דרוש מידע הטבות (-מתנות) במעבר (-ניוד) בין קופות חולים

#גמח

משתמש רשום
שמעתי ממישהי על אחת שעוברת כל חצי שנה בין קופת חולים לחברתה וכל פעם מקבל הטבות (או מהקופה או ממישהו חיצוני שמבצע את ההעברה) בסך כאלפיים שקלים,
אשמח לשמוע אם מישהו יודע משהו בנידון ואיך עוברים ובעיקר מה מקבלים...
תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
למה שלא תשאלו את המישהי, מי זה האחת, ותדברו איתה ישירות??

המליונרית

משתמש מקצוען
ממה שאני יודע, זה היה פעם ונגמר, עקב חוק שאוסר את זה
בגלל שזה לא חוקי זה נעשה מתחת השולחן
אחת סיפרה לי שעברה קופת חולים ובעד זה קיבלה כסף ע"י שהביאה חשבונית ממטפלת ריגשית (לא שבאמת שילמה לה אלא השיגה מלקוחה שלא היתה צריכה את החשבונית ) והקופה נתנה לה החזר

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בגלל שזה לא חוקי זה נעשה מתחת השולחן
אחת סיפרה לי שעברה קופת חולים ובעד זה קיבלה כסף ע"י שהביאה חשבונית ממטפלת ריגשית (לא שבאמת שילמה לה אלא השיגה מלקוחה שלא היתה צריכה את החשבונית ) והקופה נתנה לה החזר
אפשר לעשות את זה גם בלי קשר למעבר...
רק שלדבר הזה יש מאוד ברור: גזל

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קחו בחשבון שזה סיוט לעבור קופ"ח . זה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע
מה שמרוויחים זה למשל משקפיים פעמיים או שיאשרו לך דברים יותר בקלות דרך מנהלת המרפאה שהעבירה אותך

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה הסיוט הגדול?
להכיר מחדש קופת חולים, וזה כולל רופאי משפחה,ילדים,נשים אא"ג וכל אחד מה שנדרש לו
להמתין להם מחדש (אפשר לבקש לקבוע תור לפני זה) ושוב אתה לא יודע מי הרופא המוממלץ ומה האופי שלו
אם יש תרופות קבועות /טיפולים קבועים -להתחיל להסביר הכל מהתחלה
להכיר אתר חדש ,שיטת התנהלות שונה. מרפאת שיניים חדשה לילדים
הנ"ל נכתב לאור נסיוני ,עברתי קופח ב1.11 ורק עכשיו אני מתחילה להבין מה קורה איתי

#גמח

משתמש רשום
להכיר מחדש קופת חולים, וזה כולל רופאי משפחה,ילדים,נשים אא"ג וכל אחד מה שנדרש לו
להמתין להם מחדש (אפשר לבקש לקבוע תור לפני זה) ושוב אתה לא יודע מי הרופא המוממלץ ומה האופי שלו
אם יש תרופות קבועות /טיפולים קבועים -להתחיל להסביר הכל מהתחלה
להכיר אתר חדש ,שיטת התנהלות שונה. מרפאת שיניים חדשה לילדים
הנ"ל נכתב לאור נסיוני ,עברתי קופח ב1.11 ורק עכשיו אני מתחילה להבין מה קורה איתי
ואני עברתי ג"כ לפני כחצי שנה, ולא רואה שום חיסרון לעשות את זה עוד פעם או יותר נכון כל חצי שנה אם רק אצליח לקבל על זה משהו...

#גמח

משתמש רשום
@חיים הקוסם למה אתה צריך קישור לשלוח להם?
קח

מישהו ייעלב אם אומר שזה כבר גובל בפרנויה?

פרידא

משתמש מקצוען
מישהי שעובדת בכללית אמרה לי שעכשיו יש להם מבצע- תמורת 40 איש שמעבירים העובדת מקבלת 20 אל"ש!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
ההתנהלות הזו רק פוגעת בנו הלקוחות
במקום שהקופות ישקיעו בשרות יותר טוב, משקיעים בהטבות בלתי חוקיות שלא קשורות בכלל לשרות שהקופה אמורה לתת
וכשזקוקים ח"ו לשרותים רפואיים, לא מקבלים אותם כמו שצריך.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מישהי שעובדת בכללית אמרה לי שעכשיו יש להם מבצע- תמורת 40 איש שמעבירים העובדת מקבלת 20 אל"ש!
העובדים מקבלים כנראה סכום הזוי
אחרת מה הסיבה שמנהלת המרפאה רדפה אחרי שאעבור קופה. התקשרה אלי 9 פעמים ברצף, כאילו אין לאנשים טאקט. לא עניתי, התקשרה מהנייד שלה -עד שהסכמתי
אבל את זה הם יכולים לתת בתור אלף דברים כמו מענקי עידוד וכו.
בעבר הייתי בקופה X ששם הביטוח המשלים יותר יקר מקופה Y והם העבירו לי כל כמה חד' הפרשים בגלל שלא רציתי לחזור לקופה בגלל הביטוח היותר יקר העבירו הפרשים כמו על קבלות אבל היה לי מאד קשה לעקב האם אכן עמדו בהבטחתם וגם אחכ אמרו שכבר אסור להם לעשות את זה

#גמח

משתמש רשום
העובדים מקבלים כנראה סכום הזוי
אחרת מה הסיבה שמנהלת המרפאה רדפה אחרי שאעבור קופה. התקשרה אלי 9 פעמים ברצף, כאילו אין לאנשים טאקט. לא עניתי, התקשרה מהנייד שלה -עד שהסכמתי
אבל את זה הם יכולים לתת בתור אלף דברים כמו מענקי עידוד וכו
עכשיו השאלה איך העובדת מעבירה חלק מהתגמול אלינו (במקום לרדוף אחרינו כ"כ הרבה-או כדי שנעבור דרכה ולא לבד)
מי שיודע משהו על מאוחדת שיעדכן-כמובן רק בצורה חוקית

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עכשיו השאלה איך העובדת מעבירה חלק מהתגמול אלינו (במקום לרדוף אחרינו כ"כ הרבה-או כדי שנעבור דרכה ולא לבד)
מי שיודע משהו על מאוחדת שיעדכן-כמובן רק בצורה חוקית
לא מעבירה בשום צורה
רק חופרת שנחזור אליהם חזרה. אני התכוונתי שהחברה יכולה לשלם לה בכל מיני דרכים שיראו חוקיים
פעם פעם קיבלתי איזה גיפט קארד עלוב

אולי מעניין אותך גם...