בריכה הייתם בחוף השקט בחיפה? איך מפסיקים את הקטסטרופה הזו?

מצב
הנושא נעול.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
הייתי השבוע בחוף השקט בחיפה
כבר ב18:00 הפקחים הכניסה מודיעים שחבל להיכנס כי עוד חצי שעה מוציאים מהמיים
כל 10 דק' המציל צועק שכדאי לצאת ולהתארגן כי עוד מעט יהיה תור במקלחות
ב18:30 כבר מתחילים הצעקות שחייבים לצאת מהמים: "קומו על הרגליים ותצאו מהמיים"
ב18:40 כבר מתחילים הצעקות: "יש פקחים על החוף, הם מצלמים אותכם ותקבלו דו"ח" והם באמת עומדים עם הסלולארי שלהם ומצלמים/כאילו מצלמים
ב18:45 יש פקח שמסתובב באזור שמתלבשים וצועק להזדרז לצאת והצעקות ממשיכות שעוד רגע סוגרים את המים בברזים ,
ב19:00 הפקח נעמד ליד אנשים שמתלבשים וממתין בסמוך אליהם עד שיקחו את כל הדברים והחפצים ויעזבו את החוף

ואצלנו באותו יום הפקח הסתובב וצעק כי ממחר החוף סגור ואין מה להגיע יותר כי אנשים יוצאים מאוחר. ולכן בעיריה החליטו לסגור את החוף, ואנשים האמינו לו והתחילו להתווכח איתו.

אח"כ ב19:20 הפקח יצא מהשטח ואז הלך לגרש אנשים שישבו על הסלעים בחניון הסמוך, כי זה שטח פרטי ואסור להם להיכנס למרות שהיה להם רכב בחניון (לא הבנתי מה זה קשור אליו?!)

ואני לא מבין:
לפי החוק כל זמן שיש דגל וזה זמן הרחצה מותר להיות במים!
ים זה לא בריכה ואין כזה דבר לאיים על אנשים לצאת מהמים לפני שעת הסגירה
ובמיוחד הצורה של האבאת פקחים ואיום על ילדים ומבוגרים שהם מצולמים

אני לא מבין
למה הציבור החרדי/ דתי בכל אזור הצפון צריך להסתרך לחוף קטן ללא מקום נורמלי להתלבשות ועם שעות רחצה מצומצמות
ולבסוף עם גירוש מהים כבר בשעה 19:00, עם כל הפקלאות החוצה.

אני מבין את הבעיה שהחוף הוא פרטי והעיריה שוכרת אותו ממישהו
אני גם זוכר את הכתבות במרכז הענינים לפני 10/12 שנה כי ברגע שיונה יהב יעוף , מיד העיריה תפקיע את השטח ותחזיר את השטח של חוף השייטים חזרה למתרחצים ..
וכמובן שאני כל שנה קורא את הכתבות על השקעה בהצללות ומלתחות....
אבל זה פשוט קטסטרופה , לראות ילדים מבוהלים מהפקחים ומהצעקות

נערך לאחרונה ב:

חילזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התשובה היא שבחיפה בשעה 19.00 זה לילה. ב19.00 הם רוצים שהחוף כבר יהיה נעול לגמרי. בגלל זה מתחילים עם הצעקות והאיומים ככ מוקדם..
גם החודש שהסכימו שיהיה פתוח עד 19.00 ולא עד 18.00 עלה במלחמות.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
התשובה היא שבחיפה בשעה 19.00 זה לילה. ב19.00 הם רוצים שהחוף כבר יהיה נעול לגמרי. בגלל זה מתחילים עם הצעקות והאיומים ככ מוקדם..
גם החודש שהסכימו שיהיה פתוח עד 19.00 ולא עד 18.00 עלה במלחמות.
אבל יש עיריה שאמורה לדאוג לשירות לתושבים
התושבים לא אמורים ליצור קשר עם המשכיר
הם אמורים לנפוש ולחגוג עם חוף נורמלי

CHAYA A

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אותו דבר בדיוק בחוף הנפרד בטבריה
רשמית סוגרים בבין הזמנים ב 7
מעשית מ 5:50 מתחילים לצעוק עוד 20 דקות סיום הרחצה בלה בלה בלה
ב6:15 הם נכנסים למים לדחוף את האנשים וב6:25 אין אדם במים
בשביל שב7:00 בדיוק החוף כבר יהיה נעול לגמרי

מעניינת

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
היום בעלי סיפר שהיה בחוף השקט
והמציל צעק: ילד אבא שלך מחפש אותך,
והוסיף: כפרה, יש לך עשר ילדים, לא נורא שילך אחד.
מזעזע זה מילה עדינה.

יש שם שלושה תאי שירותים לציבור של עשרות אלפי אנשים.
בנוסף כל הברזים היו סגורים ומדובר בהרבה ברזים לשטיפת הידיים והרגליים,
כמו כן המיים מהמקלחות צפו בגובה עד המדרגות... כנראה בשל בעיות תשתית בחוף הנפרד.
יש שם שטח ענק ריק [אחרי המלתחות] וצריך להוסיף פי 10 מקלחות ומלתחות.

נערך לאחרונה ב:

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
אני מבין את הבעיה שהחוף הוא פרטי והעיריה שוכרת אותו ממישהו
אני גם זוכר את הכתבות במרכז הענינים לפני 10/12 שנה כי ברגע שיונה יהב יעוף , מיד העיריה תפקיע את השטח ותחזיר את השטח של חוף השייטים חזרה למתרחצים ..
וכמובן שאני כל שנה קורא את הכתבות על השקעה בהצללות ומלתחות....
אבל זה פשוט קטסטרופה , לראות ילדים מבוהלים מהפקחים ומהצעקות
בעירית חיפה אין למי לדבר
גם הבטיחו לנו שברגע שיהב יעוף יסדרו את 20 המבנים הריקים בשכונת הדר לחינוך חרדי .....
ואנחנו עדיין מחכים ....
לפחות מישהו/י עשו הון פוליטי מכך
עדין נראה לי שמבחינת צפיפות המצב עדין זהב לעומת אשדוד / נתניה
ושוב לא שאני מצדיק את העיריה

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
היום בעלי סיפר שהיה בחוף השקט
והמציל צעק: ילד אבא שלך מחפש אותך,
והוסיף: כפרה, יש לך עשר ילדים, לא נורא שילך אחד.
מזעזע זה מילה עדינה.

יש שם שלושה תאי שירותים לציבור של עשרות אלפי אנשים.
בנוסף כל הברזים היו סגורים ומדובר בהרבה ברזים לשטיפת הידיים והרגליים,
כמו כן המיים מהמקלחות צפו בגובה עד המדרגות... כנראה בשל בעיות תשתית בחוף הנפרד.
יש שם שטח ענק ריק [אחרי המלתחות] וצריך להוסיף פי 10 מקלחות ומלתחות.
בשישי האחרון הייתי בחוף וג"כ המציל חיפש את האבא של הילד וסינן כמה מילים איזה בושה זה אבא
כאילו שבמגזר הכללי לא נאבדים ילדים

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
בשישי האחרון הייתי בחוף וג"כ המציל חיפש את האבא של הילד וסינן כמה מילים איזה בושה זה אבא
כאילו שבמגזר הכללי לא נאבדים ילדים
עי' בתגובות גוגל על החוף
יש שם כמה שטוענים שהמציל אוהב לדבר ברמקול

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אותו דבר בדיוק בחוף הנפרד בטבריה
רשמית סוגרים בבין הזמנים ב 7
מעשית מ 5:50 מתחילים לצעוק עוד 20 דקות סיום הרחצה בלה בלה בלה
ב6:15 הם נכנסים למים לדחוף את האנשים וב6:25 אין אדם במים
בשביל שב7:00 בדיוק החוף כבר יהיה נעול לגמרי
מה פירוש רשמית? יש שם שלט ברור שהחוף פתוח מתשע עד שש בערב.
שש וחצי כולם מחוץ למים, ובשבע נועלים.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
בלת"ק
מציע פן נוסף..
דוקא אצלנו מנסים את האחראים בכל אתר ואתר כאילו העולם שלנו מאז ומעולם.. (זה נכון כי בשבילי נברא העולם..;))
למשל שלשום היינו בפארק כלשהוא שהשערים נסגרים ב-23:00 מהשעה 22:30 מסתובבים מודיעים ומבקשים להתארגן ליציאה.. כוווווולם יצאו בזמן רק החרדים נשארים עוד רגע.. כאילו מה? למה לא תהיה ממושמע?
כך זה גם בבריכות, ל"ע בהלוויות, ובכל מקום ציבורי תמיד ינסו את האחראים עד טיפת הסבלנות האחרונה.. ומשכך, הם למדו את הציבור ומגיבים בהתאם..
אני עוקב אחרי זה הרבה שנים בהרבה מקומות וכך זה נראה בעיניי. ולא תמיד השוטרים אשמים ושלטון הכויפרים הם שמחלחלים את זה לשכבות הציבור.. ואכמ"ל..
כמובן שאין כאן הכללות גורפות אבל ברובא זה הנוהל והנוהג של הציבור שלנו, לא מבין למה.. בדיוק הפוך, אנו אמורים יותר לקדש שם שמים מאחרים, וביחוד בתקופות כאלה ה"י.
ואם שגיתי איתי תלין משוגתי..
נא לא לזרוק עלי אבנים:sne:

חרישאי

משתמש מקצוען
הייתי בפריימארק בוינה, סגירה בשבע של כל הקניון. משש ורבע היה לחץ של הזבניות האדיבות להפליא להתחיל לסיים מדידות, בשש 35 כבר עודדו להגיע לקופה.
בשש ארבעים כבר התחילו לאיים בסגירת קופה, ובשבע אפס אפס השערים ננעלו לאחר סגירת קופה ופדיון. נקודה למחשבה, שעת סגירה כשמה כן היא, לא שעת התחלת התארגנות והתקפלות

נדל

משתמש חדש

שעות פעילות​

• בעונת הרחצה (20.3 - 10.11) תחנות ההצלה תפעלנה בין השעות 08:00 - 18:00.
  • במהלך חודשי הקיץ (יולי - אוגוסט) תחנות ההצלה תפעלנה עד השעה 19:00.
כניסה חינם מצורף שעות פתיחה אז מוצאים מהמים כי המצילים הולכים מהחוף בשעה 19:00 והם לא רוצים שתסתכן בים בלי מציל אז רק בגלל זה הם מוציאים מהמים לפני השעה 19

לא לפרסום

משתמש מקצוען
בדיוק יצא לי להיות בבריכה גדולה וידועה...
שפותחת מקצת מהימים בשבוע לציבור החרדי[מרוב דאגה ;)]
כתוב עד רבע ל11 השהות במים...ברבע ל11 הגיעו כל עובדי המקום בלחץ מסיבי והרמת הקול שיצאו מהמים...אבל הגדילו לעשות ובזלזול מחפיר[בעיני]כעבור 5 דקות הגיעו שתי נשים וצעקו על מי שנשאר מהמים....לי זה מאוד צרם...קשה לי לפרנס מישהו שלא מכבד אותי.ורק רוצה את הכסף שלי...
נ.ב אני יצאתי מהמים בזמן אבל צרם לי ההתנהגות והדרך הנילוזה...
ופה גם יש לנו איך לשנות...הרי כל המשחק זה כסף....ברגע שזה לא ישתלם להם לפתוח לחרדים פתאום נשמע אמירות כנף שקשה להם אידילוגית[עלאק] לעשות הפרדה מגדרית ולפתוח נפרד...זה שהם פותחים נפרד זה לא מאהבה...פשוט הציבור צריך להצביע ברגלים ןולא לתת שירמסו אותו....

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה