הטבות לחברי אירגון המורים》》》

efco

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מנסה להיכנס ל"אתר הסחר", פעם ראשונה לאחר ההצטרפות, וזה שולח מסרון עם קוד לנייד... הכשר שלי בקושי עונה לשיחות... אין להם אופציה של הודעה קולית??? ביאור 2020-09-28 222525.png

צחור

משתמש מקצוען
אני מנסה להיכנס ל"אתר הסחר", פעם ראשונה לאחר ההצטרפות, וזה שולח מסרון עם קוד לנייד... הכשר שלי בקושי עונה לשיחות... אין להם אופציה של הודעה קולית???צפה בקובץ המצורף 733996
היי
הסתדרת בסוף?
כל הסיבה שאני לא עוברת לארגון זה כי נראה לי ממש שכל האתר וההתנהלות שלהם מצריכים SMS
האם זה אכן כך?
כמו"כ רוצה מענק לימודים ויוגעת שצריך להיות חברים בארגון למשך שנה או שנתיים לפחות כדי לקבל
האם גם היום זה כך?
מה גודל המענק דרך אגב?
@teacher @Trouble Maker

אינסוף

משתמש מקצוען
ברוב המקרים אין צורך בSMS/
מלגה ניתן לקבל מידית עם התחיבות ל3 שנים חברות בארגון.
לתואר ראשון מקבלים 4500 ש"ח.
אפילו רק בשביל המלגה שווה לך להצטרף (הסכום החודשי 58 ש"ח)

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם אני התלבטתי האם החברות בארגון משתלמת.
והיא אכן משתלמת
1. מלגת הלימודים שהוזכרה
2. 550 ש"ח בכרטיס ההטבות כל שנה
3. הטענה ב30% (לאחרונה יצא לי להשתמש לצורך רכישה צפציפית. חסכתי 150 ש"ח בערך)
4. עזרה וייעוץ משפטי- לכולנו נראה שלא נצטרך, אבל כשזה מגיע, הם עוזרים נהדר וזה חוסך המוווון כסף (בתור דוג', כשחשבתי שהם לא מתעסקים עם התחום בו הייתי צריכה, שילמתי לעו"ד לענייני עבודה 1500 ש"ח לייעוץ ראשוני. הם עשו את זה ויותר בלי לקחת שקל)

צריך כמובן לדעת למי לפנות בכל עניין כי יש סניפים מתפקדים יותר ויש פחות.

ח מהצפון

משתמש חדש
אפשר לעבור לארגון המורים למי שיש לה אפילו שעה אחת בחטב או בתיכון יש כמה תנאים שונים בין ההסתדרות לארגון
צריך לבדוק מה שווה לך

אינסוף

משתמש מקצוען
הטבה-
קופון ליצירת אלבום בלופה בשווי 80 ש"ח

• שובר בשווי 80 ₪ ממחיר מחירון
• ללא כפל הטבות/ הנחות/ שוברים/ מבצעים
• ניתן לממש את השובר עד ל- 30.11.20
• השובר בתוקף להזמנות ספרי תמונות מאפליקציית לופה לטלפון ותוכנת המחשב
• יש להקליד את מספר השובר שיתקבל לאחר הרכישה בעת תהליך ההזמנה.
• משלוח בוקסיט\דואר רשום ללא עלות לרשומים לדוא"ל פרסומי.
• השובר תקף להזמנת ספר תמונות בלבד. ניתן לממש שובר אחד עבור כל ספר | מימוש אחד ללקוח
• לא תקף למיני לופה ופנורמי קטן
*להורדת אפליקציה: https://go.onelink.me/2787392538/49aa8071

קוד הקופון ישלח אליכם לנייד

פתחתי פניה באתר ובקשתי שישלחו לי במייל ואכן שלחו.

צחור

משתמש מקצוען
גם אני התלבטתי האם החברות בארגון משתלמת.
והיא אכן משתלמת
1. מלגת הלימודים שהוזכרה
2. 550 ש"ח בכרטיס ההטבות כל שנה
3. הטענה ב30% (לאחרונה יצא לי להשתמש לצורך רכישה צפציפית. חסכתי 150 ש"ח בערך)
4. עזרה וייעוץ משפטי- לכולנו נראה שלא נצטרך, אבל כשזה מגיע, הם עוזרים נהדר וזה חוסך המוווון כסף (בתור דוג', כשחשבתי שהם לא מתעסקים עם התחום בו הייתי צריכה, שילמתי לעו"ד לענייני עבודה 1500 ש"ח לייעוץ ראשוני. הם עשו את זה ויותר בלי לקחת שקל)

צריך כמובן לדעת למי לפנות בכל עניין כי יש סניפים מתפקדים יותר ויש פחות.
מהי המלגה לתואר שני?
בהסתדרות יש 650 בכרטיס
וגם שם יש ב30 אחוז

מה יותר משתלם בארגון?
אני מלמדת חטב ותיכון

שרי טולדנו

משתמש רשום
מישהו קנה את הלוח הדיגטלי שהם מפרסמים ב349 ש"ח?
התמונה וחלק מהפרטים חסומים לי בנטפרי....
אשמח לקבל התרשמות.
תודה רבה

אינסוף

משתמש מקצוען
אני קניתי הוא מצוין!
והתוכנה של הלוח עוד יותר מצוינת ללמידה בזום!
תפרטי יותר מה את רוצה לדעת. אשתדל לענות.

שרי טולדנו

משתמש רשום
מה בעצם היתרון שלו?
נטו לוח, כמו שיעור רגיל? בפרסום הם כתבו גם שהוא משמש לציונים תוך כדי השיעור -לא ממש הבנתי איך...
אם אני מעלה קובץ וורד וכותבת עליו תוך כדי -את מה הוא מראה?
ועוד משהו אם אפשר -טכנית, מה הגודל שלו ואיך הוא מתחבר למחשב? 0אני מלמדת על שולחן מחשב די קטן...
תודה על העזרה

אינסוף

משתמש מקצוען
הלוח משמש לי כלוח בשיעור רגיל. יש בו גם כמה אפליקציות נחמדות למשל לשרטוט גרפים , טיימר תחרותי, ועוד כמה.
ציונים תוך כדי השיעור- לא נשמע לי שיש דבר כזה דווקא בלוח הזה, אבל אולי אני לא יודעת.
יש להם תמיכה מצוינת ואפשר לשאול.
אם את מעלה קובץ וורד אפשר לראות אותו ואת מה שאת כותבת עליו, אפשר גם להשתמש בכלי החיתוך ולהדביק בלוח. קצת מסובך להסביר כך אם תרכשי אסותצטרכי, אסביר לך יותר בפרוט איך אני משתמשת.
בגדול אני פותחת ספרים ומראה עליהם מדלגת בין החלונות וזה מעולה!
הגודל של ה350 ש"ח הוא בערך A5 אפילו קטן יותר וזה מספיק. הוא מתחבר עם יציאת USB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה