש לי אפליקציה
לשלב ב' למיטיבי לכת- משו שלא יחייב טלפון חכם הו אז אוכל גם להשתמש ברעיון הנפלא הזה :p

מר-שמלו

משתמש צעיר
חח גדול!!
בכלל אני בעד לשים את השבב הזה על כל מיני דברים הנוטים להיעלם..
כמו העט היחיד בבית , השלט של המזגן וכד'

אבל
את זה אשמור לפרויקט גמר..

כרגע אני מחפשת רעיון לאפליקציה בפני עצמה.

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
שלט אוניברסלי עם שעון שבת.
פעם חיפשתי משהו כזה ולא מצאתי.
יש לי מזגן יחסית ישן, שאפשר לתכנת לו תחנת כיבוי אחת ותחנת הדלקה אחת. אפילו בשבת רגילה זה מאד מגביל, שלא לדבר על יומיים חג.
אפילקציות שלט אוניברסלי למיניהן לא עוזרות לזה, כי הן שולחות פקודה למזגן בפעם אחת וזה לא עוזר לשלוח למזגן פקודות שהוא לא מסוגל להבין.
מה שחיפשתי בזמנו זו אפליקציה שאפשר לתכנת אותה שתשלח למזגן פקודות בזמנים מסוימים. לא תשלח לו פקודת תזמון להדליק מחר את המזגן, אלא היא בעצמה תחכה למחר ותשלח פקודה פשוטה להדליק.
אני מנחשת שהסיבה שאף אחד לא בנה אפליקציה כזו היא שבאופן כללי זה רעיון מאד מטופש, וזה שימושי אך ורק לשומרי שבת.
[הפתרון שמצאתי היה מכשיר סנסיבו, שעושה את כל זה ועוד. זה באמת אחלה פתרון אבל זה מצריך מכשיר ייעודי שמחובר לחשמל+וויי-פיי באופן קבוע. אפליקציה יכולה להיות פתרון זול שניתן גם לנייד אותו למקומות שמתארחים בהם וכיוצא בזה]

חודו של כל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קצת מורכב, אפליקציה לחזנים בבית כנסת לדעת איפה כל המתפללים אוחזים.
משהו שמחובר לסטנדר.
זה ממש נצרך לתחילת שמו"ע ולחזרת הש"ץ.
ובכלל זה יכול להיות אפליקציה לניהול כל ענייני הגבאים. עליות, יארצייטים, שמחות, קידושים.( כמויות וכו')

תמרוז

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קצת מורכב, אפליקציה לחזנים בבית כנסת לדעת איפה כל המתפללים אוחזים.
משהו שמחובר לסטנדר.
זה ממש נצרך לתחילת שמו"ע ולחזרת הש"ץ.
ובכלל זה יכול להיות אפליקציה לניהול כל ענייני הגבאים. עליות, יארצייטים, שמחות, קידושים.( כמויות וכו')
זה יכול להיות יותר פשוט, אם האפליקציה תעקוב איפה אוחזים המתפללים שמתפללים עם סמארטפון.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לא יודעת אם זה קשור,
אבל כבר שנים אני חולמת על זה שבאוטובוסים יהיה מוצמד מאחורי כל כיסא מין מסך קטן כזה, שברגע שנוסע מתיישב הוא מתקף את הרב קו, ולפני שהוא יורד הוא מתקף את הרב-קו שוב וזה מוריד לו רק לפי כמה זמן שהוא נסע, (אולי שהחגורה תינעל עליו עד שהוא משלם 🤣)
ואז אם נניח אני נוסעת תחנה אחת אני לא צריכה לשלם כמו מישהו שנוסע עד התחנה האחרונה....

אולי גם יהיה אפשר לתכנן שם נסיעות, או לבדוק איך מגיעים ממקום למקום, או לברר על מקומות בעיר שאליה האוטובוס נוסע- שעות פתיחה, או איפה הוא צריך לרדת כדי להגיע למקום מסוים....

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אפליקציה שממספר שיחות עם בן אדם- תתן דו"ח מפורט עליו.
לדוגמא- לפי נטייה שלו להתלהב מדברים מסוימים, או לשאול בסגנון מסוים, תסיק איזה צבע הוא הכי אוהב, מה הטעם שלו במאכלים ובאיזה אזור הוא רוצה לגור.
וכד'.

חיעיחע

משתמש פעיל
אני שנים מחפשת אפליקציה שאני אשב בבית ואעלה תמונה שלי וככה כל בגד שאני רואה באתר אוכל להלביש על עצמי וזה יהיה תלת מימד שאוכל לראות איך זה נראה עלי...
נראה לי משהו ממש פשוט אולי צריך מעבר לתמונה לעלות גם מידות ואז להתאים בגדים....יחסוך לי הרבה:)

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שלט אוניברסלי עם שעון שבת.
פעם חיפשתי משהו כזה ולא מצאתי.
יש לי מזגן יחסית ישן, שאפשר לתכנת לו תחנת כיבוי אחת ותחנת הדלקה אחת. אפילו בשבת רגילה זה מאד מגביל, שלא לדבר על יומיים חג.
אפילקציות שלט אוניברסלי למיניהן לא עוזרות לזה, כי הן שולחות פקודה למזגן בפעם אחת וזה לא עוזר לשלוח למזגן פקודות שהוא לא מסוגל להבין.
מה שחיפשתי בזמנו זו אפליקציה שאפשר לתכנת אותה שתשלח למזגן פקודות בזמנים מסוימים. לא תשלח לו פקודת תזמון להדליק מחר את המזגן, אלא היא בעצמה תחכה למחר ותשלח פקודה פשוטה להדליק.
אני מנחשת שהסיבה שאף אחד לא בנה אפליקציה כזו היא שבאופן כללי זה רעיון מאד מטופש, וזה שימושי אך ורק לשומרי שבת.
[הפתרון שמצאתי היה מכשיר סנסיבו, שעושה את כל זה ועוד. זה באמת אחלה פתרון אבל זה מצריך מכשיר ייעודי שמחובר לחשמל+וויי-פיי באופן קבוע. אפליקציה יכולה להיות פתרון זול שניתן גם לנייד אותו למקומות שמתארחים בהם וכיוצא בזה]
המוצר הזה קיים, והחלק הגאוני שבו בעיני זה שאפשר לעשות למשל טפ' אחת בלילה ואחרת בבוקר

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני שנים מחפשת אפליקציה שאני אשב בבית ואעלה תמונה שלי וככה כל בגד שאני רואה באתר אוכל להלביש על עצמי וזה יהיה תלת מימד שאוכל לראות איך זה נראה עלי...
נראה לי משהו ממש פשוט אולי צריך מעבר לתמונה לעלות גם מידות ואז להתאים בגדים....יחסוך לי הרבה:)
גאוני! מצטרפת

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
המוצר הזה קיים, והחלק הגאוני שבו בעיני זה שאפשר לעשות למשל טפ' אחת בלילה ואחרת בבוקר
נחמד :) לא מצאתי דבר כזה כשחיפשתי (זה היה לפני אי-אלו שנים). זה אכן נראה כמו משהו אוניברסלי ונייד.
נראה כמו פתרון טוב למי שלא משתמש בטלפון חכם. למשתמשי טלפון חכם, מכשיר נפרד זה סתם סרבול והממשק פחות נוח מאפליקציה.
מה שאני אוהבת בסנסיבו שיש לנו זה שאפשר להגדיר לו בקרת אקלים, כלומר הדלקה וכיבוי לפי טמפרטורה בפועל, וזה חוסך את הניחושים לפני שבת האם הולך להיות חם או קר. המכשיר נשלט על ידי אפליקציה או באתר.

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גאוני ממש
לפותח/ת האשכול
אפשר לעשות יותר פשוט- עם משקפיים/תכשיטים

מר-שמלו

משתמש צעיר
זה אמור להיות בתוך האתר קניות עצמו.. איך תעבירי את הבגדים שאת רוצה לאפליקציה הזו?

חיעיחע

משתמש פעיל
זה אמור להיות בתוך האתר קניות עצמו.. איך תעבירי את הבגדים שאת רוצה לאפליקציה הזו?
ברור בתוך האתר אולי איזה תוסף
שכל אתר שאני נכנסת אני מתחברת לתוסף הזה וככה יכולה למדוד על עצמי את הבגדים מאותו אתר

תמר -מעצבת פרחים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הי,
לי יש רעיון
אולי כבר יש אותו, אבל אני לא מכירה
וניתקלתי כמה פעמים בזה..

בתור אחת שרוצה להקל על מישלוחנים ועוד יותר רוצה שמשלוח הפרחים יגיע ליעדו
וכמה שיותר מהר...
במיוחד בערבי חג וכו' שיש עומס
חשבתי שטוב יהיה
אם תיהיה אפליקציה (אולי שיושבת על וויז)
שהמשלוחן יכניס לתוכה את כל הכתובות שיש לו למשלוח
והאפליקציה תסדר לו לבד מה הסדר שהכי כדאי לו ליסוע
כולל פקקים, עומסים, חד סיטרי וכו'

בעיני מאוד יכול להקל

הרבה הצלחה
(ואם יש כזו אפליקציה, אשמח שתספרו לי על זה- תודה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה