טיול הייתם בצפון איטליה? אשמח שתכנסו

צפניהו

משתמש חדש
מישהו התנסה בנסיעה ברכבות ממילאנו מלפנסה לארוזה? זה באזור 6 וחצי שעות, זה הרבה מידי? הדרך מעניינת?
אשמח לשמוע מנסיון.. תודה!
נסעתי ממילאנו לדאבוס. דרך של כ-7 שעות. מאוד מתיש. יש גם בחמש שעות. תלוי איזו רכבת.
יש הרבה נוף בדרך כי זה בכל זאת שווייץ, אבל לא נראה לי שווה את הדרך הארוכה.
וצריך לעבור שוב ושוב מרכבת לאוטובוס ומאוטובוס לרכבת...
סיפור רציני.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נסעתי ממילאנו לדאבוס. דרך של כ-7 שעות. מאוד מתיש. יש גם בחמש שעות. תלוי איזו רכבת.
יש הרבה נוף בדרך כי זה בכל זאת שווייץ, אבל לא נראה לי שווה את הדרך הארוכה.
וצריך לעבור שוב ושוב מרכבת לאוטובוס ומאוטובוס לרכבת...
סיפור רציני.
אם מחשיבים את זה כחלק מהטיול ומתכוננים בהתאם זה ממש כיף.
אנחנו ישנו במילאנו, ואז בקוליקו שעל אגם קומו, ומשם נסענו לדאבוס עם הברנינה אקספרס. היה מהמם ומוצלח.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איני יודע אם העיר 'כומו' נכנסת להגדרה של צפון איטליה, אבל אם כן -
הייתי שם ומאוד התאכזבתי.
יתכן שזה היה בגלל העונה. אבל בכל אופן, היה חם, עמוס באנשים ולא מעניין במיוחד.
כן ממליץ מאוד על לוגאנו שבשווייץ. עיר יפה עם אגם מטורף + כמה וכמה דברים מעניינים. (וגם בית כנסת יהודי, זכר לקהילה החסידית, ושליח חב"ד כמובן)
מעניין ממש
הייתי שם לפני חודש בקומו
ואוו ואוו
לא רציתי לעזוב.
כנראה שהייתים בעיר עצמה.
קומו הוא אגם ענק סובב כפרים, אנחנו הלכנו לאחד הכפרים היותר מרוחקים
באמת שהיה מושלם!

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
לכל מחפשי הסימים לחו"ל.
אנחנו השתמשנו בסים שמצורף בקישור...זה סים של חברה אנגלית שעובד בכל אירופה- יש שם רשימה. השיחות עובדות רק באירופה והגלישה גם בישראל.
החבילה כוללת 10 GB!! גלישה ושיחות נכנסות ויוצאות ללא הגבלה בתוך אירופה.
במחיר מצחיק של 65 שקל. לנו אישית עבד מצויין בצפון איטליה.
הבאג היחיד הוא שאין שיחות לארץ, אז עשינו עוד סים בדואר ב50 שקל בשביל השיחות לארץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה