לימוד נהיגה הטסט האמיתי

מצב
הנושא נעול.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

תהילה רוזן

משתמש צעיר
למה באמת?? חחח

וכל האלה שצוחקים על נשים:
נשים טובות בהרבה תחומים: בתקשורת בין אישית, בלנקות, לבשל, לצאת לעבוד משרה מלאה ולחזור למשרה מלאה בבית, לארגן אירועים, פסיכולוגיות לעת מצוא...
גם גברים טובים: לכוון שעון שבת, לנהוג ו... שניה! אחרי שמכוונים שעון שבת צריך להעביר אותו למצב שעון . עזוב, אני כבר אכוון. לך למכולת תקנה שקית חלב. אה, יש?? כן, תקנה. שיהיה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
וכל האלה שצוחקים על נשים:
נשים טובות בהרבה תחומים: בתקשורת בין אישית, בלנקות, לבשל, לצאת לעבוד משרה מלאה ולחזור למשרה מלאה בבית, לארגן אירועים, פסיכולוגיות לעת מצוא...
גם גברים טובים: לכוון שעון שבת, לנהוג ו... שניה! אחרי שמכוונים שעון שבת צריך להעביר אותו למצב שעון . עזוב, אני כבר אכוון. לך למכולת תקנה שקית חלב. אה, יש?? כן, תקנה. שיהיה.
על מה זה יושב? :unsure:

אפרתחי

משתמש פעיל
מזמן לא צחקתי כל כך הרבה
אואואואאואו, סיפור של כל נהג חדש.... אמנם אני יכולה להגיד לכם - שכאשר עברו לי 72 שעות לרישיון החדש שלי שכרתי רכב... כן היה מפחיד קצת בהתחלה... אבל עד חודש לרישיון - השכרתי 4 פעמיםרכב , ומפעם לפעם עלה גודל והשבחת הרכב.... ככה זה נהג חדש... ימבות של כסף... וכן מוכר פספוס הפניות
😃
😃
😃
😃
🤣
🤣
🤣
🤣
🤣

יוסף בן שאול

משתמש רשום
אואואואאואו, סיפור של כל נהג חדש.... אמנם אני יכולה להגיד לכם - שכאשר עברו לי 72 שעות לרישיון החדש שלי שכרתי רכב... כן היה מפחיד קצת בהתחלה... אבל עד חודש לרישיון - השכרתי 4 פעמיםרכב , ומפעם לפעם עלה גודל והשבחת הרכב.... ככה זה נהג חדש... ימבות של כסף... וכן מוכר פספוס הפניות
😃
😃
😃
😃
🤣
🤣
🤣
🤣
🤣
לא הבנתי אחרי ששכרת רכב פעם אחת, קנית רכב והשכרת אותו 4 פעמים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה