עזרה הטיסה שבוע הבא - והדרכון תקוע אצל חברת שליחויות HFD - ללא אפשרות ליצירת קשר

רחלה 123

משתמש מקצוען
אשמח ממש לעזרת המנוסים
עשינו לבת שלי דרכון לפני תקופה, וקבלנו הודעה שזה מחכה בלוקר , הגענו ללוקר מס' פעמים והוא היה לא תקין ולא ניתן היה להוציא אותו.
התקשרנו למס' כלשהו (שכרגע אין בו בכלל מענה) והגענו לשירות העברת שיחות, לאחר כמה שעות התקבלה הודעה לקונית בsms שהלוקר לא תקין ויש להמתין להודעה שהוא עובד.
סוף סוף הגיעה ההודעה שהדרכון ממתין בלוקר , אממה - הדרכון כבר לא שם! במקב באתר אני מגלה שזה חזר חזרה למחסן
ואין לי עם מי לדבר אין טלפון, ואצאפ זה רובוט כלשהו לא רלוונטי
בלית ברירה אני יסע למחסן לקחת את זה אבל אם רק אדע איפה זה ממקום.
מה עושים, משהו מכיר את החברה ויודע איך ליצור קשר?

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח ממש לעזרת המנוסים
עשינו לבת שלי דרכון לפני תקופה, וקבלנו הודעה שזה מחכה בלוקר , הגענו ללוקר מס' פעמים והוא היה לא תקין ולא ניתן היה להוציא אותו.
התקשרנו למס' כלשהו (שכרגע אין בו בכלל מענה) והגענו לשירות העברת שיחות, לאחר כמה שעות התקבלה הודעה לקונית בsms שהלוקר לא תקין ויש להמתין להודעה שהוא עובד.
סוף סוף הגיעה ההודעה שהדרכון ממתין בלוקר , אממה - הדרכון כבר לא שם! במקב באתר אני מגלה שזה חזר חזרה למחסן
ואין לי עם מי לדבר אין טלפון, ואצאפ זה רובוט כלשהו לא רלוונטי
בלית ברירה אני יסע למחסן לקחת את זה אבל אם רק אדע איפה זה ממקום.
מה עושים, משהו מכיר את החברה ויודע איך ליצור קשר?
תבדקי מולם פה h.status @ hfd.co.il
נתנו לי שרות מצוין

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עברנו איתם סרט בסוף שלחו שליח עד הבית אם הדרכון

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

חברים

משתמש פעיל
קיבלתי היום הודעה קולית לקחת הדרכון מלוקר בקניון עזריאלי בר"ג. במעקב הדואר מופיע אין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו וכו'.
והם מודיעים שתוך 72 שעות צריך לקחת אם לא זה חוזר ללשכת האוכלוסין.
וגם קיבלתי הודעה על ת.ז. שממתינה בדואר בב"ב, ניסיתי לבדוק באתר וגם שם מודיעים לי שהמספר לא תקין.
מי יודע מה עושים?

חברים

משתמש פעיל
הודעה אחת קיבלתי היום מ hfb על דרכון
לפני שבוע הודעה קולית מהדואר על ת.ז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה