דרוש מידע היזהרו - קיבלתי במייל - המלצה לא להעביר

מצב
הנושא נעול.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
התראת אבטחה גבוהה: היזהרו, הדרך האחרונה לשדוד בית היא קבוצה שעוברת מדלת לדלת ומעמידה פנים שהם קציני משרד הפנים. יש להם מסמכים ונייר מכתבים ממשרד הפנים והם טוענים שהם מאשרים שלכולם יש תעודת זהות תקפה למפקד הקרוב. הם בוזזים בתים. שימו לב, לא ננקטה יוזמה כזו על ידי הממשלה. אנא שלחו את המידע לצ'אט הקבוצתי בשכונה שלך. הם נמצאים בכל מקום והם נראים ייצוגיים. אנא התריעו בפני המשפחה והחברים. יש להם מחשב נייד, מכונה ביומטרית ורשימת שמות. הם מציגים רשימה ומבקשים מידע. הכל מזויף! נא לעדכן נשים, במיוחד אם הן לבד בבית, אל תכניסו אותם. היו ערניים! דפקו אצל אחותי שגרה בעיר הוותיקה היום אחרי צהריים , וכך היא כותבת: , לא פתחתי כי ראיתי את ההודעה הזאת לפני, והוא נאם לי שזה חובה ואני ייכנס לרשימת המסרבים וכו.... כמובן שביררתי מול משרד הפנים ואין כרגע סקר וגם שהיה התבצע רק דרך האתר אן בטלפון

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
"קיבלתי במייל" זה מוכיח בלפחות 99.9999% שמדובר בקשקוש.
אם היה קורה דבר כזה, היינו מתוודעים אליו מהתקשורת, לא מ"קיבלתי במייל".

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז אני יעלה כאן משהו שקרה לי בעצמי... לא דומה לא כמעט אבל טוב להזהר:
תו"כ גלישה עלה לי דפדפן של הודעה עם לוגו של כרום עם שאלות סקר ואז הודעה שב10 ש"ח אני זכאית למתנה בשווי כספי גבוה.
והרכישה מוגבלת לכמה דק', כמובן שלא נתתי פרטי אשראי אבל מי שכן היה מתפתה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה