אטרקציה היית פעם באילת בחורף?-איך שם מבחינת פריצות? ואנא הציעו אטרקציות במקום

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אנחנו היינו באזור חנוכה והיה מאד חם באותו זמן
מצאנו אזור של חוף שקט (משהו מוסדר אבל לא החופים הרגילים), שבשעה מוקדמת בבוקר (אזור 8-9) היה ריק לגמרי. נכנסנו לבד עם ציוד- חליפות הצלה ושנורקלים, והסתובבנו קצת במים. היה מאד יפה אבל עם לא הרבה אלמוגים, כנראה שלכן היה ריק שם...
כשהגענו למצפה התת ימי, הפריצות היא כמו בכל מקום בקיץ (לא כמו בחופים אלא במקום ציבורי)
מאמינה שבחופים המוכרזים זה קצת יותר גרוע...

shali

משתמש מקצוען
דובאי אבו דאבי הייתם ????

מקום דתי לגמרי [אממ.... דתי מוסלמי.....] עם מלאאאאא אטרקציות + שזה לא מותג סדום של אילת .......
לא חיפשתי דעות על טיב המקום בעינך
השאלה היתה יותר ספציפית...

Efratmi

משתמש רשום
הייתי פעמיים בדצמבר..
מבחינת צניעות החופים ריקים ובשאר העיר אנשים לבושים כמי כל עיר חילונית אחרת..
מבחינת אטרקציות- יש את כל הספורט הימי ( מצנח זה אחת החוויות)
יש צלילה ( תיאמתי מראש שתהיה לי מדריכה ואני לבשתי חצאית על החליפת צלילה)
יש גם טיולי גיפים שיוצאים של להרי אילת (לא הייתי)
כמובן המצפה התת ימי..
ובקניון אייס מול יש החלקה על הקרח..
יש קרוב לעיר את המסלול של הקניון האדום- לא ארוך ומאד יפה!!

הגולם מפראג

משתמש פעיל
באילת הקניות יחסית יותר זולות (17% מע״מ)
ככה שאפשר גם לקנות אוכל ברשתות שם (שימו לב לא לבזבז את הטיול על קניית טיטולים בגדים לילדים וגרביים בזול
לא תמיד זה שווה את זה..)
אפשר להביא מנגל חשמלי ולעשות מנגל במרפסת של המלון (לא תמיד מותר, צריך לבדוק מראש, למרות שאפשר קצת להתגנב)
וכמובן אפשר להביא טוסטר וכדו׳ ואז זה בכלל הרבה יותר פשוט
(לנו יש טוסטר בשרי ואפשר להכין גם שניצלים.

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
באילת הקניות יחסית יותר זולות (17% מע״מ)
ככה שאפשר גם לקנות אוכל ברשתות שם (שימו לב לא לבזבז את הטיול על קניית טיטולים בגדים לילדים וגרביים בזול
לא תמיד זה שווה את זה..)
אפשר להביא מנגל חשמלי ולעשות מנגל במרפסת של המלון (לא תמיד מותר, צריך לבדוק מראש, למרות שאפשר קצת להתגנב)
וכמובן אפשר להביא טוסטר וכדו׳ ואז זה בכלל הרבה יותר פשוט
(לנו יש טוסטר בשרי ואפשר להכין גם שניצלים.
לא ההיתי הולכת למלון. זה לקחת סיכון בריכה וכו'
צימר סוויטה וילה וכדו'

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת הייתי שם בחנוכה עם משפחתי, מזג האויר היה נעים והלבוש בהתאם (טבריה בקיץ גרועה עשרת מונים). לחופים לא התקרבנו אבל חווית טיול בטילת גרמה לי לקבל על עצמי שלא לשוב לשם עוד. ההרגשה הייתה חו"ל עם מקטירי קטורת בכל פינה. אותי זה דחה ברמה כזאת שאפילו היום כשלושים שנה מאוחר יותר לא מסוגל לחשוב על לחזור לשם.

shali

משתמש מקצוען
אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת הייתי שם בחנוכה עם משפחתי, מזג האויר היה נעים והלבוש בהתאם (טבריה בקיץ גרועה עשרת מונים). לחופים לא התקרבנו אבל חווית טיול בטילת גרמה לי לקבל על עצמי שלא לשוב לשם עוד. ההרגשה הייתה חו"ל עם מקטירי קטורת בכל פינה. אותי זה דחה ברמה כזאת שאפילו היום כשלושים שנה מאוחר יותר לא מסוגל לחשוב על לחזור לשם.
וזה לא השתנה עם הזמן?
או רק נעשה יותר גרוע?

מאיר למברגר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אהבתי את זה שכבר בכותרת - עוד לפני שיודעים מה מצב הצניעות - כבר מבררים על האטרקציות
ז.א. אנחנו החלטנו לנפוש שם, וננפוש שם, בשביל המצפון המגרד נברר בפרוג ונמצא כמה שנפשו שם ואמרו שזה "בסדר"

D

Deleted member 107321

אורח

יוסי951951951

משתמש צעיר
סליחה על הבורות
יש באילת משהו אטרקציות או משהו אחר יותר טוב ממקומות אחרים בארץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה